27 Nisan , 2024, 20:45:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

--elif--

maşallah ya hepsi birbirinden tatlı ALLAH ım esirgesin  :nazar:  :nazar:

suzannn

MAŞALLAH DİDEM ÇOK TATLI BU SÜPERMAN ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: MASALLAH BEBİŞLERİMİZİN HEPSİ GÜZELLLL

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

<<<peri masalı >>>

binkere maşallah bebişlerimize allah nazarlardan saklasın onları  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: çok şeker ya bu bebişlerin hepsi birbirinden ayrı güzel melekler ya işte rabbim ne güzel yaratmış hepsini  :amin: :amin:
annem ben bir büyüyüm kollarımla nasıl boynuna sarılacağım seni bu kadaaaaa çok seviyorum der gibi açmış kollarınıda  :nazar: :nazar:

simurg01985

"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

simurg01985

Buda benim küçük meleğimmmmm  :nazar:  :nazar:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

seda87

Alıntı yapılan: simurg01985 - 23 Aralık , 2011, 14:44:55

oyyy maşallah subhanallah nasılda güzel uyuyor yaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:allah nazarlardan korusun canm
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

susanna

kizlar meleklerinize massallah cok tatlilar rabbim size bagislasin
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

simurg01985

23 Aralık , 2011, 14:50:08 #6594 Son düzenlenme: 23 Aralık , 2011, 14:52:16 simurg01985
 :love8: Amin canım darısı başına inşallah  seda senin de az kalmış :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:nazar: :nazar: :nazar: çok şeker maşallah aLLAH BAĞIŞLASIN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

seda87

Alıntı yapılan: simurg01985 - 23 Aralık , 2011, 14:50:08
:love8: Amin canım darısı başına inşallah  seda senin de az kalmış :amin:
amiin canm.evet canm yaa bende inş böyle fotoları koyarım buraya valla o kadar sabırsızlanıyorum kii abbim bşzlerede yaşatsın inş
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

<<<peri masalı >>>

:nazar: :nazar: :nazar: çok tatlı maşallah allh uzun ömürler nasip etsin :amin: :amin:

suzannn

maşallah meleğine allah nazarlardan saklasın mis kokulu  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

xxcansuxx

maşaallah nasılda güzel uyuyor melek ya görünce bir tebessüm ettim insan sürekli seyretse bıkmaz  :nazar: :nazar: :nazar: