YILAN ŞEKLİNDE KIZ BEBEK DOĞDU!!!

Başlatan ARMAĞAN, 30 Ağustos , 2007, 16:44:42

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

Yılan Şeklinde Kız Bebeği Doğdu
Suudi Arabistan'ın Cidde kentinde bir hastanede 10 gün önce Hasiba Kavarci isimli kadının 7. kızı olarak dünyaya gelen bebek, görenleri hayretler içinde bıraktı.

Âdetâ bir "yılanı" andıran bebeğin doğumuna giren doktorlar bile konuşmakta güçlük çekti. Doğumun meydana geldiği güne kadar kontrollerine düzgün olarak devam eden kadının bebeğinde herhangi bir problem görülmediğini belirten hastane yetkilileri, hiç erkek çocuğu olmayan anne Hasiba Kavarci'nin 7. kız bebeği dünyaya getirecek olmaktan dolayı üzüntülü olduğunu ifade etti. Annenin kocasının erkek evlât veremediği için kendisini terk etmesinden korktuğunu belirten hastane yetkilileri, doğacak bebeği kastederek doğumdan birkaç gün önce, "Evde altı tane var, yedinci yılan geliyor" şeklinde konuştuğunu iddia etti.

Bebeğin şeklini gören anne ve baba şoka girerken, hastane yetkilileri 10 günlük bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.

İHA

[eklenti yönetici tarafından silindi]

ilknur

ALLAHIM BU ACIYI KIMSEYE TATTDIRMASIN ALLAH YARDIMCILARI OLSUN

irem eren

kız erkek diye ayırım yaparsan sonuç bu olur işte allah yardım etsin kimseye yaşatmasın

duru boncuk

kızlar çok şüpheciyim galiba ama bir zamanlar yurt dışında yaşayan ve kuranı yırttığı için fareye dönen bir kızdan bahsediliyordu hatta video görüntüleri bile internette vardı ama sonra o resmin balmumundan yapıldığı ve ona benzer birsürü heykel olduğu ortaya çıktı ben ondan sonra pek inanamadım böyle şeylere ama tabiki RABBİMİN hikmetinden sual olunmaz kime ne ceza vereceğini en iyi o bilir

Almiş'inAnniş'i

bu bebeğin hastanede çekilmiş kamera görüntüleri var

Emine

Kıyamam yavruma :( Ağzımızdan çıkan laflara dikkat etmeliyiz.  Allah kimseye yaşatmasın böyle birşey  :sad1:

helalim

Kimine göre adamım,Kimine göre yalanım herkes rahat olsun ben adamına göre muamele yaparım ;)

emosum

rabbim herseyin hayırlısını versin :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: Emine - 17 Eylül , 2007, 13:05:39
Kıyamam yavruma :( Ağzımızdan çıkan laflara dikkat etmeliyiz.  Allah kimseye yaşatmasın böyle birşey  :sad1:
aminnn aminnn dedigine katiliyorum  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ALLAH BASA VERMESIN  :amin: HANI BI MAYMUN BEBEK VARDI YA ONU BIZIM MAHALLEDE BI KADINM DOGURMUSTU AMA ORTBAS ETTILER KADININ ADINI SOYLEMEDILER DINTERNETTE GORUNTULER VAR  :-ooo

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

DER!N

muhafazanALLAH!

Rabbim her şeyin hayırlısını versin. Hikmetinden sual olunmaz.  :amin:

♥ღвüşяαღ♥

vadi= muge & melis