ZEYNOMUN GÜNLÜĞÜ

Başlatan ARMAĞAN, 27 Ağustos , 2007, 18:03:24

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

ÖZGÜLCÜM TEŞEKKÜR EDERİM CANIM. ZEYNEP'İNDE ÇOK TATLI ALLAH BAĞIŞLASIN CANIM. ÖPÜP KOKLA BENİM İÇİN. MAŞŞALLAH AYNI BİZİM KIZIN BEBEKLİĞİNE BENZİYO.

duru boncuk

armağancım sağol seninkide çok tatlı maşallah isminden çekiyo belkide hem farkettim sende ona minik mucize diyosun allahın işi işte ben biraz geç buldum ondan bu ismi taktım  :k06: :k06: :k06: :k06:

ARMAĞAN

ALLAH BAĞIŞLASIN MİNİK YAVRUNU  :nazar: :nazar:

jbdun

uzun zamandır yoktum, o yüzden gecikmeli olarak sayfanız hayırlı olsun  :flowers:
zeynep'e de maaşallah  :nazar:

duru boncuk

teşekkür ederim armağancım senin zeynepte çok tatlı  :nazar:nerede oturuyorsunuz zeynebinle

ARMAĞAN

Alıntı yapılan: jbdun - 10 Eylül , 2007, 00:02:40
uzun zamandır yoktum, o yüzden gecikmeli olarak sayfanız hayırlı olsun  :flowers:
zeynep'e de maaşallah  :nazar:
JBDUN ÇOK SAĞOL CANIM.

ARMAĞAN

ÖZGÜLCÜM TEŞEKKÜR EDERİM CANIM İLGİNE. BİZ İZMİR'DE OTURUYORUZ. SİZ NERDE OTURUYORSUNUZ?

duru boncuk

bizde izmirde oturuyoruz bornovada siz neredesiniz

ARMAĞAN

CANIM YA ÖZELDENDE SORMUŞUM NERDE OTURUYOSUNUZ DİYE KUSURA BAKMA. BU YARAMAZLARDAN AKILMI KALIYO İNSANDA.

duru boncuk

önemli değil canım herşeyi aklımızda tutabilsek keşke ama akılmı kaldıki çocuğu düşünmekten doğru diyosun  :opucuk:

irem eren

Alıntı yapılan: ARMAĞAN - 04 Eylül , 2007, 18:20:54
BU SABAH BABAN ERKEN GİTTİ İŞE. SENİN KAHVALTINI YAPTIRDIM. ÜSTÜNÜ DEĞİŞTİRDİM. BABAANNENE BEN BIRAKTIM . AMA ARKAMDAN O KADAR ÇOK AĞLADINKİ İÇİM KIYILDI RESMEN. SONRA BİRAZ DAHA DURDUM YANINDA GÖNLÜNÜ ALDIM. SONRA BAHÇEDEN ÇIKARKEN BABAANNENİN KUCAĞINDA BANA EL SALLAYIŞIN :(  KENDİ KENDİME BEN NE YAPIYORUM NİYE GİDİYORUM DEDİM. AMA UNUTMA MELEĞİM BEN VE BABAN SENİN İÇİN MÜCADELE VERİYORUZ. SENİ ÇOK SEVİYORUZ KÜÇÜK MELEĞİM. BİRAZDAN YANINDA OLACAĞIM. İYİKİ VARSIN İYİKİ HAYATIMIZDASIN.

armağancığım çalışan anne olmakta,çalışan anne çocuğu olmakta gerçekten çok zor.allah yardımcınız olsun :amin:

semra

[/quote]
armağancığım çalışan anne olmakta,çalışan anne çocuğu olmakta gerçekten çok zor.allah yardımcınız olsun :amin: :icon_thumright:
[/quote]armagancim üzülme siz onun gelecegini haizliyounuz :love9:

ARMAĞAN

ZEYNOMUN BABYTV DE YAYINLANAN KLİBİ İÇİN

sibell&gökhan

sayfanız hayırlı olsun güzel ilklerle dolar işallah...
linke girmeye çalıştım ama açamadım...
çalışan anne olmak ahhhahhhhhh çekesim geldi bu ahlar herşeyi çokkk iyi anlatıyor bence dimi...