Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 03 Ocak , 2012, 13:37:57
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 03 Ocak , 2012, 12:56:30
HEPİNİZİN MELEKLERİNE MAŞALLAH DOĞDULAR BÜYÜYORLAR MAŞALLAH
evet cnm çok hızlı büyüyorlarrrr.raabbim sanada nasip etsin cnmm :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ocak , 2012, 13:23:51
:nazar: :nazar: masallahh ilkayyyy yaaa pamuş şekerim benimmm yaaa  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
büyüyor gibi teyzesii....saol cnmmmm.ecre ablası gibi bizde kocaman olalım dimi ama :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:hello2: :hello2: olursunuz canım benimm  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :hello2: cabuk buyuyolarr inankiiii  :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

EnDuruYanım

author=Pınar. link=topic=6619.msg1018943#msg1018943 date=1325586625]
maşallah subhanallah ilkaycım .. kılo almaya baslamıs afferın gusel kıza :nazar:
[/quote]ŞÜKĞR CNM ŞUAN 3300 OLDU EVDE TARTI HER 3 GÜNE TARTIYORUM. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
[/quote]

cnm daha cookk alıcak masallah .. benım cadı bugun 59 gunluk 5550 gram cıktı :nazar:  benımde zayıf dogmustu.. anne sutuyle hemenccecık toparlanıyorlar :nazar: :nazar: butlu bacalar oluveıyor :nazar: :muzz:

EnDuruYanım

sagolumn arkadaslarr hayat evlatla baska guzelmıs :amin:  allahım ısteyen herkese nasıp etsın olanlarıda saglıkla buyutmek nasıp etsın ınsss :nazar: :amin: :amin:

EnDuruYanım

kevser mınnosunu yenı gordum serpilmiş kız bu tatlı kılo cokk yakısmıs yanaklarını ısırabılır mıyım :love3: :tongue3: :hungry:

...ŞehzadEfe...

güzel gelinim benim maşallah sana  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

pınar maşaallah kızına  :nazar: :nazar: :nazar: çok tatlılar ya Allahım herkesin evini bebeyle şenlendirsin  :amin: :amin:

ilkayyyy senin kızın fotosu nerde kaldırdın mı kaçırdım ya  :'( keşke görseydim son halini  :honk: :honk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

03 Ocak , 2012, 19:41:56 #6666 Son düzenlenme: 04 Ocak , 2012, 21:00:27 ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤
can tanem oğuzhanım 5,5 aylık  :nazar: :nazar: :nazar:
silindi.....
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Balböceği

maşallah subhanallah çok tatlı olmuş  :nazar: yarı yaşına gelmiş  :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Ocak , 2012, 19:49:03
maşallah subhanallah çok tatlı olmuş  :nazar: yarı yaşına gelmiş  :nazar:
sağol eda deyseziii büyüdü kuzum
:opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

xxcansuxx

canım maşaallah oğuzhana  :nazar: :nazar:
nasılda akıllı oturuyor erkekim benim :opucuk:  büyümüş annesi  :nazar: :nazar:

susanna

:-ooo massallahhhh nurhan koca adam olmus bu pasa yaww  :nazar: :nazar: :nazar: cok yakisikli kuzum  :nazar:

suzannn

MAŞALLAH NURHANIM PAMUK OĞLUNA KOCA ADAM OLMUŞ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Pınar. - 03 Ocak , 2012, 16:47:20
kevser mınnosunu yenı gordum serpilmiş kız bu tatlı kılo cokk yakısmıs yanaklarını ısırabılır mıyım :love3: :tongue3: :hungry:
:opucuk: :opucuk: tesekkürler teyzesi ısır tabi kıya bilirsen  ;D

ORNA

ayy maşallah adaşım çok tatlı bi paşan var  :nazar: :nazar: :nazar:  darısı bizim başımıza  :amin: :amin: benim için öpüp koklarmısın paşayı  :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

nurhan masallahh oguzhana baya buyumusss
nagihancım masallahhh paşamıza yaaaaa ısırırım onuuuu  :hungry: :opucuk: :nazar: :nazar: