27 Nisan , 2024, 19:32:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:01:39
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 15:59:42
ben senin cibil cibil gobusunu yerim  :hungry: :hungry: :hungry:

ne tatlisin sen boyle oy verene kurban, dotunu yerim sipaaaa  :hungry: :hungry:  :k06:

Rabbim nazarlardan korusun omrune omur katsin kuzum  :nazar: :amin: :amin:

Aysem, rAbbim yavrunu sana bagislasin canim kac aylik oldu  :opucuk:

Canım 3,5 aylığız daha. Normalde oturmuyor. Ama istiyorki devamlı otursun, dönmeyi tam beceremiyor. Kolunu daha kurtaramıyor. Denemelik foto için oturttum  :k06: ::) :k06: :k06:
Masallah canim  :nazar: :nazar: :nazar:  normal daha oturusuna bayildim  :nazar:

yazda geliyorki artik alir alir kacarsiniz parklara  :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Şubat , 2012, 16:03:10
ayşe bi de yattığı yerler temizlenmiş ( saçları dökülmüş )  :toothy10: oy totonu yerim senin tombul kuşum  :hungry:

canım çok döküldü saçı çok saçlı doğdu. Döküle döküle bu kadar kaldı. Kulaklarında bile kıl vardı sıpamın. Ama çok hareketli olacak. şimdiden dönmeye çalışıyor.  :k06: ::) :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Şubat , 2012, 16:05:26
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

edoş saçları bile aynı kız bunların. biz de hafta sonu kırpıcaz saçlarını. gözünün içine giriyo. çocuğun yedikleri saçına gidiyo. bizimki de papaz oldu  :toothy10:

ay uzun saçlı çok tatlı oluyorlar.Böyle U şeklinde çok yakışıyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

kelebegimm

anoooommm masallahh ne kadar tatli kayraaaa :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

]

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:06:45
ayşe bi de yattığı yerler temizlenmiş ( saçları dökülmüş )  :toothy10: oy totonu yerim senin tombul kuşum  :hungry:

canım çok döküldü saçı çok saçlı doğdu. Döküle döküle bu kadar kaldı. Kulaklarında bile kıl vardı sıpamın. Ama çok hareketli olacak. şimdiden dönmeye çalışıyor.  :k06: ::) :k06: :k06:

hay maşallah kuzuma. böööleeeee sımsıkı öp yerime annesi. çok kanım kaynadı çok pozitif ve sıcak bir çocuk olucak. şimdiden belli. sempatik aynı zamanda...

°•.ℓανιηуα.•°

buarada ayşegüüüllll  :director: :director: :director:

alperenim çok sevimli çıkmış ya avatarındaki. nolur koy da sevelim olmaz mı  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Şubat , 2012, 16:09:04
Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:06:45

hay maşallah kuzuma. böööleeeee sımsıkı öp yerime annesi. çok kanım kaynadı çok pozitif ve sıcak bir çocuk olucak. şimdiden belli. sempatik aynı zamanda...

Tamam canım öpmez miyim. Zaten öpmek için bahane arıyorum. Birde hamilelikte çok pozitiftim ben sanırım yavrumada yansıdı. Bugün aynaya bakıp bakıp güldü. Eşşek kendisini başkası sandı sanırım. nasıl dikkatli dikatli baktı.  :k06: ::) ::)

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Şubat , 2012, 16:10:27

alperenim çok sevimli çıkmış ya avatarındaki. nolur koy da sevelim olmaz mı  :opucuk:

efet sitede en sevdiğin en kanımın kaynadığı bebeklerden biridi alperen. Ne zamandır görmedim onu. Kimbilir ne kadar büyümüştür.

Balböceği

Bende erkek cocuklarina uzun saci yakistiriyorum  :)

yapilacak sekil olsa yaparim ama acayip uzuyor saci bu kacinci kesmemiz  :ehi:

dayisina cekmis sipam, dayisida 15 gunde sac kestirirdi  :k06:

xxcansuxx

ayşe maşaallah kayraya çok tatlı o ellerini gelir ben ısırırım  :hungry: :hungry: :hungry:
oturuyor bu adamakıllı maşaallah maşaallah Allah nazrlardan korusun  :nazar: :nazar: :nazar: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:12:15

efet sitede en sevdiğin en kanımın kaynadığı bebeklerden biridi alperen. Ne zamandır görmedim onu. Kimbilir ne kadar büyümüştür.
bende cok seviyorum sari kafami  :nazar: :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 16:05:36
Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:01:39
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 15:59:42
ben senin cibil cibil gobusunu yerim  :hungry: :hungry: :hungry:

ne tatlisin sen boyle oy verene kurban, dotunu yerim sipaaaa  :hungry: :hungry:  :k06:

Rabbim nazarlardan korusun omrune omur katsin kuzum  :nazar: :amin: :amin:

Aysem, rAbbim yavrunu sana bagislasin canim kac aylik oldu  :opucuk:

Canım 3,5 aylığız daha. Normalde oturmuyor. Ama istiyorki devamlı otursun, dönmeyi tam beceremiyor. Kolunu daha kurtaramıyor. Denemelik foto için oturttum  :k06: ::) :k06: :k06:
Masallah canim  :nazar: :nazar: :nazar:  normal daha oturusuna bayildim  :nazar:

yazda geliyorki artik alir alir kacarsiniz parklara  :k06:

Oğlum alışık edacım dışarı çıkmaya karlı havada bile dışarı çıkardım. Babanne ile 100 metre var evimizin arasında, işe giderken onu babaanneye bırakıyoruz. Artık o kadar çok seviyorki gezmeyi arabasıyla durduğum zaman ıııı diye ses çıkarıyor istiyor ki devamlı hareket etsin  :k06:  :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 16:16:29
Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 16:12:15

bende cok seviyorum sari kafami  :nazar: :nazar: :nazar:
bendeeeeeeeeee :hieyt: :hieyt: :hieyt:
alpereni sevenler kulübü  :occasion5: :occasion5: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ben de bayılıyorum alperenime. dombik dombik maşallah kuzuma. az kaldı o da 1 yaşına girecek. ey allam ya geçen sene ha doğurdu ha doğuracak derken bi türlü doğmuyodu. en sonunda doğmuştu  :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: kelebegimm - 24 Şubat , 2012, 16:08:22
anoooommm masallahh ne kadar tatli kayraaaa :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

emin ol senin miniğin doğduğunda çok daha tatlı olacak cnm. Rabbim sağlıkla kavuştursun sizi. eksiden bende özenirdim foto paylaşmaya çok şükür bizde paylaşıyoruz. Rabbim isteyen herkese yaşatsın. :amin: