2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

ayşee7478

hoşgeldin canım hadi bakalım nerdeyse tamamlanıyoruz ay diğer kızlar da gelseydi şelenirdi şurası yaa.
Canım kızlarım sizi veren Allah'a şükür...

sersonas

Alıntı yapılan: ayşee7478 - 08 Ocak , 2010, 16:52:40
ay en azından burun doğurduktan sonra geçiyo. ben bu kıçı ne yapacam offf of. :BangHead: :BangHead:

valla ayşecim senin kociş memnunsa nolcak ya boş verr

sersonas

ERSUUU

Alıntı yapılan: ayşee7478 - 08 Ocak , 2010, 16:58:49
hoşgeldin canım hadi bakalım nerdeyse tamamlanıyoruz ay diğer kızlar da gelseydi şelenirdi şurası yaa.
HOŞ BULDUKKK  NE GÜZEL SİZLERİ GÖRMEK  :opucuk:

nesssli

nesssli

üfff bugün çok sıkıcıydı amcam hala ameliyatta :(

ayşee7478

çıkar canım inşallah hayırlısıyla sağlığına kavuşur.

nesssli

şimdi çıkmış annemi aradım :) yoğun bakıma almışlar ama gözlerini falan açmış zaten ellerini kıpırdatmışş halam şimdilik iyi demiş :)

sersonas

Alıntı yapılan: nesssli - 08 Ocak , 2010, 17:10:15
şimdi çıkmış annemi aradım :) yoğun bakıma almışlar ama gözlerini falan açmış zaten ellerini kıpırdatmışş halam şimdilik iyi demiş :)

geçmiş pşsun canımmm iii olur bi an önceee

ayşee7478

hadi maşallah bunula geçmiş olsun. allahım tez zamanda sağlığına kavuşturur inşallah. ay bugün hep güzel haberler alıyoruz kuşkularımız dışında tabii.  :cussing: olsun artık idare edecez. başım ağrımaya başladı benim yaa eve gidip yatasım var ama kociş gecikecek malesef.

nesssli

ben çıkmayı planlıyorum şimdi izin isticem çık derse çıkıcam engin bey   :occasion5:

nesssli

çıkabilirsin dedi :)

öptüm sizi ve minişlerinizi :)

sersonas

kızlar bende çıkıyorum öpüyorum  sevgi pıtırcıklarııııııı

ERSUUU

ayşee7478

anam konuyu taşımışlar herkes de evine gitmiş. off kocişi bekliyom ben. suzan biz kalmışız sadece msnden devam zaten bizde. herkese iyi akşamlar iyi haftasonları. öptüm hepcinizi ve bebişler. :opucuk: :opucuk: