27 Nisan , 2024, 18:19:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ahmetfatma - 16 Ekim , 2012, 21:20:55
ne kadar büyüüş fıstık büyümüşte ajanslarda istermişşş :nazar:
saol cnm  :opucuk: sende arada ekle fotosunu bebisini bizde görelim yakindan  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

serserim

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: CANIM ŞEKER BALLI KAYMAK LOKUM OLMUŞ KIZÇEN
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

Anam anam maşallah nutellamaaaaa  :nazar: :nazar:

Seker olmuş kaymak olmuş bal olmuş  :nazar: :nazar:

Allah nazarlardan saklasın cokkkkkk tatli maşallah  :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: serserim - 16 Ekim , 2012, 23:18:05
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: CANIM ŞEKER BALLI KAYMAK LOKUM OLMUŞ KIZÇEN
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
saol cnm seninde az kaldi bakalim senden nasil tatli bisi cikcak  :k06: :love7: :opucuk:

Balböceği

16 Ekim , 2012, 23:25:45 #9184 Son düzenlenme: 18 Ekim , 2012, 19:09:23 ßăʟßöƈεğἶ

Buda benim yaramazim  :love7:

burcum

ay maşallahhhhhhhhhhh kuzularınıza :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 16 Ekim , 2012, 23:22:25
Anam anam maşallah nutellamaaaaa  :nazar: :nazar:

Seker olmuş kaymak olmuş bal olmuş  :nazar: :nazar:

Allah nazarlardan saklasın cokkkkkk tatli maşallah  :nazar:
evet teyzesi tam nutella  :hungry: :hungry: :ehi: :ehi:  hepimizin yavrularina masallah Rabbim kem gözlerden korusun onlari  :amin: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

masallah edacim seninkide tam artist olmus  :laughing7: :laughing7: :nazar: :nazar: cok can yakmaz insallah  :ehi: :ehi: :ehi:

serserim

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 16 Ekim , 2012, 23:25:28
Alıntı yapılan: serserim - 16 Ekim , 2012, 23:18:05
saol cnm seninde az kaldi bakalim senden nasil tatli bisi cikcak  :k06: :love7: :opucuk:

EVET CANIM AZ KALDI HAYIRLISIYLA İNŞALLAH BENDE SENİN KIZINLA GEÇİRDİĞİN GÜZEL VAKİTLERİ KIZIMLA GEÇİRMEK  İÇİN CAN ATIYORUM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: GÜZEL ALLAHIM İSTEYEN HERKESLERE NASİP ETSİN ALLAH ACILARINI GÖSTERMESİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Yaksın yaksın acitmadan  :k06:

Bugün çektim alttaki şimdi çektim ama durmadı, montunu bugün aldım heveslendi aynanın karşısında dans ediyordu  :ehi:

doğangüneş

ayyy eda bayıldım tabirine harbi nutella yaa  :love9: oyyy kuzum maşallah sübhanallah fıstığına boncuk gözlüm ekmek arası yiyin kaşık kaşık ohh yiyinde yiyin  :k06: :love9:

edam senin yakışıklın zaten 10 numara kurban olurum verene Allahım esirgesin :amin:  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: doğangüneş - 16 Ekim , 2012, 23:33:54
ayyy eda bayıldım tabirine harbi nutella yaa  :love9: oyyy kuzum maşallah sübhanallah fıstığına boncuk gözlüm ekmek arası yiyin kaşık kaşık ohh yiyinde yiyin  :k06: :love9:

edam senin yakışıklın zaten 10 numara kurban olurum verene Allahım esirgesin :amin:  :love9:
:k06: :k06: :k06: saol cnm hamileyken cok nutella yemistim ise yaramis  :hungry: :laughing7: :laughing7:

doğangüneş

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 16 Ekim , 2012, 23:35:35
Alıntı yapılan: doğangüneş - 16 Ekim , 2012, 23:33:54

:k06: :k06: :k06: saol cnm hamileyken cok nutella yemistim ise yaramis  :hungry: :laughing7: :laughing7:

iyiki yemişsin çok tatlı yaaa  :love9:

ımmm bende maden suyu içmiştim  :ehi: :ehi:

Bluegirl

oyy maşallah ecrine çikolata prenses :hungry:  :k06:  :nazar:  :nazar:
küpeside var oyy  :k06: Allah nazalardan saklasın :nazar:  :nazar:

hey maşşallah hakanıma bakın hele 3 numaralı bakışını yerim ben onun tatlı kuzuuu :k06:  :nazar:  :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Bluegirl - 16 Ekim , 2012, 23:38:32
oyy maşallah ecrine çikolata prenses :hungry:  :k06:  :nazar:  :nazar:
küpeside var oyy  :k06: Allah nazalardan saklasın :nazar:  :nazar:

hey maşşallah hakanıma bakın hele 3 numaralı bakışını yerim ben onun tatlı kuzuuu :k06:  :nazar:  :nazar:
:opucuk: :opucuk: tskler teyzesi  :love9: