27 Nisan , 2024, 18:10:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Şubat , 2012, 09:52:37
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 09:45:44
Alıntı yapılan: aydinays - 14 Şubat , 2012, 09:43:39
Maşallah suphanallah ne kadar da büyümüş. Yerim onun o yumuk ellerini. Bizim oğluş zayıfladı. Anne sütümüz yetmiyormuş. Ek mamaya başladık.
:opucuk: sagol canım benim kayranın son resmini bekliyoruz ecreyle  :k06:
canım benimde 2aylıkken yetmiyodu ama suna inanki emdirdikce sut cogalıyor  :icon_thumright: :nazar:
ama sen calışıyosun  :-\

Canım benim oğlum az gelirse emmiyordu. Bol istiyor biberon gibi aksın istiyorr :BangHead: :BangHead: :BangHead:
hım  :-[

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

anaaaaaaaaaa büşra çok tatlı ilk görende benim sanırım 41 kere maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar:

kaç günlük burda yeni mi foto
ohhh şöyle mi böyle mi olcak doğumum derken sende kucağına aldın işte canım maşaallah  :nazar: :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Şubat , 2012, 17:06:02
anaaaaaaaaaa büşra çok tatlı ilk görende benim sanırım 41 kere maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar:

ohhh şöyle mi böyle mi olcak doğumum derken sende kucağına aldın işte canım maşaallah  :nazar: :nazar:
canmburad 1 haftalık falan .şimdi 17 günlük olduk çok şükür
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: seda87 - 14 Şubat , 2012, 17:08:43
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Şubat , 2012, 17:06:02

canmburad 1 haftalık falan .şimdi 17 günlük olduk çok şükür
maşaallah canım ne çabuk oldu 17 gün  :nazar: :nazar:
yarı kırkınıza kalmamış annesi  :love9: :love9:

suzannn

büşracım oğluşun çok tatlı allah nazarlardan korusun

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

MASALLAHH BÜŞRA PASAMIZA COK TATLI YAAAAAAAAAA  :hungry:
VAY BE BÜŞRA İLK HAMİLE HABERİNİ HATIRLIYORUMDA ZAMAN CABUCAK GECTİ  :k06: :nazar: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

seda87

allah razı olsun kızlar çok sağolun.evet kevsercim yaa  hiç sorma dün gibi aklımda her anım.çok şükğr atlattık.rabbim olmayan herkese nasip etsin inş :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

HASRET!M S@N@

seda87

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 14 Şubat , 2012, 17:19:24
büşracım oğluşun çok tatlı allah nazarlardan korusun
çook sağol canm :flowers: :flowers:

seda87

seda87

KasrıCinan

büşra canım oğluna masallah barekallah.bana gönderdiğin fotoda daha küçük gözüküyordu,bebekler hep birbirine benziyor.ALLAHIM NAZARDAN KORUSUN :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

MASAL ILGIN

KIZIM 2 YAŞINA GİRDİİİİİİİİİİ :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

olvido

Maşaallah kuzuna çok sevimli tombiş yanaklı  :love9: