27 Nisan , 2024, 23:40:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

medine

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 11 Ocak , 2012, 14:24:19
papatyam  :opucuk: :opucuk:
tulay  :opucuk: :opucuk: ana sutu icyor kuzum yariyo cok sukur  :laughing7: :amin:
edacim canim sagol  :opucuk: :opucuk: hehe gun gectikce degisiyo azrayi andiriyo ama sert bakisli kuzucuk  ;Dgidisini oksayip zorla gulduruyom ama oyle nadir ve tatli guluyoki bakalim nezaman poz yakalarim  :) :)
aytencim sagol cnm  :opucuk: :opucuk:
eylulcum  :opucuk: :opucuk:
aysecim  :opucuk: :opucuk:

kevsercim kizin daha ballanmis bitiyorum kizina masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

medinecim kizlarimiz adas butun azralar boyle tatlimi masallah  :nazar: :nazar:

sagol canimm ne guzell kizlarimiz adas demeeekk :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
sen benim herseyimsinn:)

doğangüneş

Alıntı yapılan: medine - 11 Ocak , 2012, 14:21:39
Alıntı yapılan: doğangüneş - 11 Ocak , 2012, 14:13:35
MEDİNE KIZ BİZ SENLE DÜNÜRDÜK SANKİ DİMİ  :muzz: :muzz:
OY OY BEN YERİM GELİNİMİ KUZUM BENM YAA ÇOKKKKK TATLI GÜZELLER GÜZELİ MAŞALLAH BAREKALLAH.. :love9: :love9: :love9:
KEVSERCİM ECRE ME KOCAMANNNN BİR MAŞALLAH ÇOKK GÜZEL YAA.. :love9: AYY TÜM BEBEKLER ÇOK GÜZEL RABBİM HEPSİNİ TÜMM KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN İNŞALLAH..
AŞK BUNLAR AŞK.. :love9: :love7: :love9: :love7:
OLMAYAN HERKESLEREDE NASİP ETSİN İNŞALLAH.. :amin:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:oylemiydik kizz ben hic hatirlamyorum dermisimmm :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:sagol canimm allah razi olsun vericm dediysem veririmm soz vermisiz madem brkeree :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
YOK YOK BEN ŞİMDİ İİCE EMİN OLDUM BİZ DÜNÜRDÜK.. :love9: BEN OĞLUMU GÖSTERMİŞTİM SENDE BEĞENMİŞTİN VERMİŞTİN SAKIN UNUTAYIM DEME...ZATEN SÖZÜNE GÜVERNİYORUM.. :opucuk:
:muzz: :ehi: :muzz: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: sekerlik - 11 Ocak , 2012, 14:24:47
Maşallah Aynur büyümüş paşam  :nazar:
Oyys bakışlara bak sert erkek  :k06:
Sana benziyor heralde demi Canım

Kevser tontisini op yerime ne tatlı olmuş maşallah suphanallah  :nazar:
Alperenimide yerim tontisimmm  :k06:  :nazar: :nazar:
Medine'nin fıstığınada maşallah  :nazar:  :nazar:
mirayim sagol canim  :opucuk: :opucuk: evet cok sert bakislim dogdugundan beri boyle icerde sinir kupu olmus  ;D babasina benzetiyolar genelde bilmiyorum  ::)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

medine

Alıntı yapılan: doğangüneş - 11 Ocak , 2012, 14:28:25
OY OY BEN YERİM GELİNİMİ KUZUM BENM YAA ÇOKKKKK TATLI GÜZELLER GÜZELİ MAŞALLAH BAREKALLAH.. :love9: :love9: :love9:
KEVSERCİM ECRE ME KOCAMANNNN BİR MAŞALLAH ÇOKK GÜZEL YAA.. :love9: AYY TÜM BEBEKLER ÇOK GÜZEL RABBİM HEPSİNİ TÜMM KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN İNŞALLAH..
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:oylemiydik kizz ben hic hatirlamyorum dermisimmm :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:sagol canimm allah razi olsun vericm dediysem veririmm soz vermisiz madem brkeree :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
YOK YOK BEN ŞİMDİ İİCE EMİN OLDUM BİZ DÜNÜRDÜK.. :love9: BEN OĞLUMU GÖSTERMİŞTİM SENDE BEĞENMİŞTİN VERMİŞTİN SAKIN UNUTAYIM DEME...ZATEN SÖZÜNE GÜVERNİYORUM.. :opucuk:
tabi buldun boyle balli kizi kacirmak istemiyon senn varya seeen evet cok begenmistim oglunu kara kas kara goz vermemmi hic oyle yakisikliyaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
sen benim herseyimsinn:)

MASAL ILGIN

*•.¸♥gonca♥¸.•*

kızlar bebişler super tatlı allah esirgesinnn 41 kere maşallahh nazar degmesinnnnnnn :nazar: :nazar:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım kızın çok tatlı sende çok güzelsin maşallah

doğangüneş

Alıntı yapılan: medine - 11 Ocak , 2012, 14:31:19
Alıntı yapılan: doğangüneş - 11 Ocak , 2012, 14:28:25
tabi buldun boyle balli kizi kacirmak istemiyon senn varya seeen evet cok begenmistim oglunu kara kas kara goz vermemmi hic oyle yakisikliyaa :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

BALLI Kİ NE BALLI KAÇIRIR MIYIM OYY KAÇIRILACAK GİBİ Mİ MAŞALLAH MAŞALLAH..

MASALILGIN  MAŞALLAH CNM SİZEDE ANA KIZ ÇOKK GÜZELSİNİZ PEMBE YANAKLI KIZINLA RABBİM BİR ÖMÜR MUTLULUK SAĞLIK VERSİN CNM  :amin: :amin:

MASAL ILGIN

MASAL ILGIN

BALLI Kİ NE BALLI KAÇIRIR MIYIM OYY KAÇIRILACAK GİBİ Mİ MAŞALLAH MAŞALLAH..

MASALILGIN  MAŞALLAH CNM SİZEDE ANA KIZ ÇOKK GÜZELSİNİZ PEMBE YANAKLI KIZINLA RABBİM BİR ÖMÜR MUTLULUK SAĞLIK VERSİN CNM  :amin: :amin:
[/quote]

:amin: :amin: :amin: :amin: cümlemizin canım teşekkürlerr

MASAL ILGIN

olvido

kevser maşaallah büyümüş Ecre bebiş  :nazar:
medine  :nazar: :nazar: çok tatlı kzıın var benim kzıımda şu anda 16 günlük seninki kadar olacak mı acep  :dontknow:

°o.O євяυ O.o°

hepsi harika bebeklerinn :nazar:

ama alperene bttim gülom çok tatlı olmuş paşa :k06: :opucuk:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağol ebru teyzesi kimin kardeşi betüşüm gibi çok ballı

xxcansuxx

VEEEEEEEEEE benim kızımında fotosu geliyor teyzeleri maşaallah deyin  :nazar: :k06: :k06:
bir daha zor girerim belki fırsat varken yükleyeyim  :suclu: