Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Pınar. - 18 Ocak , 2012, 01:09:36
canlarım cok sagolunn sız kızımı bana benzetınce cok mutlu oluom hep esıme benzatıolarda  :cildir:  burnum estetık dııl hep sorarlardı annem burnum kalkık dogurmus :ehi: :toothy10:

aysegulum ızın verırsen sılcem fotoyu :y25: :y25: :suclu: :suclu: :toothy10:
sil tatlışım nasıl olsa ben gördüm şeker yüzünü :muzz:

doğangüneş

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Ocak , 2012, 01:08:19
Alıntı yapılan: doğangüneş - 18 Ocak , 2012, 01:06:51
hadi güle güle fıstığım.. :opucuk:

ayşegül hani senin fotolar.. :caca:
hep sen mi bizi fırçalayacan.. :k06: :k06:
bende seni görmedim amaaaaaa
aynurum ne olcaek bizde goca bebekleriz

koyarım kıs bi de senin için koyarım seni mi kıracam..
kıra bilir miyim küfredersin valla.. :toothy10: :toothy10:

ama sende koyacaksın.. :muzz:

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 18 Ocak , 2012, 01:08:29
pinarrr masallahhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: cok guzelsiniz sezenle gobekmi tokusturdunuz  :ehi: :ehi: :ehi: yerim sizi  :k06: :k06:

3 lu tokusturduk:)) nagişte vardı :k06:   hıc unutmam ogunu otobuste ılk sezene yer vermıslrrdı sonra benı gorduler sonra baktılarr nagıste  hamıle  :k06: :ehi: demıslerdır 3 hamıle ıstılasına ugradık :ehi: :toothy10:

...ŞehzadEfe...

ayşegüllllll bekliyoruz senide hadi güzelim hadi :)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Pınar. - 18 Ocak , 2012, 01:13:04
pinarrr masallahhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: cok guzelsiniz sezenle gobekmi tokusturdunuz  :ehi: :ehi: :ehi: yerim sizi  :k06: :k06:

3 lu tokusturduk:)) nagişte vardı :k06:   hıc unutmam ogunu otobuste ılk sezene yer vermıslrrdı sonra benı gorduler sonra baktılarr nagıste  hamıle  :k06: :ehi: demıslerdır 3 hamıle ıstılasına ugradık :ehi: :toothy10:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ya benim zamani denk gelmemisti bende cok istiyodum yoksa benim gobek hepinizi sollardi  :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

geliyoooooooooooooooooooor  :ehi: :ehi: :ehi:

susanna

otobuste ohal yarattik adamlar hangimize yer vericegini sasirdi  :k06:

daha sonra biz nagisle bide asya yakasi bulusmasinada katildik orda da 4 kisiydik  :suclu:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

18 Ocak , 2012, 01:16:06 #7103 Son düzenlenme: 18 Ocak , 2012, 02:07:17 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥
geldik

doğangüneş

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: istila deyince aklıma çekirge geldi iyice koptum.. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Ya şimdi benim koca geldi wc,de kaş alıyorum hadi ekleyin  :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: susanna - 18 Ocak , 2012, 01:15:48

otobuste ohal yarattik adamlar hangimize yer vericegini sasirdi  :k06:

daha sonra biz nagisle bide asya yakasi bulusmasinada katildik orda da 4 kisiydik  :suclu:
:ehi: :ehi: cok iyi yapmissiniz  :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aysegulummmmm guzel bacim masallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
hani kiz gobek gobegi naptin  :ehi: :ehi: :nazar: :nazar:
buda tontis alperinime sonuk kalmissin onun yaninda hihhh  :tongue3: :tongue3:

...ŞehzadEfe...

ayşegülllll maşallah valla forumun hatunları yerinde hee hepsi ayrı güzeller sevdim sizleri ölümüne kankayız  :ehi: :toothy10:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: nagihannn - 18 Ocak , 2012, 01:19:44
ayşegülllll maşallah valla forumun hatunları yerinde hee hepsi ayrı güzeller sevdim sizleri ölümüne kankayız  :ehi: :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: