Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

@Melek Yüzlüm@

inş canım benim kız daha dönebiliyor az biraz kafa kaldırıyor ayagını tutabiliyor uzanırkennn ne zaman oturur bilmiyorum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 13 Kasım , 2012, 16:29:16
inş canım benim kız daha dönebiliyor az biraz kafa kaldırıyor ayagını tutabiliyor uzanırkennn ne zaman oturur bilmiyorum
bir aya kalmaz seninkide baslar  :opucuk: ecrin cok hareketli zor ama güzel  :k06: 4aykken baslamisti ecrin dönmeye filan sasiriyodum bakalim insallah cabuk yürür  :amin:
:nazar: :nazar:

melek100lü

:nazar: :nazar: yüzbinkere maaşallah  :love9:

:nazar: ecreyle  :love9: ecrine  :love9: :nazar: bayılıyorum ben aralarıda az heralde ikisinin demii  :icon_scratch:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: melek100lü - 13 Kasım , 2012, 16:34:05

:nazar: ecreyle  :love9: ecrine  :love9: :nazar: bayılıyorum ben aralarıda az heralde ikisinin demii  :icon_scratch:
saol cnm insallah yakinda senin yakisikliyida görcez  :amin: :love7: :nazar: :nazar: evet cnm aralarinda 3ay filan var sanirim ecrin kücük  :k06:

Sır_Çiçegi

maşallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
bune şekerlik böle  :hungry: :hungry:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

serserim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: canım cin gibi vallahi çok uyanık Allah bağışlasın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 13 Kasım , 2012, 16:42:09
Alıntı yapılan: melek100lü - 13 Kasım , 2012, 16:34:05

saol cnm insallah yakinda senin yakisikliyida görcez  :amin: :love7: :nazar: :nazar: evet cnm aralarinda 3ay filan var sanirim ecrin kücük  :k06:

inşallah canım sağsalim doğsun   :amin: :nazar: koyarım bende  :love9:

Balböceği

Kurban olsun teyzesi yaratana  :nazar: çok tatlı nutişim  :nazar:

Gözlere bak ya cidden boncuk gözlü  :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

kelebegimm

teyzesi yer o boncuğu yerrrrr kuzum benimmm kocaman oldu gülüm  :love9: :love9: :love9:

]

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kelebegimm - 13 Kasım , 2012, 23:46:09
teyzesi yer o boncuğu yerrrrr kuzum benimmm kocaman oldu gülüm  :love9: :love9: :love9:
saol cnm sizde öyle masallah cabuk büyüyolar anlamiyosun  :k06: :love7: 3ay sonra yasimiza gircez inanamiyorum nasil gecti zaman diyye  :love7: :love7: :love7:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 06 Kasım , 2012, 12:54:19
her çocuk belli bir fıtratla doğuyor canım  :amin:
ben hamileyken bol bol meryem ve ibrahim suresi okudum. uslu çocuk için bir abla tavsiye etmişti.
mutlaka tesiri vardır  :amin: :icon_thumright:

fatma  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
yiğite de senin kızı göstereyim, o da heee derse oldu bu iş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

insan soylerdi boyle bişeyi paylaşırdı arkadasım okurdum bende bol bu kadan yaramaz olmazdı belkim efe paşa  :k06:

maşallah tümm bebişlere hepsi çok güzeller  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ecrin.su79

kurban olsun teyzesiii maşallah sübhannallah ecrinime çok tatlı kız olmuş bu yaaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var