27 Nisan , 2024, 17:10:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ay ne zamandir sayfaya bakmadim bi baktim hayran kaldim bebislere masallah ya Allah nazarlardan korusun bu melekleri  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ins bi ay sonra filan bende burda kizimin fotosunu paylascam  :amin: :amin: :love8:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Ocak , 2012, 18:39:14
:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah kevser ecreye offf ya duruyu ecreyi görünce nasıl içim eridi  :nazar: :nazar: benim kızda büyürmü böyle  :k06:

saçlar aynı buğlemin saçı gibi sarı ve kısa  :k06: :k06: :nazar:
:opucuk: :opucuk: CANANIMMMM SAGOL TATLIM BUYURRRRR OYY BUGLEMİN SACLARIDA DEMEK SARI MASALLAHHHH FISTIGIMAAA BUTUN MELEKLERİMİZE MASALLAHHHHHHH  :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: gulum22 - 28 Ocak , 2012, 18:40:45
ay ne zamandir sayfaya bakmadim bi baktim hayran kaldim bebislere masallah ya Allah nazarlardan korusun bu melekleri  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ins bi ay sonra filan bende burda kizimin fotosunu paylascam  :amin: :amin: :love8:
:opucuk: SAGOL CANIM BENİM İNŞ GÖRCEĞİZ ECRİNİDE  :hello2: :hello2:

__nil__

kevsercim maşallah ya bu ne güzellk büyümüş çok tatlı olmuş kızın allah nazarlardan saklasın darısı başımıza inş :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Ocak , 2012, 18:42:45
kevsercim maşallah ya bu ne güzellk büyümüş çok tatlı olmuş kızın allah nazarlardan saklasın darısı başımıza inş :nazar:
:opucuk: :opucuk: CANIM BENİM SAGOLLL DARISI SENİN KIZI GÖRMEYE EVET NİLCİM BUYUDU VALLA ARTIK HIRPALANIYOR ELE AVUCA GELİYOR  :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt:

__nil__

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Ocak , 2012, 18:43:46
:opucuk: :opucuk: CANIM BENİM SAGOLLL DARISI SENİN KIZI GÖRMEYE EVET NİLCİM BUYUDU VALLA ARTIK HIRPALANIYOR ELE AVUCA GELİYOR  :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt:

evet canım ya tam sevmelik olmuş şimdi maşallah

°•.ℓανιηуα.•°

kevser bu neeeeee  :-ooo

aman ya rabbim maşallah subhanallah çok şirin olmuş ama yaaaa.... yerim ben onu.

gözler de renkli gibi. ya çok beğendim kızını  maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Ocak , 2012, 18:40:24
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Ocak , 2012, 18:33:11
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Ocak , 2012, 18:31:38
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 28 Ocak , 2012, 18:24:09
oyyyyyyyy maşallah kevsercim, ne ara büyüyüverdi senin kuzun  :nazar: :nazar: :nazar:
maşallahhhhhhhh çok güzel, çok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:
SAGOL CANIM BENİMMM EVET BUYUDU KIZIM ARTIK  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: TEYZESİ 3,5 AYLIK OLDUK  :nazar:

MAŞALLAHHHHHHH KIRK BİR BİN KERE CANIM  :nazar: :nazar: :nazar:
ÇOK GÜZEL, ÇOK GÜLEÇ MAŞALLAHHHH  :nazar: :nazar: :nazar:
CANIM İPEĞEDE MASALLAHHHHHHHH  :opucuk: :opucuk:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Ocak , 2012, 18:45:42
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Ocak , 2012, 18:43:46

evet canım ya tam sevmelik olmuş şimdi maşallah
EVET CANIM ÖLEEE  :occasion5: :occasion5:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 28 Ocak , 2012, 18:46:10
kevser bu neeeeee  :-ooo

aman ya rabbim maşallah subhanallah çok şirin olmuş ama yaaaa.... yerim ben onu.

gözler de renkli gibi. ya çok beğendim kızını  maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

;D ;D SAGOL ÖZNURUM  :opucuk: EVET GÖZLER RENKLİ ŞİMDİLİK DEĞİŞMEZSE TABİ  :k06:  :nazar: :nazar: :nazar:  :amin: CANIM  :opucuk: :nazar: RABBİM NAZARLARDAN SAKLASINNN MASALLAHHH BUTUN BEBEKLEREEEE  :nazar:

Lă_Tăhzen!

Kevserrrrr kızz büyütmüşsün ecreyi masallahhh gözleri falan pek bi güzellll Allah'ım nazarlardan saklasınnn

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aysecik kizin buyumus abla olmus artik masallahh :nazar: :nazar:
bettyy kizin cok tatli Allah bagislasin  :nazar: :nazar: :nazar:
ilkay minik tavsanin buyumus esmer guzeli masallahhh  :nazar: :nazar: :nazar:
pinar senin kizda cok tatli elbise cooooookkk yakismis  :nazar: :nazar:
kevsercim ecre herzamanki gibi cook sirin masallahhh gozleride maviymis  :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 28 Ocak , 2012, 18:55:01
Kevserrrrr kızz büyütmüşsün ecreyi masallahhh gözleri falan pek bi güzellll Allah'ım nazarlardan saklasınnn
:opucuk: :occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: EVETTTTT TEYZESİİ BUYUDU ARTIKKK  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: SAGOL CANIM BENİM DUAN İÇİN BÜTÜN MELEKLERİMİZİ RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN  :opucuk: :opucuk: ŞİMDİLİK GÖZLERİ RENKLİ DÖNMEZSE TABİ  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 28 Ocak , 2012, 18:56:30
aysecik kizin buyumus abla olmus artik masallahh :nazar: :nazar:
bettyy kizin cok tatli Allah bagislasin  :nazar: :nazar: :nazar:
ilkay minik tavsanin buyumus esmer guzeli masallahhh  :nazar: :nazar: :nazar:
pinar senin kizda cok tatli elbise cooooookkk yakismis  :nazar: :nazar:
kevsercim ecre herzamanki gibi cook sirin masallahhh gozleride maviymis  :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: TESEKKÜRLER TEYZESİİ  :opucuk:

olvido

kevser Maşaallah kızına bayıldım bayıldım çok güzel oğlum olsaydı kaçrmazdım ama kızım oldu  :k06: neyse ben bu güzel için hemen oğlan doğurayım  :love9: