28 Nisan , 2024, 01:00:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 16:12:20
Bende erkek cocuklarina uzun saci yakistiriyorum  :)

yapilacak sekil olsa yaparim ama acayip uzuyor saci bu kacinci kesmemiz  :ehi:

dayisina cekmis sipam, dayisida 15 gunde sac kestirirdi  :k06:

Hımmm, demekki çok rahat annesi iyi bakıyor ona, Saç sefadan uzarmış :laughing7: :laughing7: :laughing7:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:21:07
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 16:12:20
Bende erkek cocuklarina uzun saci yakistiriyorum  :)

yapilacak sekil olsa yaparim ama acayip uzuyor saci bu kacinci kesmemiz  :ehi:

dayisina cekmis sipam, dayisida 15 gunde sac kestirirdi  :k06:

Hımmm, demekki çok rahat annesi iyi bakıyor ona, Saç sefadan uzarmış :laughing7: :laughing7: :laughing7:
bende çok seviyorum erkek çocuklarda uzun saçı çok seviyorum ya benim kız olmasına rağmen kelll  :ehi: :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Şubat , 2012, 16:13:05
ayşe maşaallah kayraya çok tatlı o ellerini gelir ben ısırırım  :hungry: :hungry: :hungry:
oturuyor bu adamakıllı maşaallah maşaallah Allah nazrlardan korusun  :nazar: :nazar: :nazar: :amin:

Canım benim çok şükür gittikçe tatlanıyor. 40' dan sonra çok tatlı oluyor derlerdi. gerçeekten öyleymiş. Hergün farklı bir şey yapıyor  :love9: :cildir: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

kelebegimm

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:19:42
Alıntı yapılan: kelebegimm - 24 Şubat , 2012, 16:08:22
anoooommm masallahh ne kadar tatli kayraaaa :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

emin ol senin miniğin doğduğunda çok daha tatlı olacak cnm. Rabbim sağlıkla kavuştursun sizi. eksiden bende özenirdim foto paylaşmaya çok şükür bizde paylaşıyoruz. Rabbim isteyen herkese yaşatsın. :amin:
aminnnnnnnn ins. canim yaaaa ins. goruruz bizde o gunleriii

]

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:22:52
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Şubat , 2012, 16:13:05
ayşe maşaallah kayraya çok tatlı o ellerini gelir ben ısırırım  :hungry: :hungry: :hungry:
oturuyor bu adamakıllı maşaallah maşaallah Allah nazrlardan korusun  :nazar: :nazar: :nazar: :amin:

Canım benim çok şükür gittikçe tatlanıyor. 40' dan sonra çok tatlı oluyor derlerdi. gerçeekten öyleymiş. Hergün farklı bir şey yapıyor  :love9: :cildir: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

buğleminde bugünkü fotodunu koyayım mı  :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Şubat , 2012, 16:41:08
varda  niye koymuyon kiz  :caca:

hadi koy  :muzz: :muzz: :muzz:

bugun fotolar taze tazeydi bizde asiya giderken cekmistik  :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 16:42:16
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Şubat , 2012, 16:41:08
varda  niye koymuyon kiz  :caca:

hadi koy  :muzz: :muzz: :muzz:

bugun fotolar taze tazeydi bizde asiya giderken cekmistik  :k06:

evet evet buğlemide görmek isteriz  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

aydinays

edacım hakan 1 yaşında mı oldu bu kaç aylık aşısı???

aydinays

Maşallah canım buğleme. Ben ilk defa görüyorum ama kilosu boyu falan gayet iyi. Annesi iyi bakmış ona.  :nazar: :aferin: :aferin: :aferin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy teyzesinin ak peteğine maşallah çok tatlı kuzum
buğlemim 44 günlükmü oldu ya maşallah hemşom zaman nasıl geçiyor nasılda büyümüş bal olmuş  :nazar:  :love9:

ayşeeeee ben kayrayı yerim yaaaaa aynı alperen gibi topalak kafaaaa  :love9: :love9: ısırır onu teyzesi  :hungry:  :nazar:

hakanım zaten bitane saçı başı kaçı gözü ye beni diyor yumağım   :opucuk: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:48:37
Maşallah canım buğleme. Ben ilk defa görüyorum ama kilosu boyu falan gayet iyi. Annesi iyi bakmış ona.  :nazar: :aferin: :aferin: :aferin:
görenler fotoda daha büyük gözüküyor diyorlar bilmiyorum boyumuz en son 55 cmdi 1 aylıkken  :dontknow: :dontknow:

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:45:29
edacım hakan 1 yaşında mı oldu bu kaç aylık aşısı???
Bu son asimizdi bu ayin 6'sinda olmasi lazimdi grip oldugu icin vurmadilar

dundu asimiz cok sukur bitti 14 aylik oldu 13.bucukta vurulacakti

xxcansuxx

kızlar benim avatarımdaki bebeğin burnuna benzemiyor mu burnu kızımın  :k06: :k06:
gözlerde şimdilik mavi o fotodaki gibi açılsa keşke  :suclu: :suclu: