Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Saolun kizlar hepimizin bebbisler masallah cok datlu  :nazar: Rabbim hepsni nazarlardan saklasin  :amin:
Edacim fotolari fotografci cekti cok güzel fotolarlan dolu ilk albumuz oldu
:nazar: :nazar:

sibel28

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 18 Şubat , 2012, 15:34:12
aysın cnm benimde kız parmaklarını yiyor :D bu ayın genel özelliği heralde :D ellerin hepsi ağzında :D
sorma canım birde agzının suyu başladı ..agzında köpükler yapıyor kim kucagına alırsa bir ıslatıyor milleti agzının suyuyla...

sibel28

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 18 Şubat , 2012, 15:34:05
oYY Maşallahhh Canan kızına çok tatlı olmuş

bende sorcaktım resimdeki eli görunen  teyze annenmi diye  :k06:

aysun25 senin oğlunada masallah saçlı saçlı çok şirin Allah nazarlardan korusun hepsini  :nazar:
sağol canım amin inşallah rabbim tüm bebişleri korusun...

seda87

gül canm maşallah kızına yaa bayıldım allah nazarlardan korusun inş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: seda87 - 20 Şubat , 2012, 11:51:08
gül canm maşallah kızına yaa bayıldım allah nazarlardan korusun inş :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:
saol cnm hepsine kocaman masallah  :nazar: :nazar: :nazar: :love3:

doruk38

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   ayyy gül maşşallahhhh bebeğineeeee. çok tatlı... hemende poz vermiş kameralara.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: doruk38 - 20 Şubat , 2012, 19:29:56
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:   ayyy gül maşşallahhhh bebeğineeeee. çok tatlı... hemende poz vermiş kameralara.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
evet cnm kizim dogustan manken  :ehi: :ehi: :ehi: insallah yakinda senin bidigida görcez  :amin: :opucuk: :love7:

doruk38

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Şubat , 2012, 19:31:00
Alıntı yapılan: doruk38 - 20 Şubat , 2012, 19:29:56
evet cnm kizim dogustan manken  :ehi: :ehi: :ehi: insallah yakinda senin bidigida görcez  :amin: :opucuk: :love7:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: inşallahhh ama daha 25 haftamız var. sizleri gördükçe diyorum ki  keşeke uyusam uyansam zaman geçmiş olsa ben hemen doğuma girsem. bebeğimi kollarıma alsam  :amin: :amin: :amin: :amin:

__nil__

güll eşine söyle yanmış valla baksana senin cimcime şimdiden bu güzellik pozlar filan,adamı kıskançlıktan patlatıcak :k06: :nazar:

Balböceği

yarada kurban sunun tadina ya masallahhhhhhhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar:

gulusune kurban, boncuk gozlume 41 bin kere masallahhh..  :nazar: :nazar: :nazar:

Rabbim nazarlardan korusun..  :nazar: :amin: :amin: :amin:

tulayysl

tesekkur ediyoruz eda teyzemiz. öpüyoruz hakan paşayı da seni de

HASRET!M S@N@

oyyy oyyy yerim seni ben fındıgım  :love9: :love9: :love9:
çok tatlı yaa  :nazar: :nazar: :nazar:

tulayysl

tesekkur edriz canım daha guzeli senn olsun inş. tez zamanda uyuyanından yiyeninden inş.

✿گสЯเ_ќĮż✿

AY MAŞALLAH BUNLARA YAA.ALLAHIM SEN KORU  :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAHIM BİZLEREDE NASİP ET  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ORNA

41 kere maşallahh bugleme  :nazar: :nazar: :nazar: tülaycım çok tatlı yanımda olsada koklasam biraz mıncıklasam  :k06: :k06: küçük bebek kokusunu özledim  :'( :'(