28 Nisan , 2024, 02:15:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

medoş bende azoşumu yakalarsam naparım bilmem
o kırışık surat gülüşü şimdi bizimde favorimiz,yaramazlık yapınca kızıyorum hemen öyle yapıp güldürüyor beni
azoşumda çok ballı maşallah prensesime

ORNA

MAŞALLAH MEDİNE ÇOK TATLI KIZIN VAR ALLAH BAĞIŞLASIN  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

11 Ocak , 2012, 13:42:00 #6812 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2012, 15:36:20 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
işte teyzesi benim kızımda bıdığımda bu  :nazar: :nazar: :nazar: ;D

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

silindi

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

medine

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Ocak , 2012, 13:34:16
Alıntı yapılan: medine - 11 Ocak , 2012, 13:32:05
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Ocak , 2012, 13:30:52
Alıntı yapılan: medine - 11 Ocak , 2012, 13:29:56
kizimin adii azraa teyzesii :k06: :k06: :k06: :k06:
oyyy yerim ben isminide kendinide binkere milyonkere masallahhhhhhh  :nazar: :nazar:
saol canimm alllah razi olsunn senin kizda merak ediyorum been koysana bi resim seviyim soyle uzaktan uzakataan :nazar: :nazar: :nazar:
:icon_thumright: :icon_thumright: koyayım teyzesiii
saol teyzesi tesekkur ederizz :opucuk:
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 11 Ocak , 2012, 13:38:36
medoş bende azoşumu yakalarsam naparım bilmem
o kırışık surat gülüşü şimdi bizimde favorimiz,yaramazlık yapınca kızıyorum hemen öyle yapıp güldürüyor beni
azoşumda çok ballı maşallah prensesime
aynen aynennn hayir dedidim an yalandan boyle bi suzulmeler falan olduruyo benii ziili gulmekten  :ehi :k06: :k06:valla naparsan yap serbest kendini sevdirme konusunda ustune yoktur milletin sevmiycecegi yoksada zorla sevdiriyo kendinii okadar yuzsuz yanii :k06: :k06: :k06: :k06:
sen benim herseyimsinn:)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kevser 41 kere maşallah oyuncak bebek gibi
sen foto koydukça yiyesim geliyo maşallah

medine

tesekkur ederim kizlar rabbim hepimizin bebislerini nazarlardan korusunn :nazar: :nazar: :nazar:ayy kesveeerr masalllah subhanalallllah kiz bu ne cabuk buyumuss daha dun hamileydnn yesii onu teyzesiii :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

banu_fth

ay buyumuuusss  :nazar: .. yanaklara baaaakk  :nazar: :nazar:
Allahım esırgesın  :amin: :love9: :nazar:

Balböceği

Medine kızın harika maşallah 10 aylık olacak demek yerim ben bunu  :nazar: :hungry: 

medine

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 11 Ocak , 2012, 13:51:00
Medine kızın harika maşallah 10 aylık olacak demek yerim ben bunu  :nazar: :hungry: 
evet canimm yasimiza cok az kaldiiii zaman cok cabuk geciyo bu sipalarlar :nazar: :nazar:seninn yaramazda masallah kocaman olmuss cok tatli cooook rabbim nazarlardan korusunn :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 11 Ocak , 2012, 13:43:10
kevser 41 kere maşallah oyuncak bebek gibi
sen foto koydukça yiyesim geliyo maşallah
SAGOL TEYZESİİİİ BENDE ALPERENİ YİYESİM GELİYO TOMBİK TOMBİKK MASALLAHHH ECEEEE YAPIYOR DEMEKKKK  :nazar:
Alıntı yapılan: medine - 11 Ocak , 2012, 13:44:58
tesekkur ederim kizlar rabbim hepimizin bebislerini nazarlardan korusunn :nazar: :nazar: :nazar:ayy kesveeerr masalllah subhanalallllah kiz bu ne cabuk buyumuss daha dun hamileydnn yesii onu teyzesiii :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM EVET ZAMAN ÇABUK GECİYORRR  :suclu:
Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Ocak , 2012, 13:45:09
ay buyumuuusss  :nazar: .. yanaklara baaaakk  :nazar: :nazar:
Allahım esırgesın  :amin: :love9: :nazar:
EYLÜLÜM HİÇ FARKETMİYORUM İNANKİ SADECE KIYAFETLERİNDEN FARKEDEBİLİYORUM SENDE KOY EYLULLLL

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

kevser kiz valla ne guzel giydiriyon cicileri cok yakismis ciciler guzel e kendide cicilerden guzel masallah  subhanallah  :nazar:

mesaj yazarken baglanti koptu  :k06:

doğangüneş

MEDİNE KIZ BİZ SENLE DÜNÜRDÜK SANKİ DİMİ  :muzz: :muzz:
OY OY BEN YERİM GELİNİMİ KUZUM BENM YAA ÇOKKKKK TATLI GÜZELLER GÜZELİ MAŞALLAH BAREKALLAH.. :love9: :love9: :love9:
KEVSERCİM ECRE ME KOCAMANNNN BİR MAŞALLAH ÇOKK GÜZEL YAA.. :love9: AYY TÜM BEBEKLER ÇOK GÜZEL RABBİM HEPSİNİ TÜMM KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN İNŞALLAH..
AŞK BUNLAR AŞK.. :love9: :love7: :love9: :love7:
OLMAYAN HERKESLEREDE NASİP ETSİN İNŞALLAH.. :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: susanna - 11 Ocak , 2012, 02:36:09
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 11 Ocak , 2012, 02:00:25
buda bizim son halimiz alinti olmasin  :-* :-*

oyyy massallahhh yusufuma adin gibi bahtin da guzel olsun tontikim beniiimmmm
aynuurrr o gidiktan bi isirik alimmiiiii  :love7:
sagol sezenim aminnnnnn  :amin: :amin: tabiki cnm al bir opucuk gonderiyoruz sana ve aselime  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

medine

Alıntı yapılan: doğangüneş - 11 Ocak , 2012, 14:13:35
MEDİNE KIZ BİZ SENLE DÜNÜRDÜK SANKİ DİMİ  :muzz: :muzz:
OY OY BEN YERİM GELİNİMİ KUZUM BENM YAA ÇOKKKKK TATLI GÜZELLER GÜZELİ MAŞALLAH BAREKALLAH.. :love9: :love9: :love9:
KEVSERCİM ECRE ME KOCAMANNNN BİR MAŞALLAH ÇOKK GÜZEL YAA.. :love9: AYY TÜM BEBEKLER ÇOK GÜZEL RABBİM HEPSİNİ TÜMM KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN İNŞALLAH..
AŞK BUNLAR AŞK.. :love9: :love7: :love9: :love7:
OLMAYAN HERKESLEREDE NASİP ETSİN İNŞALLAH.. :amin:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:oylemiydik kizz ben hic hatirlamyorum dermisimmm :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:sagol canimm allah razi olsun vericm dediysem veririmm soz vermisiz madem brkeree :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

11 Ocak , 2012, 14:24:19 #6824 Son düzenlenme: 11 Ocak , 2012, 14:26:58 °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
papatyam  :opucuk: :opucuk:
tulay  :opucuk: :opucuk: ana sutu icyor kuzum yariyo cok sukur  :laughing7: :amin:
edacim canim sagol  :opucuk: :opucuk: hehe gun gectikce degisiyo azrayi andiriyo ama sert bakisli kuzucuk  ;Dgidisini oksayip zorla gulduruyom ama oyle nadir ve tatli guluyoki bakalim nezaman poz yakalarim  :) :)
aytencim sagol cnm  :opucuk: :opucuk:
eylulcum  :opucuk: :opucuk:
aysecim  :opucuk: :opucuk:
kevsercim  :opucuk: :opucuk:
ornacim  :opucuk: :opucuk:
medinecim  :opucuk: :opucuk:

kevsercim kizin daha ballanmis bitiyorum kizina masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

medinecim kizlarimiz adas butun azralar boyle tatlimi masallah  :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: