2009 Aralık - 2010 Ocak - Şubat Anneleri Buraya Lütfen

Başlatan hasretALİ, 11 Mayıs , 2009, 19:35:38

« önceki - sonraki »

nesssli

nesssli

ayşee7478

yönetici canım yaaa. bu bölümün yazılarını kontrol eden ve kötü bir durumda üyeyi iptal eden kişi.
Canım kızlarım sizi veren Allah'a şükür...

PONY

Alıntı yapılan: ayşee7478 - 08 Ocak , 2010, 16:37:21
ay hakkaten okudum da ne saçma yaa siteyi o kapattırmış klınca süper yaaa. hayırlı olsun ne diyelim. dencek bişey vardır elbet ama anladınız siz onu elleri kolları kınalı bebek. ay yazmıyım diyorum kendimi engelleyemiyorum yaaa gitti gül gibi site yaaaa bide sütten çıkma ak kaşıklık yapıyolar. offf yaaa kızlar bir forum da biz mi kursak yaaa. sadece bizim grup offf burası da batmasın nolur yaaa. admincim nolur engel ol onlaraaaa. :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2:

AYŞE BEN DE GÜLMEMİ ENGELLEYEMİYORUM :toothy10: AY SİNİRLERİM BOZULDU VALLAHA. ALLAHIM SEN AKLIMIZA MUKAYYET OL :amin: ÇOK ZOR BİR DURUM KENDİNİ BİLMEZLİKK

nesssli

sersonas

nesssli

burnumun kocaman olduğu yetmiyomuş gibi bide burnumun ucunda sivilce çıktı :)

nesssli

PONY

ŞEKERLER BEN ÇIKTIM SİZE KUŞKUSUZ, HUZURLU, İYİ TATİLLER DİLİYORUM. HEPİNİZİ ÇOOOKK SEVİYORUMM

nesssli

:ehi: :ehi:

asya hanıma selamlar öpücükler ege kardeşinden :)

ayşee7478

bende eşime soruyorum burnum büyümüş mü diye yooo diyo. ama kalçalar geri doğru gidiyo diyo. burnumun büyümesini tercih ederdim diyorum gıcık o da kıçımla uğraşıyo yüzümü gören yok.
Alıntı yapılan: PONY - 08 Ocak , 2010, 16:47:17
ŞEKERLER BEN ÇIKTIM SİZE KUŞKUSUZ, HUZURLU, İYİ TATİLLER DİLİYORUM. HEPİNİZİ ÇOOOKK SEVİYORUMM
iyi tatiller tatlım amin diyorum dileklerin için. kendine ve asyaya dikkat et.  :opucuk: :opucuk:

nesssli

benim burnum şişti ayşecim benim kocişimde burnumla dalgasını geçiyo patlıcan burunlu diye  :ehi: :ehi:

ayşee7478

ay en azından burun doğurduktan sonra geçiyo. ben bu kıçı ne yapacam offf of. :BangHead: :BangHead:

sersonas

Alıntı yapılan: PONY - 08 Ocak , 2010, 16:47:17

bizde öpüyoruz oluşumlannn iii hafta sonlarıııı canımmm

ERSUUU