benimde bebeğim olacak inş. hamileyimmm

Başlatan --elif--, 15 Mayıs , 2009, 17:15:20

« önceki - sonraki »

--elif--

slm kızlar ben neslihan 21 yaşındayım 11 aylık ewliyim ve şu anda 1 buçuk aylık hamileyim sonunda dualarımız kabul oldu RABBİM herkese yaşatsın bu mutluluğu :amin:

betüs26

canım tebrikler allah sonuna kadar sağlıklı bir gebelik nasip etsin  inşallah :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2:

gülay t.

Neslihancım hayırlı olsun canım. Sorunsuz bir 9 ay dilerim. Ve darısı bekleyen tüm arkadaşlara inşallah. :amin:

can yine cannnn

Alıntı yapılan: nesali - 15 Mayıs , 2009, 17:15:20
slm kızlar ben neslihan 21 yaşındayım 11 aylık ewliyim ve şu anda 1 buçuk aylık hamileyim sonunda dualarımız kabul oldu RABBİM herkese yaşatsın bu mutluluğu :amin:
tebrik ederim nesali hayırlısı olsun inşallah
can dediklerim....

мiŁenα.

tebrık ederım canımmmm allah tamaına erdırsınn :hello2: :hello2: :hello2:

:love9: :love7: :love9:

--elif--

çok teşekkürler arkadaşlar güzel dilekleriniz için RABBİM tez zamanda hepinize tattırsın bu güzel duyguyu :amin:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

н∂vv∂ ツ

hayırlı olsn canm.Allah bebişinle güzel yıllar nasip etsin    :flowers:

Uploaded with ImageShack.us

armi

bügünde herkes hamile anam hamilesiz insan kalmiyo nesali hayirli ve saglikli olur insallah darisi olmuyanlarin basina
d