28 Nisan , 2024, 01:24:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BHcg Değerim Yükseldiği Halde Bebeğimi Kaybettim

Başlatan hasretALİ, 25 Mayıs , 2009, 12:51:26

« önceki - sonraki »

hasretALİ

slm arkadaşlar;
ben artık napıcaamı bilmiyorum...2buçuk aylık hamile olmam gerek fakaat kesem şuan 5+4 falan...geçen hafta 5haftalıktı çok yavaş gelişiyomuş...3 dr gittim 1i bebeğimin 5haftalıkken gelişiminin durduğunu söyledi hemen alalım dedi en son ki gittiğim dr bebeğimin çok yavaşta olsa geliştiğni söylüo bu aradaa kanda gebelikte her gün değerim yükseliyo 2ayın üzerinde bş değer çıkyonpıcam ben bugün kürtj için gitmiştim fkat dr beklememi söylüyo kafam çok karışık

KADRİŞ

canım sakın acele karar verme bak ben nice böyle olaylar duydum doktorlar hemen alalım falan ama sen kalbinin sesini dinle çünkü sen bi can taşıyosun her zaman doktorlar haklı çıkmıyo biraz bekle sık sık doktora git takip altında ol belkide rabbim seni sınava çekti deniyo hakkında hayırlısı ne ise o olsun  :opucuk:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

hasretALİ

tabiki hayırlısı bizz artık umudu kestik ama...yat dinlendedi dr....
sizlerin bi bilgisi varmı napabilirim gelişimi için... :binkybaby:

mavi rüya

mrb canım  bencede acele etme   beklemenini sana zararı varmı ? sağlığna   ???umudunu  kaybetme bence ne yapabileceğini bende bilmiyorum ama dr. ihmal atme allah sana en hayırlısını versin  sakin ol güzel şeyler düşün ki karşına güzel şeyler çıksın  canım

hasretALİ

yok bana bi zararı bişey olduğunu kan değerinden anlicaz o zaman da hemen müdahle edilir...bi şakayetimde yok lekem kanamam bel ağrımda yok...mesele yeme içme konusunda ne yersem faydalı gelişmesini istiyorum kaybemek istemiyorum...  :y25:
artık ümidimizi bitirmiştik

KADRİŞ

canım katkı maddeli gıdalardan uzak dur doğal beslen bol bol meyve zaten yaz meyve bol  :hello2: :hello2:

hasretALİ

KADRİŞ

betüs26

seninki biraz farklı  canım inşallah güzel gelişmeler olur benim başıma boş kese olayı geldi 8haftalık olsıya kadar bekledik görünmedi bom boştu içi kesenin bende 2 doktora gittim kürtajdan önce belki dedim yine görünmeyince ertesigün kürtaj oldum şubat ayında herşeyin hayırlısı ceviz kuru incir bol ye süt iç bol bol sıvı suyu bol iç canım allah büyük hayırlısı olsun rahat ol dualarımız seninle

hasretALİ

günaydın betüş;
teşekkür ederim sana d çok geçmiş olsun....ben sordum boş kese mi değil dedi hepsi... sanki yaşamak için mücadele ediyo...gelişmek istiyo dün aldırmak için gitmiştik dr geçen haftaya göre büyüdüğünü söyledi almicam bebeğin kesin ölmedikten sonra dedi normle dönecek diyo dr...biz zehirlenmeden korkuyoruz fkat dr kanda sürekli takip ederiz dedi knda gebeliğin düştüğünde alırız dedi kan değerlerin her gün yükseliyo 2aın üzerinde gebelik gösteriyo
herşeyin hayırlısı allahım bütün kullarına hayırlısını versin ileride üzüliceme şimdi üzülmek istiyorum aslında :y25:

мiŁenα.

hasretali uzuldum canım :sad1: :sad1:

ıns bı sorun cıkmaz bebısın  sana gelır hayatımmm :'( :'(

:love9: :love7: :love9:

hasretALİ

inşallah arkadaşı dün kanda geblik bakıldı sonucum 28 bin küsur çıkmış artıyo devamlı
cuma tekrara bakılacak bide aalttan usg ile bakılacak

betüs26

evet bencede beklemek en doğrusu benimde doktorum 6  7 haftalıkken gittiğimde hep belki diye bekledi düşün hiç görünmezken senin bebek göründüyse şansın yüksek bence moralini bozma çünkü ben doktora sormuştum böyle bekleyip sonra gözüken bebekler oldumu hiç diye evet oluyo kendini çok zor gösterenler dedi senin bebekte olduğuna göre büyür canım bebeşin allah yardımcınız olsun

hasretALİ

ARKADAŞLAR ASKERİ HAST. GİTTİK ORDA DR VE RADYOLİJİ DR BAKTI BEBEĞİMİN ÖLDÜNÜ SÖYLEDİLER YARIN ALINICAK ÇOK BEKLEDİĞİMİ SÖYLEDİLER

KADRİŞ

:icon_pale: canım çoook üzüldüm geçmiş olsun şimdi nasılsın ağrın falan varmı  :crybaby2: :crybaby2: