28 Nisan , 2024, 17:26:14

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

lcy, ilkay, minis,suzan,ayten,kevser,ferah,tuğba,burcum,doğangüneş hepinize tşk ederiz teyzeleri  :opucuk: :opucuk: rabbim ne güzel yaratıyyor hepsi birbirinden ayrı birbirinden şeker bebeklerimizin  :nazar: :nazar: çok rahatımızaa düşkünüz kendine zorla baktırıyor bir yaygaracı o kadar olur  :k06: :k06:

olvido senin kız ne güzel elbise giymiş  :nazar: :nazar: benim kızı gören erkek siması var diyor eşimde çok güzl kız olcak diyor  :k06: :k06:   :dontknow:

KasrıCinan

CANANIM MASALLAH YAVRUNA :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH NAZARDAN KORUSUN PEK DATLU,OOHH GEL KEYFİM GEL.HEP BÖYYLE SAKİN OLSALAR KEŞKE :suclu: :laughing7: :laughing7:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

rusta

cananım kocamn bi maşallah buğleme allah nazarlardn korusun  :amin: :amin: melek ya gülüyomu o fotoda bna mı öyle gelio yandan yandan  yatmış :k06: :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: rusta - 30 Ocak , 2012, 15:41:57
cananım kocamn bi maşallah buğleme allah nazarlardn korusun  :amin: :amin: melek ya gülüyomu o fotoda bna mı öyle gelio yandan yandan  yatmış :k06: :k06:
tşk ederim canım  :opucuk: gülüyor canım bu fotodan az önce gözleri açıktı hemen uykuya daldı o an çektim... zaten çok güleç biri konuşsun gülüveriyor...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 30 Ocak , 2012, 15:05:03
CANANIM MASALLAH YAVRUNA :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH NAZARDAN KORUSUN PEK DATLU,OOHH GEL KEYFİM GEL.HEP BÖYYLE SAKİN OLSALAR KEŞKE :suclu: :laughing7: :laughing7:
:opucuk: :opucuk: aminnn keyfine düşkün benim kız kendine baktırıyor... kucağından indirmiyor dedeside kucağa alışacak sen gidince napcam  diyorum babamın cevabı "işin ne"  oluyor   :honk: :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

canancim masallah cok seker bu ya tam yemelik masallah Allah nazarlardan saklasin  :nazar: :nazar: :amin: :amin: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 30 Ocak , 2012, 18:33:06
canancim masallah cok seker bu ya tam yemelik masallah Allah nazarlardan saklasin  :nazar: :nazar: :amin: :amin: :opucuk:
sağol teyzesi öyle gerçekten yemelik  :hungry: :k06: bakalım sizin bebeler ne tatlı gelecek  :love9: :love9:

__nil__

yaaa harikasınız çok güzel çıkmışsınız canım maşallah kızında büyümüş baya allah nazarlardan saklasın inş

HASRET!M S@N@

ilkaycım cok tatlı bu ya  :love9: :love9: :love9:
kocaman maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar:

**fatoş**

maşallah tüm bebeişlere çok tatlılar rabbim nazarlardan saklasın kızım resimlerini koyacam ama nasıl yapılıyordu unuttum  ;D

yellowrose

31 Ocak , 2012, 13:38:10 #7465 Son düzenlenme: 31 Ocak , 2012, 15:27:30 yellowrose

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
teyzoşları buda asya'nın taze fotoları  :k06: alıntı yapmayın ama biraz kalsın silicez  :opucuk:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

Aytii

Maşallah mavişime  :nazar: :opucuk:

sana nekadar çok benziyor Yasemin  :love9:

Lă_Tăhzen!

Maşallah çok şirin Asya özellikle gözler Allah nazarlardan korusun  :nazar:

HASRET!M S@N@

MAŞALLAH BU NE GÜZELLİK
ALLAH ÖMRÜNÜ UZUN BAHTINI GÜZEL EYLESİN MŞ

yellowrose

teşekkür ederiz teyzoşlar  :opucuk:
benziyo di mi aytim  :opucuk: ama  eşime sorsan aynı kendisi, gözler mavi ya, sanıyo ki ona benziyo  :ehi:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK