Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: minis33 - 23 Mart , 2012, 12:24:29
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Mart , 2012, 16:21:40
Alıntı yapılan: minis33 - 22 Mart , 2012, 16:13:25
aşkımcım senin kızın göz rengi dogdugunda nasıldı şuan benim kzıın göz rengi o şekilde de değişirmi acaba bugun 41 günlüğüz daha
CANIM BENİM KIZIMIN İLK DOĞDUGUNDA GÖZ RENGİ LACİVERTTİ ŞİMDİ MAVİŞ OLDU MASALLAHH AMA BABASININ GÖZÜDE RENKLİ
SENİN VEYA ESİNİN GÖZÜ RENKLİMİ

BENİM GÖZ ELA BABASININKİ YEŞİL CANIM ŞUAN MAVİ-YEŞİL ARASI BİR RENK GİBİ GÖRÜNÜYOR ACABA NE ZAMAN NETLEŞİYOR GÖZ RENGİ
CANIM OZAMAN BENCE BUYUK İHTİMALLE DEĞİŞMEZ GÖZÜ BENİM KIZINKİNİ DR SORDUK ARTIK DEĞİŞMEZ DEDİ MAMİŞ KALDI  :nazar: :nazar: TEK SAGLIKLI OLSUNDA GÖZÜ RENKLİ RENKSİZ ÖNEMLİ DEĞİL

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KONYALI

ilkay senın kızın cok fena olucak gözlerınden belli..zehir gibi akıllı maşallah....yerım onu yerım yaaa :nazar: :nazar: :nazar:

[/quote]kız ferah cidden öyle çok yaramaz.şimdiden öyle.rabbim bana yardım etsin. şimdiden akşama babası gelene kadar suyumu çıkarıyor.babasınıda 5-10 arası öyle yoruyorki babası 10 diyince buketten önce sızıyor :)
[/quote]

yaramaz olsun gozlerınden bellı cok zekı masallah...allahım nazarlardan korusun :nazar: :nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

:nazar: :nazar: :nazar:

maşallah canım ya toşunum ne şirinmiş maşallah subhanallah  :nazar:

KONYALI

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

göz rengi denmisken benim kiziminda yesil kaldi acaba kalirmi yoksa daha degisirmi merak ettim  :k06:
:nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

güüül maşallah ya ne şirinmiş kızın  :nazar:

şööle yaklaşık 1 ay sonra falan gülmeye başlasın var ya ozaman tadından yenmez  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 23 Mart , 2012, 22:38:01
güüül maşallah ya ne şirinmiş kızın  :nazar:

şööle yaklaşık 1 ay sonra falan gülmeye başlasın var ya ozaman tadından yenmez  :k06:

saol cnm  :opucuk: sizede masallah  :nazar: :love9: evet cok datlu olur benimki arada gülücük atiyo  :k06: bazende uyurkene dudagini büzüyo agliyo gibi yapiyo cok gülüyom  :k06: :k06: :k06:

KONYALI

güllllllllllllllllllllllllllll bu kız çok şirin maşallah..ayaklarını ısırmak ıstedım yaaaa...maşallah yavruma :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: KONYALI - 23 Mart , 2012, 22:47:55
güllllllllllllllllllllllllllll bu kız çok şirin maşallah..ayaklarını ısırmak ıstedım yaaaa...maşallah yavruma :nazar:
saol cnm bende simdi gördüm senin bidigi masallah kocaman olmus  :nazar: :nazar: Rabbim nazarlardan korusun  yavrucuklarimizi  :nazar: :nazar: :amin: :amin:

KONYALI

xxcansuxx

ferah gördüm kıymetlimizi ayyy ya verene kurban nasıl büyümüş maşaallah bakışlarını sevsinler saçlar önden dökülmüş sanırım bizim kızlrda saçsız ya  :k06: :k06:

güllll 40nız çıkmış hayırlı olsun maşaallah ecrine şirine...  :nazar: :nazar: :nazar:  kızz ayaklarını giydir üşür gazı olur k.validelik yapam sana  :k06: :k06:

nehirmiray

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Maaşallah ECRİNE..Çok tatlı..allah nazarlardan korusun sizi annesi...bu arada kızını çorapsız bırakma,çabuk üşütüyorlar bebişler..kızını öp benim için...  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk::love7: :love7: :love7:

Balböceği

zeren'e masallah tosunum kocaman olmus  :nazar: :nazar: :nazar:

Ecrin'ede kocaman masallah, cin gibi bakiyor  :nazar: :k06:

bencede gulum corapsiz birakma, allah korusun bebislerinizi kizlar.  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

saolun kizlar  :opucuk: :opucuk: normalde corapsiz hic birakmam sade foto cekerken cikarmistim  :laughing7: cok seviom ciplak yapip sevmeyi  :love7: bekliyom yaz tam gelsin ciplak yapip yicem  :hungry: :hungry: :hungry: :ehi: :ehi:

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Mart , 2012, 11:58:27
ferah gördüm kıymetlimizi ayyy ya verene kurban nasıl büyümüş maşaallah bakışlarını sevsinler saçlar önden dökülmüş sanırım bizim kızlrda saçsız ya  :k06: :k06:

saçsısız maalesef canan teyzemız...buyudu vallahi ama birde yese..yemek yemıyor yemekkk :caca: :caca: :caca: