27 Nisan , 2024, 23:55:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

suzannn

MAŞALLAH ASYAYA KOCAMAN KIZ OLMUŞ ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN İNŞALLAH

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Ocak , 2012, 14:22:27
lcy, ilkay, minis,suzan,ayten,kevser,ferah,tuğba,burcum,doğangüneş hepinize tşk ederiz teyzeleri  :opucuk: :opucuk: rabbim ne güzel yaratıyyor hepsi birbirinden ayrı birbirinden şeker bebeklerimizin  :nazar: :nazar: çok rahatımızaa düşkünüz kendine zorla baktırıyor bir yaygaracı o kadar olur  :k06: :k06:

olvido senin kız ne güzel elbise giymiş  :nazar: :nazar: benim kızı gören erkek siması var diyor eşimde çok güzl kız olcak diyor  :k06: :k06:   :dontknow:
tabiiii biz büyüdük artık teyzesi elbiseler tülotlu çoraplar giyer olduk  :k06:
hıh hiçte bile çok tatlııı benim teyzem tam bir hanfendi  :love9: :love9: annesine çekerse çok güzel olur benim buğlemim

suzannn

masallah konyalım koca kız olmus gunden gune değişiyorlar  nazarlardan korusun rabbım

xxcansuxx

ferahhhh  :hieyt: :hieyt: :hieyt: bu prenses çokkkkkkkkkk tatlu,koca kız olmuşşşşşş maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

masallahh ferahh çok tatlı olmuss yaaaa  :nazar: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: olvido - 01 Şubat , 2012, 18:28:03
lcy, ilkay, minis,suzan,ayten,kevser,ferah,tuğba,burcum,doğangüneş hepinize tşk ederiz teyzeleri  :opucuk: :opucuk: rabbim ne güzel yaratıyyor hepsi birbirinden ayrı birbirinden şeker bebeklerimizin  :nazar: :nazar: çok rahatımızaa düşkünüz kendine zorla baktırıyor bir yaygaracı o kadar olur  :k06: :k06:

olvido senin kız ne güzel elbise giymiş  :nazar: :nazar: benim kızı gören erkek siması var diyor eşimde çok güzl kız olcak diyor  :k06: :k06:   :dontknow:
hıh hiçte bile çok tatlııı benim teyzem tam bir hanfendi  :love9: :love9: annesine çekerse çok güzel olur benim buğlemim
tuğba kaç günlük oldunuz siz  :icon_scratch: :icon_scratch: :k06: :k06: ayyy ben bir hesaplayamadım  :suclu: :suclu:  çok tşk ederim canım o senin güzel görmenden kaynaklanıyor senin kız prenses prenses olmuş... anneme benimki niye elbise giymiyor diyorum babam "ee giydir kızım" diyor  :toothy10: :toothy10:

KONYALI

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 01 Şubat , 2012, 18:33:37
masallah konyalım koca kız olmus gunden gune değişiyorlar  nazarlardan korusun rabbım

SAOL TEYZESİ BUYUYOR VALLAHI BENDE SASIRIYORUM

KONYALI

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Şubat , 2012, 18:37:19
ferahhhh  :hieyt: :hieyt: :hieyt: bu prenses çokkkkkkkkkk tatlu,koca kız olmuşşşşşş maşaallah  :nazar: :nazar: :nazar:

SORMA CANAN DOGURDUMDA BUYUTUYORUM :k06: :k06: :k06:
SUAN BILGISAYAR ICIN AGLIYOR

KONYALI

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Ay masallah kizina yaa  :nazar: cok datlu  :love7:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

KONYALI

Alıntı yapılan: gulum22 - 01 Şubat , 2012, 19:09:57
Ay masallah kizina yaa  :nazar: cok datlu  :love7:

SAOL GULUM DOGSUN BIR NASIL BUYUYOR SENINKIDE SAGLIKLA GELSIN INSALLAH

rusta

ne güzel bakmış yaa cimcime maşallah canm allah size bağışlasn

KONYALI

Alıntı yapılan: rusta - 01 Şubat , 2012, 20:34:40
ne güzel bakmış yaa cimcime maşallah canm allah size bağışlasn

AMIN CNM CUMLEMIZE

olvido

Konyalı maşaallah ne kadar sevimli kızın yesinler o prensesi  :love9: :love9:

olvido

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Şubat , 2012, 18:40:42
Alıntı yapılan: olvido - 01 Şubat , 2012, 18:28:03

tuğba kaç günlük oldunuz siz  :icon_scratch: :icon_scratch: :k06: :k06: ayyy ben bir hesaplayamadım  :suclu: :suclu:  çok tşk ederim canım o senin güzel görmenden kaynaklanıyor senin kız prenses prenses olmuş... anneme benimki niye elbise giymiyor diyorum babam "ee giydir kızım" diyor  :toothy10: :toothy10:
37 günlük olduk 10 gün erken doğunca fark attık size  :k06: baban doğru söylemiş giydir süsle çek fotoğrafını gönder de bizde sevelim buğlem hanımı hem erkeğe benzetenler bir görsün prensesi  :D