benim yine bilgilerinize ihtiyacım var??

Başlatan Dilek&Yusuf, 17 Mayıs , 2009, 18:21:44

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

7 ay sonra hamile kalmıştım bi aylıktı bebişim ama düştü:(sebebine doktor kistten olabilir dedi bir buçuk santim kist varmış 2 ay sonra yine gideceğim büyüyomu diye bakacak bu konuda bilgisi olan varmı?bide ilişki sırasında çok kötü yanma oluyo bende bunun sebebi ne olabilir??şimdiden hepinize teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.

hanne

CANIMM GEÇMİŞ OLSUNNN NASIL OLDU YA SEN NASILSIN PEKİİİ???

*kadirim*kardelenim*

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 17 Mayıs , 2009, 18:21:44
7 ay sonra hamile kalmıştım bi aylıktı bebişim ama düştü:(sebebine doktor kistten olabilir dedi bir buçuk santim kist varmış 2 ay sonra yine gideceğim büyüyomu diye bakacak bu konuda bilgisi olan varmı?bide ilişki sırasında çok kötü yanma oluyo bende bunun sebebi ne olabilir??şimdiden hepinize teşekkürler cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar.
merhaba gecmis olsun canim kac ay oldu evlisin.

Dilek&Yusuf

ben 7 aylık evliyim ama hiç korunmadık bebek istiyoduk bu ay oldu o da düştü birden adet kanaması gibi başladı.arttı ben zannettim bazıları gibi hamileyken adet görüyorum fazla ağrım yoktu çünkü sonradan çoğaldı doktorada gidemedik eşimin abisinin çalıştığı köydeydik imkan yoktu geç olmuştu öyle gitti bebişim işte :( :( :(

armi

canim bende kist vardi ama doktor hap verdi 2 hafta  icin de gecti tabi ki herkesiki deyisik ola biliyo usüt meden ola biliyo genellikle
d

..BahaR●●

canım ilişki sırasında yanma varsa ya iltihap var idrar yollarında yada rahim duvarın ufak bir yara..eğer yara varsa ilişki sırasında acayip acı hissedersin sanki içine karabiber dökmüşler gibi ben yaşadım düşmanım bile yaşamasın.....ihmal etme sakın hemen dr.söyle ilerlerse çok daha canın  yanar.

hanne

MERHABA DİLEKCİM BENDEDE KİST VARDI YUMURTALIKLARDA 15 GÜN TEDAVİ OLDUM 1 HAFTA İĞNE TEDAVİSİ İLE GEÇTİ TEDAVİSİ ÇOK KOLAY CANINI SIKMA YİNE OLUR BEBİŞİN İNŞŞ...

KATYUSA

bende de şuan idrar yollarımı üşütütm galiba ağrım var çok ymurtlama günlkerimden dolayımı bilemiyorum umarım biran önce hamiş oluruz kızlarrrrrrrrr

мiŁenα.

bende ıdrar yolaarımı usuttummm cokta cektımm yanma ozaman bended oluyodu ..
belkı sende usutmussundurrr :BangHead:

:love9: :love7: :love9:

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 17 Mayıs , 2009, 18:21:44

dilekcim çok geçmiş olsun canım
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR