YARDIM LÜTFEN!!!!!TÜP BEBEKTE ADET AĞRISI VE KANAMA

Başlatan nil, 25 Mayıs , 2009, 13:55:15

« önceki - sonraki »

nil

Arkadaşlar çok korkuyorum lütfen deneyimlerinizi paylaşın...
bugün transferimin 9. günü, dün dayanamayıp idrar testi yaptım ve pozitif sonuç :) ama dün gece yarısı kasık ağrısıyla uyandım ve dayanılmaz bir ağrıydı ilk defa böyle bişey oldu 15 dk sora epey azaldı bu sabahta pembe renkli bir akıntım oldu tam adet dönemimdeyim ve adet ağrım devam ediyor doktoru aradım ağrın artarsa mutlaka haberim olsun dedi bu ne demek oluyo düşük yapmış olsam daha şiddetli ağrılarım olur dimi bide bu adet ağrısını hamile olupta çeken var mı adet olmaktan çok korkuyorum lütfen cvp yazın bana

мiŁenα.

canım hamılelıkte kasık agrısı olurrr hemde cok bıldıgım kadarıylaaa :icon_thumright:

sıkma canını pozıtıf dusunnn :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

nil

evet onu biliyorum aslında ama pembe akıntıyla birlikte olunca çok panik oldum

мiŁenα.

sıkma canımmmm...
kendıne zarar verırsın bebgıne relax olll

hersey allahtan gonlunu ferah tut :opucuk: :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

pinar79

canım korkma yerleşme kanaması olabilir.kasık ağrılarıda çok normal.ben hamile olduğumu anlayamamıştım.adet günümden önce çok az kanamam olmuştu bende erken adet oldum sanmıştım.ve haftalarca kasık ağrısı çekmiştim.hatta kasıklarımı üşüttüm sanım sıcak su tulumu koymuştum kasıklarıma.sürekli uyumuştum.ama adet olmadığımı anladım kısa zamanda ve adetime 1 gün vardı evdeki gebelik testlerinden yapmıştım ve iki çizgiyi görmüştüm.içini ferah tut.biz bebişimizi 7 ay beklemiştik.çok şükür 20 haftalık olduk oğluşumla.Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin

arzu ve adem

slm canim benim ablam tüp bebek  yaptirdi türkiyeye gidi seda sayanin pograminda seval abla varya o yapti ablamin burda almanya gibi yerde hicbirsey yapamadilar ama su an hamile hemde 3üzlere ve 2aylik kene bunun bir kanamasi geldi baya akiyordu kan cok korktuk hastaneye götürdük ve ora birsey yapamadilar ya düsük dediler yada kan durursa  korkmayin dediler 3 gün hastanede yati ama ikinci gününde durdu kan yani allaha sükür birsey olmadi su an 4 aylik olucaklar sana tavsiyem fazla gezme yat bir kac gün sancin felan gecene kadar ablam hala yatiyor benim korkudan

..BahaR●●

canım yaa sıkma kendini herşey Allah tan hakkına hayırlısı inş.stres yapmamaya çalış biliosun stres vucüdün dengellerini tamamiyle bozuyor....

mayra

SELAM CANIM..
SANCILI DURUM ZATEN HAMİLE OLDUĞUNU GÖSTERİYOR..
BUNA BEL AĞRISI DA DAHİL..HAFİF BİR KANAMA DA YERLEŞME KANAMSI..
BENCE HER ŞEY YOLUNDA GÖRÜNÜYOR.. İNŞALLAH DA ÖYLE OLUCAK..
AMA SONUCU YAZMAMIŞSIN.. TEST YAPTIRDIN MI DR..
HAYIRLI HABERLER ALALIM SENDEN İNŞALLAH..
BU ARADA BOL BOL DİNLEN LÜTFEN CANIM..ÇOK AYAKTA KALMAMAYA
ÇALIŞIRSAN BU DÖNEM DAHA KOLAY ATLATILABİLİR..
SEVGİLER.. :wave: