ZEYNOMUN GÜNLÜĞÜ

Başlatan ARMAĞAN, 27 Ağustos , 2007, 18:03:24

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

SEVDACIM GÜZEL GELİNİN NASIL ÇIKMIŞ AMA.  :k06: :k06: FOTOJENİKTİR BENİM SIPAM

duru boncuk

ben çalışkan insanım canım ara ara ama devamlı koyuyorum sen hepsini bir günde koyup bir ay kayboluyon senin suçun daha ağır ona göre bidaha düşün istersen :ehi: :ehi: :ehi:

ARMAĞAN

ESRACIM GÖZ AÇIP KAPAYINCAYA KADAR GEÇECEK ZAMAN. NE KADAR HIZLI BÜYÜDÜĞÜNE SEN BİLE ŞAŞIRACAKSIN. ONUN BU ZAMANLARININ ZEVKİNİ ÇIKAR. HERŞEYİN KÜÇÜĞÜ MAKBULMÜŞ DERLER.  :k06: ONUN BU AYLARINI ÖZLEYECEKSİN. BEN BİLE ŞU ANDA ZEYNEBİN BEBEKLİK FOTOLARINI GÖRDÜMMÜ İÇİME SOKASIM GELİYO. TABİ BÜYÜDÜKLERİ ZAMAN İZİN VERMİYOLAR DOYA DOYA SEVMEMİZE.

şerife Berat

armagancım massallah kızına  :nazar:

ARMAĞAN

BUSECİM ÇOK HAKLISIN. HERKES AYNI ŞEYİ SÖYLÜYO ZATEN. KÜÇÜK ARMAĞAN DİYOLAR.  :toothy10: :toothy10: EŞİM BİRAZCIK CIRILIYO AMA NEYSE. EŞİM BENİ DAHA ÇOK SEVİYOMUŞ DEMEKKİ: :toothy10: BANA, ''SİTEDE ÇOCUĞUNU EN ÇOK KENDİNE BENZETEN ANNE'' ÜNVANNI VERDİĞİN İÇİNDE AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM CANIM.  :hello2:

ARMAĞAN

ŞERİFEE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM.  :opucuk:

sevda

Amanda yerim ben fotojeniğiamanda gelinime amanda fıstıkıma.... :opucuk: :nazar:

ARMAĞAN

BİZDE KATILDIK YARIŞMAYA ARKİDEŞLER. ONAY MAİLİ İÇİN BEKLİYORUM.  :hello2: :hello2:

sevda

Bollll boooolllll şanslar dünürümede....

-Butterfly-

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 08 Kasım , 2007, 17:57:41
BİZDE KATILDIK YARIŞMAYA ARKİDEŞLER. ONAY MAİLİ İÇİN BEKLİYORUM.  :hello2: :hello2:

tebrik ederimmm armagancim :)) boll sanssss...

ARMAĞAN

TEŞEKKÜR EDERİM BUSECİM SAĞOL. SİZEDE BOL ŞANS DİLERİZ.

semra

merhaba armagancim nasilsiniz zeyno nasil malum uzun zaman dir forum a giremedim .zeynoyu  :opucuk:ve bol sanslar.

ARMAĞAN

HOŞGELDİN SEMRACIM. BİZ İYİYİZ SAĞOL. YUVARLANMACA. SİZ NAPTINIZ NASIL GİDİYOR. BU ARADA ŞANS DİLEDİĞİN İÇİN DE TEŞEKKÜR EDERİM.  :opucuk:

duru boncuk

kara gözlü böcüğüm bol şanslarrrrrrrr annene bi ev kazandırırsın inşallah :opucuk: :opucuk:

ARMAĞAN