Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

tulayysl

buarada veremediğim kilolar da gün gibi ortada. sakın haaa alıntı olmasın. kalır malır möazallah resim :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

maşallah tülay çok şeker olmuş prenses.sen de gayet hoşsunnn  :flowers:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

tulayysl

tesekkurler canımmmmo senn hoşluğun

xxcansuxx

kızımın adaşına 41 kere maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar: zamn geçiyor bebeler büyüyor  :muzz: :muzz:
bu arada anne-kız çok güzelsiniz  :nazar: :opucuk:

aydinays

tülaycım maşallah cnm. Kocaman abla olmuş. Yaz gelsede bebişleri lahana gibi kat kat giydirmesek ne güzel olacak.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Mart , 2012, 15:52:51
tülaycım maşallah cnm. Kocaman abla olmuş. Yaz gelsede bebişleri lahana gibi kat kat giydirmesek ne güzel olacak.

bende bıktım kat kat giydirmekten.nasıl ağlıyo sanki bi yerini kesiyolar sıpamın.yaz gelseydi cıbıl cıbıl gezdirirdik  :hungry:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende bıktım kat kat giydirmekten maşallah tombiş ama bide kalın giyiynice iyice nazar oluyor paşama
bide bende 3 ayı geçgin eldiven taktım sırf yüzünü çizmesin diye ama çıkarınca hemen parmaklarını kullanamadı kuzum
sürekli tüm elini kullanıyordu parmağıyla bişey tutmuyordu
şimdi maşallahı var  ama yinede çok uzun tutmamak daha iyi bence

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

maşallah buğlemler hep güzel oluyor
tabi anneleride :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 17 Mart , 2012, 17:29:23
bende bıktım kat kat giydirmekten maşallah tombiş ama bide kalın giyiynice iyice nazar oluyor paşama
bide bende 3 ayı geçgin eldiven taktım sırf yüzünü çizmesin diye ama çıkarınca hemen parmaklarını kullanamadı kuzum

maşallah tosun paşaya allahım nazarlardan esirgesin.ben 40 ı çıkmadan çıkarmıştım eldivenleri

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 17 Mart , 2012, 17:29:23

bende dee....
ben eldivenlerini 40 çıktıktan sonra çıkartım. Benim oğlum ellerini 9 günlükken keşfetmişti.  :k06: :k06: 40 çıktıktan sonra eldiveniyle ellerini emmeye başladı. Bende eldivenleri attım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tulayysl

teskkurler kızlar. öpüyoruz sizi

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 17 Mart , 2012, 17:29:57
maşallah buğlemler hep güzel oluyor
tabi anneleride :love9:
camım iltifatın için yarıca tesekkurler sana.. o senn guzelliğin

tulayysl

ben de sanırım 20 gun ancak taktım eldiveni :D

xxcansuxx

ayşegül tşk canım o senin güzelliğin  :opucuk:

ben eldivenlerini ya 3 ya 5 gün taktım bizimki yumruk yapmıyordu parmakları açık açıktı yüzünede elinin tersini sürtüyor çizmiyor  taksanda parmklar açık olunca saniyede çıkarıyordu... herkes hayret etti o parmklarına daha 1 aydır yumruk yapıyor

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

cananım yaaaa masallahhh çok tatlıyaaaa  :hungry:
anne karnındada demekki öle duruyodu  :suclu:  :opucuk: :nazar: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 18 Mart , 2012, 12:11:07
cananım yaaaa masallahhh çok tatlıyaaaa  :hungry:
anne karnındada demekki öle duruyodu  :suclu:  :opucuk: :nazar: :hello2: :hello2:
tşk kevrerim evet aynen anne karnında öyleydi 2 kere yüzünü görememiştik bu minnak parmakları yüzünden ultrasondada dr hayret etmşti çok yaramaz, cadı kızınız olcak parmaklar açık demişti...  :k06: :k06: