28 Nisan , 2024, 09:54:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah nas bebege cok tatli ismide cok güzel ilk defa duydum  :k06: :nazar: :love9:
:nazar: :nazar:

Balböceği

Maşallah nas bebeğe  :nazar: :nazar:

Çok tatli ya insan bakınca hevesleniyor  :k06:

Rabbim hayırlı uzun ömürler versin bütün bebeklere  :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

ayşenurr paşa ne güzel bakıyor çok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:

oyyy ne tatlıı yaa  :nazar: :nazar: :nazar: nasaa mis gibidir şimdi o kendi gibi bahtıda güzel olsun Allahım tüm bebeklerimizi sen koru Yarabbimm :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Anommmm masallah fistigimaaaa Ayyy cok tatlı yaaaa :nazar: :nazar: yaramazlıklar başladı desene gulum :)

]

Balböceği

Anam anam kurban olmuşum yaratana seni fındığıma bak hele  :nazar:

Yesin teyzesi dotunu  :hungry:

Dişlere bak ya  :k06:

Gül kar yağdı mı anacim, bizim buraya atıştırıyor şimdi lapa lapa  :love9:

@Melek Yüzlüm@

ben bayılıyorum bu kıza ya ne tatlı diğer kızda çok tatlıı Allah nazarlardan saklasınn  :nazar: :nazar: :nazar:  yaramaza bak sen kremi ne etmişş  :k06: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 07 Aralık , 2012, 16:05:09
Anommmm masallah fistigimaaaa Ayyy cok tatlı yaaaa :nazar: :nazar: yaramazlıklar başladı desene gulum :)
sorma cnm ya bi dk yerinde durmuyo artik hiperaktif diyom  :ehi: :ehi: :ehi: bu aralar dolaplara merak sardi napalim artik saglik olsun  :love7: yakinda seninkide baslar  :laughing7: keyfini cikar  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 07 Aralık , 2012, 16:07:30
Anam anam kurban olmuşum yaratana seni fındığıma bak hele  :nazar:

Yesin teyzesi dotunu  :hungry:

Dişlere bak ya  :k06:

Gül kar yağdı mı anacim, bizim buraya atıştırıyor şimdi lapa lapa  :love9:
saol teyzesi  :love9: evet cnm cok yagiyo sabahtan beri durmadi heryer bembeyaz  :love9: yarin  ecrini disari cikarip yakindan tanistircaz kari  :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 07 Aralık , 2012, 16:07:54
ben bayılıyorum bu kıza ya ne tatlı diğer kızda çok tatlıı Allah nazarlardan saklasınn  :nazar: :nazar: :nazar:  yaramaza bak sen kremi ne etmişş  :k06: :k06: :k06:
saol cnm bende senin totise bayiliyom  :nazar: :love7: :love7: yakinda bak gör seninki neler yapcak agzin acik kalcak  :-ooo :laughing7: :laughing7: sende arada paylas

@Melek Yüzlüm@

yapsın canımm yaa ne güzel olurrr paylaşırım çekiyim bir ara koycammm

°•.ℓανιηуα.•°

AY MAŞALLAH KIZLAR NAS,ECRİN, EFE  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

AYŞENURUM MAŞALLAH EFE İYİ KIZ DAHA NASILOLSUN CİNOM BENİM. NASIL BAKMIŞ SIPA MAŞALLAH  :nazar:

GÜLCÜM ECRİN DE MAŞALLAH ESMER GÜZELİ OLUCAK.TAVŞAN GİBİ 2 TANE DİŞ ÇIKARMIŞ ÖNDEN  :k06:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

kelebegimm

Evet oznurumm iyiymis dokdora götürmeden icim rahat etmedi
Oyy yapsın gülüm bi o bi ben varım o dağıtır ben toplarım artikkk :love9: :love9:

]

°•.ℓανιηуα.•°

ayşenurum annelik bu işte. yemez niye yemiyor deriz,kilo alır acaba neden daha fazla almadı deriz, yemeğini yer hadi şu son lokmayı da yer deriz yemezse sanki fazla bişi yememiş gibimize gelir.............

artık onlara hapsolduk.  :love9:

@Melek Yüzlüm@

aynen öznur ya iki ayda 600 gr aldı sadece 8600 kilo bu diyorum zayıf mı neee  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 07 Aralık , 2012, 16:23:47
AY MAŞALLAH KIZLAR NAS,ECRİN, EFE  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

AYŞENURUM MAŞALLAH EFE İYİ KIZ DAHA NASILOLSUN CİNOM BENİM. NASIL BAKMIŞ SIPA MAŞALLAH  :nazar:

GÜLCÜM ECRİN DE MAŞALLAH ESMER GÜZELİ OLUCAK.TAVŞAN GİBİ 2 TANE DİŞ ÇIKARMIŞ ÖNDEN  :k06:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

saol cnm  :opucuk: evet iki tane var hala  :laughing7: :laughing7: alt disleri cok kolay cikti ama kac aydir üst damagi sisik daha cikmadi  :-\ :-\