Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@@@gözde@@@

edaaaaa karaböcüğüne hayranım yaa büyüyünce kızlar peşinden koşar valla :love9:   :nazar: :nazar:

kelebegimm

]

Balböceği

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 24 Şubat , 2012, 15:50:21
edaaaaa karaböcüğüne hayranım yaa büyüyünce kızlar peşinden koşar valla :love9:   :nazar: :nazar:
Bakalim simdiden 4 tane nisanlimiz var herkes damadim diye seviyor  :k06:

aydinays

Kızlar bugün çekildi oğlumun fırından çıkmış fotoları.

:love9:  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Edacım maşallah Hakana kocaman olmuş  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°•.ℓανιηуα.•°

:hungry: :hungry: :hungry:

Allahııımmmmmm.. ben bu çocuğu görünce neden oğlum geliyo aklıma,ne kadar da benziyolar. yerim ben onun davşan dişleriniiiiiiii  :hungry: :hungry: :hungry: annesi maşallah subhanallah oğluşuna çok ama çok tatlı. Rabbim nazarlardan korusun paşamızı  :nazar:

Balböceği

ben senin cibil cibil gobusunu yerim  :hungry: :hungry: :hungry:

ne tatlisin sen boyle oy verene kurban, dotunu yerim sipaaaa  :hungry: :hungry:  :k06:

Rabbim nazarlardan korusun omrune omur katsin kuzum  :nazar: :amin: :amin:

Aysem, rAbbim yavrunu sana bagislasin canim kac aylik oldu  :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

ay bana bişiler oluyoo  :k06: valla kanım kaynadı kaynadı deli oldum burdan. bu nasıl sevimli bi bebek böyle ayşeeee...... kız nazar değecek valla. hele o 2. fotosuna (oturmuş hali) bayıldım bayıldım.  :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 15:59:42
ben senin cibil cibil gobusunu yerim  :hungry: :hungry: :hungry:

ne tatlisin sen boyle oy verene kurban, dotunu yerim sipaaaa  :hungry: :hungry:  :k06:

Rabbim nazarlardan korusun omrune omur katsin kuzum  :nazar: :amin: :amin:

Aysem, rAbbim yavrunu sana bagislasin canim kac aylik oldu  :opucuk:

Canım 3,5 aylığız daha. Normalde oturmuyor. Ama istiyorki devamlı otursun, dönmeyi tam beceremiyor. Kolunu daha kurtaramıyor. Denemelik foto için oturttum  :k06: ::) :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 15:58:19
sagol canim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: oglusumla optuk seni  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ayşe bi de yattığı yerler temizlenmiş ( saçları dökülmüş )  :toothy10: oy totonu yerim senin tombul kuşum  :hungry:

Balböceği

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Şubat , 2012, 15:59:08
:hungry: :hungry: :hungry:

Allahııımmmmmm.. ben bu çocuğu görünce neden oğlum geliyo aklıma,ne kadar da benziyolar. yerim ben onun davşan dişleriniiiiiiii  :hungry: :hungry: :hungry: annesi maşallah subhanallah oğluşuna çok ama çok tatlı. Rabbim nazarlardan korusun paşamızı  :nazar:
Nasilda benziyorlar demi ya  :k06: :k06: :k06:

bende sarperi gorunce aklima hakan geliyor  :k06: :k06: :k06: cok saol canim ya  :opucuk:

iyi hasda saclari yine uzadi papaz gibi oluyor  :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 24 Şubat , 2012, 16:02:17
Alıntı yapılan: aydinays - 24 Şubat , 2012, 15:58:19
sagol canim  :opucuk: :opucuk: :opucuk: oglusumla optuk seni  :love9:

Biz daha öpemiyoruz. Ama çok güzel emeriz ve kusarız hele elleri emmeye bayılıyoruz :)
Geçen gün görümcemin oğlu bizdeydi. Öp dedik çocuk garibim öptü, Öperken benim sıpam kustu şimdi görümcemin oğluna öp dediğimizde iğreniyor.
:k06: :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

edoş saçları bile aynı kız bunların. biz de hafta sonu kırpıcaz saçlarını. gözünün içine giriyo. çocuğun yedikleri saçına gidiyo. bizimki de papaz oldu  :toothy10: