Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

aydinays

Maşallah canım çok iyi boyu. Fotolarda efet büyük görünüyor. Benim oğlumda öyle görünüyor bana göre. Gözlerimiz mavi olacak sanırım. Benim oğlum hiç bana benzemedi. Gerçi babayada benzemedi. Öyle ortaya karışık bişey çıktı. :ehi: :ehi: :ehi:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

yumuk yumuk ellerini yerim senin, buglemim cok tatli olmus  :nazar: :nazar:

insallah gozleri mavi kalir  :k06: :nazar: :nazar: :nazar: sari kizim benim cok tatli olmus cokkkkk  :nazar:

Masalllah subhanallah  :nazar:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 16:51:21
Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:45:29
edacım hakan 1 yaşında mı oldu bu kaç aylık aşısı???
Bu son asimizdi bu ayin 6'sinda olmasi lazimdi grip oldugu icin vurmadilar

dundu asimiz cok sukur bitti 14 aylik oldu 13.bucukta vurulacakti

Maşallah suphanallah.  :nazar: :nazar: :nazar: Sanırım orda aşı ayları biraz daha farklı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ORNA

ayy canancım nekadar değişmiş nekadar tatlı olmuş ya  :love9: :love9: tam ısırmalık yerim onu ben allah bağışlasın allah uuzn ömürler versin prensesine  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 16:53:36
yumuk yumuk ellerini yerim senin, buglemim cok tatli olmus  :nazar: :nazar:

insallah gozleri mavi kalir  :k06: :nazar: :nazar: :nazar: sari kizim benim cok tatli olmus cokkkkk  :nazar:

Masalllah subhanallah  :nazar:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

babası yeşil gözlü belki yeşile döner bilmiyorum ki keşke mavi kalsa herkes mavi olcak diyo  :dontknow: :dontknow:
tşk ederiz edam bak saçı yok kel benimkisi  :ehi: :ehi:

aydinays

Maşallah canım nazar değmesin buğleme.   :nazar: :nazar: :nazar: 
Çok tatlı çokk
öp beni diyorr
Vallahi oğlum daha üç aylık ama ben şimdiden o bir aylık masum halini özlüyorumm.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 17:00:25
Maşallah canım nazar değmesin buğleme.   :nazar: :nazar: :nazar: 
Çok tatlı çokk
öp beni diyorr
Vallahi oğlum daha üç aylık ama ben şimdiden o bir aylık masum halini özlüyorumm.

tşk ederim ayşe :opucuk: :opucuk: evet ya çok masumlar bende özlerim  :love9: :love9: bol bol foto çekiyorum çılgınlar gibi  :ehi: :ehi: her halleri çok tatlı ama bu meleklerin  :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Şubat , 2012, 16:18:20
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 16:16:29
Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:12:15
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Şubat , 2012, 16:10:27
buarada ayşegüüüllll  :director: :director: :director:

alperenim çok sevimli çıkmış ya avatarındaki. nolur koy da sevelim olmaz mı  :opucuk:

efet sitede en sevdiğin en kanımın kaynadığı bebeklerden biridi alperen. Ne zamandır görmedim onu. Kimbilir ne kadar büyümüştür.
bende cok seviyorum sari kafami  :nazar: :nazar: :nazar:
bendeeeeeeeeee :hieyt: :hieyt: :hieyt:
alpereni sevenler kulübü  :occasion5: :occasion5: :love9:
canlarım benim hepinize teşekkürler
görmemişim yazdıklarınız ya nasıl olduysa
şimdi öznur diğer konuda yazmış ondan sonra baktım
kan bağımız yoksada can bağımız var sanki
bende sizin kuzularınızı yiğenlerim gibi seviyorum
bakayım pozz verirse ekleyeyim

xxcansuxx

maşaallah alperene oyyy ya gülmeni sevsinler nasıl içten gülmüş öyle ay parçası ayyyy  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

Maşşallah alperenime. Allahım yerim senin dişlerini. Canım iki dişinimiz çıktı. Allahım tam yuvarlamalık olmuş bu. Rabbim nazarlardan korusun seni binik adam

aydinays

ALLAHIM ALLAHIM SENDE GÜZEL YARATIYORSUN ŞÜKRETMEMEK ELDE DEĞİL VALLAHİ. Maşallah suphanallah. Gözleri sanırım biraz koyulaşmış.

<<<peri masalı >>>

alper paşama bak sen yerim ben seni
binkere maşallah allahım nazarlardan korusun  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

olcay teyzesi yesin alperimizi paşamızı

°•.ℓανιηуα.•°

oy benim davşanım  :k06: :love7: :love7: :love7:

maşallah kuzuma o dişler ne öyle. gözlerinin rengine bittiiiiimmmmmm  :love9: :love9: :love9:

ısırıcam valla yanımda olsa  :hungry: :hungry: :hungry:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canlarım sağolun hepsi birdirinden tatlı bunların maşallah olcayım darısı başına canım
ayşem gözler yeşil oldu sanırım dahada değişecek ela olacak gibi,2 dişi var 2 ay önce çıktı arkası gelmedi
öznurum sarperimi ısırıver onun hemde benim yerime
canan teyzesi çok özledik seni hemde buğlemi görsekte öcümüzü alsak diyoruz :ehi:
anladın sen oniiiiiiii :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 24 Şubat , 2012, 17:56:04
canlarım sağolun hepsi birdirinden tatlı bunların maşallah olcayım darısı başına canım
ayşem gözler yeşil oldu sanırım dahada değişecek ela olacak gibi,2 dişi var 2 ay önce çıktı arkası gelmedi
öznurum sarperimi ısırıver onun hemde benim yerime
canan teyzesi çok özledik seni hemde buğlemi görsekte öcümüzü alsak diyoruz :ehi:
anladın sen oniiiiiiii :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: unutmadınız mı daha ben unutursunuzz sanmıştım  :suclu: :suclu:
tamam canım beklerim gelde al öcünü eşin işe giderken bırakıversin kahvaltı yaparız benim eşim erken gidip geç geliyor... eve dönerkende eşin alır çok güzel olur doyasıya otururuz...