Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

muhribe

var bu işte bi terslik  :ehi: :ehi:
yiğit benim fotokopim, derin babasının kopyası  :icon_scratch:
erkek anasına, kız babasına niye benziyor  :icon_scratch: :ehi: :ehi:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
betülüm biz buralarda derler ki kim daha çok seviyorsa ona çekermiş demekki ben eşimi eşinde seni daha çok seviyormuş :y25:

muhribe

ay onu bana biri hastanede doğumdan sonra söyledi
eşimin boynuna atlayasım gelmişti  :love9: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

serserim

anammm yandm ozaman eşime benzicek kızçem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: aman sağlıklı olsunlarda eşime benzesin razıyım güzel adamdır :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: kaynanaya benzemesnlerde  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 06 Kasım , 2012, 15:25:25
ben anasına benzemeyen çocuğa çocuk demem  :ehi: :ehi: :ehi:
onca ay karnında taşı saatlerce kendini parçala doğuracam diye emzir b.kunu temizle
sonra?
aa babasına benziyooo
:cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
zıkkım  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ezgişte babasının fotokopisi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

tamam sözümü geri aldım  :y25: :y25:
bi kendinize benzeyen çocuk doğurmayı beceremediniz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

06 Kasım , 2012, 15:37:45 #9381 Son düzenlenme: 06 Kasım , 2012, 15:43:37 ♥~ NÜRREM ~♥
 :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: kaynana dedin aklıma ne geldi :ehi: :ehi: :ehi:
abil sezeryan diyince dr salmadı da eve gideyim annemi aradım git evi derle topla diye eşim eve gitti eşyaları almaya neyse akşam 18.00 de doğuma girdim annemi akşam 20.30 gibi getirdiler annemin ilk cümle şu odaya girince AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA NÜKET KAYNANAN GERİ DÖNMÜŞ :-ooo :-ooo :cildir: :cildir: :cildir: :caca: :caca: :caca: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eşimde oda da ne diyorsun sen ya dedim ama aynı rahmetli kaynanamabenziyordu ilk doğduğunda :cildir: tövbe yarabbim emzirirken kaynanamı emziriyormuş gibi hissediyorum :sad1: :cildir: :ehi: :ehi: :ehi: ALLAH tan sonra döndü :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
annenin tepkisine bittim nükü  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
eşinin yanında iyi cesaret  :-[ :ehi: :ehi: :ehi:
valla ben hamileyken eşimin ailesi hakkında söylediklerime çok dikkat ettim olur da Allah başıma verir diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

serserim

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hadi gözün aydı dönmüş kaynanadan gerçi bilmiyorum rahmetliyle aran nasıl benimde kötü değildir ama kaynana işte amann ne korkarsan baına gelirmiş en iyisi korkmamak ben hamileliğim boyunca annemi gördüm inşallah anneme yada eşime benzer zaten bende annemin kopyasıyım :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: betül

vallahi kaynanayla aram evlenmeden senelerce önce kötüydü evlenmeden önce vefat etti zaten ALLAH rahmet eylesin :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 06 Kasım , 2012, 15:35:58

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
cok haklısın cnm .. bakalım ikinci oğlan olursa .. yada kız farketmez .. ikinciye hamile kalayım hergün aynaya bakcam en az on kez  :ehi: :ehi: :ehi:

serserim

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 06 Kasım , 2012, 15:43:22
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: betül

vallahi kaynanayla aram evlenmeden senelerce önce kötüydü evlenmeden önce vefat etti zaten ALLAH rahmet eylesin :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: canım Allah taksiratlarını affetsin :amin: :amin: :amin: Allah sağlıklarını sıhatlerini versin bebişlerimizin inşallah en önemlisi  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

@Melek Yüzlüm@

ben benzettim  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi:

ysmn

Alıntı yapılan: ♡♡♡BalKöpüğüEzgim♡♡♡ - 06 Kasım , 2012, 15:46:41

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
cok haklısın cnm .. bakalım ikinci oğlan olursa .. yada kız farketmez .. ikinciye hamile kalayım hergün aynaya bakcam en az on kez  :ehi: :ehi: :ehi:
aynaya bakmaklada olmuyo ben hamılelıkte cok cırkındım aynalardan kacıyodum ama kızım tam bır kucuk yasemın tavırları ıfadelerı yuruyusu konusması herseyıyle aynı ben

burcum

ben 2.ciye hamile kalırsam ki öyle bir niyetim yok öhö öhö yanlış anlaşılmasın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
derinime bakarım :love9: