27 Nisan , 2024, 20:51:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

susanna

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ocak , 2012, 23:13:04
kırmızılım :nazar:  nasılda hanım hanımcık olmuş elbisesinin içinde yer onu teyzesi yer  :hungry: :hungry: bakışlara  :nazar: :nazar: :nazar:
sagolasin teyzesi opuyoruz senide buglemimide  :opucuk: azicik kaldi 2 haftaya kuzucugun fotolarinida gorucez burda kismetse  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah sezencim nasıl şeker bi şeyyyyy olmuş fıstığın yaaaaa bittimmm bittimmmm nazarlardan esirgesin allahım benim için kokla gıdıştan annesi  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

susanna

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 05 Ocak , 2012, 23:27:53
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah sezencim nasıl şeker bi şeyyyyy olmuş fıstığın yaaaaa bittimmm bittimmmm nazarlardan esirgesin allahım benim için kokla gıdıştan annesi  :opucuk:
oglan anasi olunca kiz bebisler bi baska gozukuyo dimi  :k06: operim nurhanim sende op yakisikli oglunu  :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: susanna - 05 Ocak , 2012, 23:27:04
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Ocak , 2012, 23:13:04
kırmızılım :nazar:  nasılda hanım hanımcık olmuş elbisesinin içinde yer onu teyzesi yer  :hungry: :hungry: bakışlara  :nazar: :nazar: :nazar:
sagolasin teyzesi opuyoruz senide buglemimide  :opucuk: azicik kaldi 2 haftaya kuzucugun fotolarinida gorucez burda kismetse  :amin:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: susanna - 05 Ocak , 2012, 23:32:00
oglan anasi olunca kiz bebisler bi baska gozukuyo dimi  :k06: operim nurhanim sende op yakisikli oglunu  :opucuk:

evettt yaaaaa zaten hep kız istiyodum hamileyken de ama rabbim erkek nasip etti allahım acısını göstermesin erkek olsun bizim olsun dedimmmm şimdide zaten aşığım oğlumaaa.öperim teyzesiii  :love9: :love9:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

burcum

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sezencim masallah kizina kocaman olmus  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :love7: kara kiz  :k06: :k06: bakalim benimkide böyle karami olcak yoksa babasi gibi sarimi  :laughing7: :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:

<<<betty>>>

oy maşallah ne tatlı bir prenses  bu böyle  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah nazarlardan saklasın, kırk bir kere maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

susanna

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 05 Ocak , 2012, 23:39:07

evettt yaaaaa zaten hep kız istiyodum hamileyken de ama rabbim erkek nasip etti allahım acısını göstermesin erkek olsun bizim olsun dedimmmm şimdide zaten aşığım oğlumaaa.öperim teyzesiii  :love9: :love9:
ayol asik olunmicak gibi degilki pek tatli kerata massallah  :nazar: :nazar: rabbim yuzu gibi bahtinida guzel kilsin insallah

susanna

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Ocak , 2012, 23:44:02
sezencim masallah kizina kocaman olmus  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :love7: kara kiz  :k06: :k06: bakalim benimkide böyle karami olcak yoksa babasi gibi sarimi  :laughing7: :ehi: :ehi:
sagol gulummm  :opucuk: babasini bilmemde sana benzerse cok guzel bi kiz olucagi kesin  :nazar:

susanna

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 05 Ocak , 2012, 23:47:58
oy maşallah ne tatlı bir prenses  bu böyle  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah nazarlardan saklasın, kırk bir kere maşallah  :nazar: :nazar: :nazar:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
cok sagol canimcim  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 06 Ocak , 2012, 00:21:56
sagol gulummm  :opucuk: babasini bilmemde sana benzerse cok guzel bi kiz olucagi kesin  :nazar:
:opucuk: :opucuk: :-* saol cnm seninki sana benzemis belli zaten güzelliginden kara prenses  :love7: :nazar: :nazar: :nazar:

susanna

Alıntı yapılan: gulum22 - 06 Ocak , 2012, 00:24:25
Alıntı yapılan: susanna - 06 Ocak , 2012, 00:21:56
:opucuk: :opucuk: :-* saol cnm seninki sana benzemis belli zaten güzelliginden kara prenses  :love7: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: susanna - 06 Ocak , 2012, 00:21:03
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 05 Ocak , 2012, 23:39:07

ayol asik olunmicak gibi degilki pek tatli kerata massallah  :nazar: :nazar: rabbim yuzu gibi bahtinida guzel kilsin insallah

aminnnn canım allah razı olsun  :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

06 Ocak , 2012, 02:07:31 #6719 Son düzenlenme: 08 Ocak , 2012, 01:57:59 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
uyurken bile düşünen asabi oğlum  ;D

şşşşşşşşşşşşşş