Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ah diyorumda eşim onlar geldiyse git diyor
canan yaktım çıranı bi gelmedin doğum yapmadan :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Şubat , 2012, 18:01:46
ah diyorumda eşim onlar geldiyse git diyor
canan yaktım çıranı bi gelmedin doğum yapmadan :ehi:

kız ayşegül bir kocayı idare edemiyorsun geldiler aşkım kadın hamile hamile kaybolmuş bile deseydin ya  :k06: :k06: canım eşim evde olduğu gün ararım seni söz arabayla bıraksın inşaallah buluruz tarif üzerine siz benim evimi biliyorsunuz ya ondan önce sen gel demiştim

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aaaaaaaaaa çok sevindim inşallah gelip gidelim canım benimki idare edilir cinstende bakma sen idare edesim gelmedi :suclu: :suclu: :suclu:
evi bulursun canım sen bana haber ver  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

--elif--

oyy maşşallah alprene çok datluu  :nazar:

burcum

ALLAH bütün bebişleri nazarlardan korusun hepsi bal maşallahhhhhhhhhhh :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

AYSEEEEEEEEEEE DÜNÜRÜMM MASALLAHHH YAAAA ÇOOOOK TATLI DAMADIM  :hungry: :hungry: :nazar: :nazar: :nazar:

EDAAAAAAAAAAA O KİPRİKLERE O KAŞLARA O GÖZLERİ VEREN ALLAH A KURBAN OLURUM  :nazar: :nazar: ÇOKK TATLI  :nazar:
AYSEGÜLLL SENİN ALPERENİNDE PEK ŞEKER MASALLAHH TOMBİŞİMEEE ALLAH NAZARLARDAN ESİRGESİN HEPİMİZİN YAVRULARINI  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

medine

Allahim sunlarin guzelliklere bakin butun bebislereeeee masalllaaah subhanallllah Allahim nazarlardan saklasinnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sen benim herseyimsinn:)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

nesliş  :opucuk:
nükhet  :opucuk:
kevser  :opucuk:
medoş  :opucuk:
miray  :opucuk:
teyzelerine alperenden kocamaaaaan öpücükler
bunlarda benden canlar  :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

doğangüneş

edam hakanıma :love9:
ayşem kayrama :love9:
ayşegülüm alperenime :love9:
bin kere MAŞALLAH yerim ben bunları yaa valla gece gece içim açıldı ama dişlerimi sıktım bi taraftanda
rabbim tüm kötülüklerden korusun..yaradanına hayırlı kullar,ana babasına hayırlı evllatlar olsunlar inşallah :amin: rabbimin güzel mucizeleri..sizleri verene kurban olurum..

suzannn

maşallah alperene allahım nazarlardan korusun

HASRET!M S@N@

Balböceği

Cok tesekkur ederiz teyzeleri  :flowers: :flowers: :flowers:

alperen kocaman olmus sari civcivim, masallah subahanallah  :nazar: :nazar:

Rabbim isteyen herkese nasip etsin, ben burdaki bebekleri gorunce gozlerim doluyor  :y25: :y25:

burcum

25 Şubat , 2012, 19:28:42 #7947 Son düzenlenme: 26 Şubat , 2012, 23:02:08 burcum
bu da benim kelebeğim :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:nazar: :nazar: :nazar:masallah rabbım kazadan beladan nazarlardan korusun butun meleklerımızı hepsıde bırbırınden tatlı  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bizdende tekrar teşekkürler teyzoşlara
nükhet derine maşallah gerçektende kelebek gibi