27 Nisan , 2024, 17:25:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimonline Bebekleri :)

Başlatan gamze61, 28 Mayıs , 2009, 00:51:17

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: duru bebeğe...
ayyy hepsi birbirinden tatlı bebişlerimizin  :nazar: :nazar: :nazar:

suzannn

Balböceği

Ecre'ye masallah nasilda guzel ooo yanaklari opmezmiyim ben elleri yemezmiyim  :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

Ferah, masallah kizini ilk defa goruyorum sanirim  ::) cok guzel Allah sana bagislasin canim  :opucuk:

Balböceği

Nur,kevser,aysegul ve ersucum cok saolun deyzeleri kocaman kocaman optum sizleri  :love9:

Nur, emziksiz yapamiyoruz bacim  :k06: biraktirmayi dusundum ama doktor zamani gelince kendi birakir dedi  :)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

PIANARCIM ÇOK ŞEKER BAL GİBİ KIZIN MAŞALLAH BAYILDIM ALLAHIM KORUSUN

KONYALI

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Aralık , 2011, 08:48:07
masallah konyalım  :nazar: :nazar: pek tatlı olmuş kızın

saol teyzesı senın kızında cok tatlı masallah

KONYALI

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 06 Aralık , 2011, 09:18:29
cok güzel görünüyorsunuz cnm masallah size

saol canancım darısı sağlıkla senın basına ınsallah

KONYALI

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 06 Aralık , 2011, 10:22:12
maşallah canım anasının kızı benziyor sana allah nazarlardan korusun

saol cnm cumlemızınkını korusun rabbım,evet kızım bana benzıyor teyzesı..cok ıstedım benzettım kendıme :k06:

KONYALI

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Aralık , 2011, 23:50:51
Ecre'ye masallah nasilda guzel ooo yanaklari opmezmiyim ben elleri yemezmiyim  :love9: :nazar: :nazar: :nazar:

Ferah, masallah kizini ilk defa goruyorum sanirim  ::) cok guzel Allah sana bagislasin canim  :opucuk:

saol cnm,senınde oğlusun cooook tatlı..allah hepımızınkını bagıslasın amin cnm

KONYALI

masallah duruya cok tatlı masallah

EnDuruYanım

maşallah bebişlerimize hhepsi bırbırınden temiz bırbırınden güzel tatlılar masallah :nazar: :nazar:   dün kayınvalıdem geldı kızım tesekkurler dedı dedım anne hayırdır  senden 10 gun once dogum yapan bırıne gıttım bebek gormeye .. eskı beşiklere sarmıslar karmakarısık pis bır kıyafet gıydırmısler ustuste bıde besıge baglamıslar onun uzerıne ıkı battanıye ama nasıl pis kokuyor dıyor yuzunu kapatmıslar besıge ıp baglayıp sallıyorlarmıs paso .. dedım kıyamam ben o kuzuya :'( :'(  hıc mı özenmez yavrusuna ınsan

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 06 Aralık , 2011, 23:50:51

:opucuk: :opucuk: sagol tatlım seninde paşan pekkk tatlı  :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Pınar. - 07 Aralık , 2011, 12:39:26
maşallah bebişlerimize hhepsi bırbırınden temiz bırbırınden güzel tatlılar masallah :nazar: :nazar:   dün kayınvalıdem geldı kızım tesekkurler dedı dedım anne hayırdır  senden 10 gun once dogum yapan bırıne gıttım bebek gormeye .. eskı beşiklere sarmıslar karmakarısık pis bır kıyafet gıydırmısler ustuste bıde besıge baglamıslar onun uzerıne ıkı battanıye ama nasıl pis kokuyor dıyor yuzunu kapatmıslar besıge ıp baglayıp sallıyorlarmıs paso .. dedım kıyamam ben o kuzuya :'( :'(  hıc mı özenmez yavrusuna ınsan
evet ya bende görüyorum böyle hali vakti olupta özensiz olanları
alamamak ayrı ama pis olana hiç tahammülüm yok
bebekler miss gibi kokmalıı
süt kalıntısı çok kötü kokuyor

...ŞehzadEfe...

güzel gelinim benim maşallah sana prensesim  :nazar: :nazar: :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

<<<peri masalı >>>

maşallah çok tatlı  :flowers:sağlık hisat versin rabbim hepbirlikte uzun senelere bebişinizle  :flowers: