cok sukur bende hamileyim diyeceğim zamanı heyecanla bekliyorum bu ay insallah.

Başlatan hilal hfaf, 11 Mayıs , 2009, 21:52:27

« önceki - sonraki »

hilal hfaf

vadi= muge & melis

can yine cannnn

amin ya benimde  çok az kaldı günüme belirtimde var bakalım artık allahım hayırlısını versin inşallah kızlar :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

aşkitom

stres yapmayın..
rabbim en kısa zamanda meleğinizi verir inşallah..

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

sunga25 ((( Serpil )))

umarım en kısa zamanda rabbim meleklerimizi bize gönderir  :amin:  :amin:  :amin:

vadi= muge & melis

can yine cannnn

can dediklerim....

Karcicegi

Günaydin Hanimlar,...

Insallah Rabbim dualariniz duyar, sizlerede bir bebis nasip eder,... :amin:
Dua her kapinin anahtaridir, unutmayin bunuuu,... :amin:
Bende o günü hicbir zaman gelmiceni düsünürken, Allahima sükür geldi,...

Insallah sizde bu duyguyu tadarsiniz,...

Ama ben cok ugrastigim icin, sizlere bir tavsiyede bulunmak istiyorum.
Ne zaman Beyniniz tamam olmicak, bebek artik düüsnmicem ve düsünmezse, o ay hamile kaliyorsun,...

Cogu insanlarin sorunu bu, vücut olarak hersey yerinde, ama kafa takiyorsa, o zaman olmuyor,....

Insallah Rabbim sizlerede nasip eder, Sabredin ben inaniyorumki olacak hepinizin olacak, ve bana bu müjdeli haberi vereceginizden eminim, ama fazla kafaniza takmayin,....

Gerci demesi kolay,... uygulamasi zor,.... bunuda benden iyi kimse bilemez,.... :hello:

hasretALİ

slm arkadaşlar;
ya llahım inşallah sizlere de çift çizgi görmeyi nasip edr...ben 9aydır istiyorum geçen ay kaldım allaha şükür testte pozitif çıktı inanamadım 3kere yaptımin inşalla bu ay sizlerede kalırsınız :amin:

vadi= muge & melis

ay inşallaaaaaaaaaaaaahhh yoksam aysayle ben delircez dimi kız AYSEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE   :k06: :k06: :k06: :k06:

hasretALİ

yok kızlar delirmeyin ben hamile kaldığım ay artık hiç takmıyordum arkadaşın evinin eşyalarını yerlerini değiştirdik kendi evimi de 3 kere değiştirdik ben çok fazzla hareketliyim aniden oturur kalkarımhoplarım falan bunlrı o ay hep yaptım...takmayın lütfen ben adet oldğumda ağlıyordum çok üzülüyordum ama allahım veriyo işte zamanı varmış yani inşllah sizde bu ay olursunuz

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

bircan

evet kızlar allah inş. hepimize sağlıklı sıhatli hayırlı evelat nasip eder inş. bu ay diyorum inş. olurrr......çok istiyorum çokkkkk

DİLVİN

Alıntı yapılan: bircan - 21 Mayıs , 2009, 12:23:58
evet kızlar allah inş. hepimize sağlıklı sıhatli hayırlı evelat nasip eder inş. bu ay diyorum inş. olurrr......çok istiyorum çokkkkk

BENIM EŞİMIN ADIDA BİRCAN  ;D
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik