Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Maşallah ya ne kadar büyümüş  :nazar: daha kucaktaki halı gözüme geldi  :love7:

Dün gibi... Öp annesi yerime kocaman kocaman Öp..  :love9:

xxcansuxx

nil çok tatlı maşaallah mucizeye bak ya şirine seni nasılda gülmüş  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Ekim , 2012, 20:55:25
Maşallah ya ne kadar büyümüş  :nazar: daha kucaktaki halı gözüme geldi  :love7:

Dün gibi... Öp annesi yerime kocaman kocaman Öp..  :love9:
öptüm bile edammmm öyle ya çabuk büyüyorlar taze bebek görünce içim eriyor resmen özledim diyorum o hallerini  :k06: :k06:

๑ஐtek tabancaஐ๑

41 kere  :nazar: kızlar bebişlerinize
cansu kızın tam bi sarı şeker çok tatlı insanın yiyesi geliyo  :nazar:

nilcim senin kızda çok tatlı japon gibi gözlerini yerim ben onun  :nazar:

Allah bağışlasın kuzucukları  :amin:

__nil__

teşekkür ederiz.

bu arada kızım aynı ben herkes küçük nil diye seviyor.bebeklik resimlerim var aynısı çok güzel bi duygu yaa eşim çok kıskanıyor herkez aynı annesi diyor

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ๑ஐ๑ZἕὟ₮łΠ๑ஐ๑ - 09 Ekim , 2012, 21:23:41
41 kere  :nazar: kızlar bebişlerinize
cansu kızın tam bi sarı şeker çok tatlı insanın yiyesi geliyo  :nazar:

nilcim senin kızda çok tatlı japon gibi gözlerini yerim ben onun  :nazar:

Allah bağışlasın kuzucukları  :amin:
:opucuk: tşk ederiz teyzesi yiyorum yiyorum doymuyorum bitmiyorda  :aferin: :aferin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: __nil__ - 09 Ekim , 2012, 21:35:09
teşekkür ederiz.

bu arada kızım aynı ben herkes küçük nil diye seviyor.bebeklik resimlerim var aynısı çok güzel bi duygu yaa eşim çok kıskanıyor herkez aynı annesi diyor
benmkinede aynı baba diyorlar benim küçüklüğümede benziyor ama bu halime asla bir dudaklar benden  :k06: :k06: güzel duygudur ben kıskanmıyorum ne güzel o işdeyken özlemeyeyim diye babaya benzemiş  diyorum seslenemiyor sülalesi  :icon_thumright: kıskansam daha çok üstüme gelirler  :aferin: :aferin:

Bluegirl

maşallah iki fıstığada ne sevimliler Allah nazarlardan saklasın  :nazar:
böyle sevimli tatlı kuzuları görünce üçüncüyü doğurasım geliyo :)

kelebegimm

Oyyyy Canan yerim ben bunu yaaa masallahhhh ne tatlii :nazar: :nazar:
Rabbim korusun kuzularımızı  :amin: herkese nasip etsin bu duyguyu :amin:

]

asya81

kızz bu ne tatlılık yerim ben iki kuyruğunu  :nazar: :nazar: benim kızında saçları öle bağlıom :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Bluegirl - 10 Ekim , 2012, 00:09:46
maşallah iki fıstığada ne sevimliler Allah nazarlardan saklasın  :nazar:
böyle sevimli tatlı kuzuları görünce üçüncüyü doğurasım geliyo :)
tşk yap yap 3.gelsin ne yani 2de mi kalcaksın gelsin 3 numara  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
bu arada bebelerin yaşlarınıda bilmiyorumda Allah bağışlasın  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: kelebegimm - 10 Ekim , 2012, 12:04:18
Oyyyy Canan yerim ben bunu yaaa masallahhhh ne tatlii :nazar: :nazar:
Rabbim korusun kuzularımızı  :amin: herkese nasip etsin bu duyguyu :amin:
aminnnn  :amin: :amin: :amin: tşk ayşenur teyzesi seninkide çok tatlı erkek bebeninde ayrı ağırlığı oluyor rabbim herkese nasip etsin dediğin gibi  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 10 Ekim , 2012, 12:36:20
kızz bu ne tatlılık yerim ben iki kuyruğunu  :nazar: :nazar: benim kızında saçları öle bağlıom :k06:
asya teyzesi orda tam 4 kuyruk var  :k06: :k06: :k06: o kadar arkalı önlü bağlamışımki 2 gibi duruyor  :ehi: :ehi:
çok tatlı oluyorlar bağlaınca dimi öbür türlü erkek gibi duruyor babası bile alıştı tokasını neden takmadın diyor

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2012, 12:46:44
asya teyzesi orda tam 4 kuyruk var  :k06: :k06: :k06: o kadar arkalı önlü bağlamışımki 2 gibi duruyor  :ehi: :ehi:
çok tatlı oluyorlar bağlaınca dimi öbür türlü erkek gibi duruyor babası bile alıştı tokasını neden takmadın diyor
:nazar: :nazar: :nazar: kuyruklu kız.haikaten bağlanmadımı yoluk gibi oluyor bizimki :k06: uçlarından kescem güçlensin cılız saçları

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 10 Ekim , 2012, 12:49:15
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2012, 12:46:44
:nazar: :nazar: :nazar: kuyruklu kız.haikaten bağlanmadımı yoluk gibi oluyor bizimki :k06: uçlarından kescem güçlensin cılız saçları
bizim dedesi halletmişti 7.ayında ucundan kesmiş haberim yok bağlanmıyordu çok gıcık olmuştum  :k06: :k06: ben kesmeyelim bu haliyle uzasın diyorum ya bakalım zaman ne gösterir