Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım face gördüm bayıldım önce başka bebeğin avatar resmi falan sandım
harika görünüyor maşallah yumağım
nasılda poz veriyor maşallah tam canparesi

doğangüneş

lavinya maşallah sübhanallah nasılda güzel poz vermiş yakışıklım  :love9:
rabbim nazarlardan korusun inşallah  :amin:

KONYALI

masallah masallah nasıl tatlıymış sarper..allah nazarlardan korusun ınsallah

Dilara Ebrar

maşallah yaaaaa.sıpalar böle nazar oluyor işte.aman allah korusun onları yaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

aydinays

Maşallah süphannallah ne kadarda tatlı sarper. Allahım nazarlardan saklasın. Şimdi burda olacak tam ıynayacaksın sarperle. Canım çok güzel boz vermiş aferim ona.  :aferin: :aferin:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

eneee kocaman olmuş maşallahhhh  :nazar: :love9:

_inci_tanem_

maşallah çokkkk şekerrr :nazar: ALLAH nazarlardan korusun küçük prensi  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

çok saolun kızlar...  :opucuk:

bi de 1 yaşında çektirmeyi düşünüyorum stüdyoda. böyle güldürücez diye şebelek maymunu olduk valla  :toothy10:

aydinays

Bende oturmaya başlayınca stüdyoda foto çektirmek istiyorum. O zaman çok sevimli oluyorlar. Dediğin gibi 1 yaşında hatta her yaş gününde çektirilebilir.  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

evet ayşecim biz de oturmuyoken gitmiştik stüdyoya, çekmediler, otursun öyle getir dediler  :laughing7: sonra araya hastalıklar falan fistan girdi ve ancak 8.5 aylıkken çektirebildik  ;D her yıl çektirmek lazım  :icon_thumright:

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 09 Mart , 2012, 09:22:49
evet ayşecim biz de oturmuyoken gitmiştik stüdyoya, çekmediler, otursun öyle getir dediler  :laughing7: sonra araya hastalıklar falan fistan girdi ve ancak 8.5 aylıkken çektirebildik  ;D her yıl çektirmek lazım  :icon_thumright:

Çok güzel hatıra kalıyor. Demek fotografçı otursunda getir dedi  :k06: :k06: :k06: :k06:

izemsevi

buda benim kızım İZEMSEVİ

(diş buğdayımız)

url=http://bit.ly/c25MCx][/url]

TEYZELERİ ALINTI OLMASIN BİRDE MAŞALLAH DEMEYİDE UNUTMAYIN :nazar: :nazar:

aydinays

Maşallah izemseviye annesi.  :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

Alıntı yapılan: aydinays - 09 Mart , 2012, 10:17:15
Maşallah izemseviye annesi.  :nazar: :nazar: :nazar:

sağol ayşe teyzesi senin miniğinde maşallah çok tatlı

izemsevi

sarperde maşallah nekadar yakışıklı olmuş bizde 3.5 aylıkken fotoğrafçıda çektirmiştik birde yazın gelmesini bekliyorum kızımı kısa kollu elbiselerle çektirmek istiyorum