"O"nun varlığını kim inkar edebilir ki?

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 01 Eylül , 2007, 12:45:40

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

bahar_tuğra

Remziye canım yanlış anlama güzelim. Keşke bu sayfaya açmasaydın yani 'gülmece eylenmece' sayfasına değilde 'sizin seçtikleriniz' sayfasına açsaydın keşke.Tepki toplaya bilirsin canım

ilknur

remzıyecım kusura bakma ama bu guzel şeyın yerı burası degıl tabıykı allhın varlıgını kım ınkar edebılırkı herseyı oyle guzel yaratmıştıırkı keşke ayrı bır yer duzenleseydın çok guzel olurdu burası eglence yeri

sibell&gökhan

REMZİYE BEN BU İLAHİYE BAYILIYORUM DİNLERKEN İÇİM ÇOK ACAYİP OLUYOR KENDİMİ ÇOK HUZURLU HİSSEDİYORUM TEKRAR BU DUYGULARI BANA HİSSETTİRDİĞİN İÇİN ÇOK SAĞOL CANIM BU ARADA İŞALLAH RAMAZAN AYIMIZ HEPİMİZ İÇİN HAYIRLI OLUR ALLAH HEPMİMİZİN EVLERİNDEN BEREKETİ EKSİK ETMESİN İŞALLAH  :amin:

sibell&gökhan

BAHAR VE İLKNUR PARDON KUSURA BAKMAYIN AMA ANLIYAMADIM YERİ NEDEN BURASI DEĞİLMİŞ NEDEN TEPKİ TOPLAYABİLİRMİŞ İNANIN ANLIYAMADIM  :icon_scratch: KUSURUM VARSA ŞİMDİDEN ÖZÜR ARKADAŞLAR  :wave:

Almiş'inAnniş'i

videolar bölümü olduğu için konuyu buraya açtım çünkü video görüntüsü. sizin için sakıncası varsa silebilirim tamamen! sadece izleyince çok hoşuma gitti ve ilgilenenlerle paylaşmak istedim.

ilknur

remzıyecım çok guzel bır ılahı ben çok severım esmaul husnayı ve ılahılerı yanlış anlamışsın benı sadece dınınmız içinde ayrı bır bolum olsaydı her konu için bir bolum var neden dınımız için yok ayrı bır yer olsaydı bakmak ısteyenler ılgınenler o bolume gırebılır dıye soyledım ben diğer arkadası bılemem ne düşündüğünü benım düşüncem bu yanlış anladıysan kusura bakma benıde anlamışsındır inşallah

Almiş'inAnniş'i

ilknurcum biliyorsun ki burası bebek forum sitesi. bebekle ilgili konular var. ama bunun dışında paylaşmak istediğimiz diğer şeyleri de burada paylaşıyoruz. bulunduğu yer o kadar da önemli değil bence, önemli olan paylaşmak...  ;)