GÜNLÜK YAPTIĞINIZ İŞLER DAHA DOĞRUSU RUTİNLEEEERRR

Başlatan ARMAĞAN, 24 Ağustos , 2007, 09:54:08

« önceki - sonraki »

duru boncuk

Alıntı yapılan: nagihan - 18 Ekim , 2007, 23:34:57
özgül ne iş yapıyorsun?
ev işleri canım ya zaten yemin ettim bidaha bu kocayı evde bırakıp bi yere gitmicem heralde bi daha ki sefere evi yakar :violent1:
sevdacım kaç makina oldu hala bitiremedim amma da kirletmişiz yaw ;D ;D

sevda

Sorma ben eşim birde arhan hergün bayağı kirletiyoruz özelliklede arhan günde 4 posta değiştiriyorum bazen düşün artık bizi.... :-[

duru boncuk

benim eşim hepimizi sollar valla sabah tertemiz çıkıyo akşam yaramaz çocuklar gibi döner :caca: eve ne oldu derim iş yetişmedi ustalara yardım ettim der hadiiiiiiii ne yapcan bunu :k06:

sevda

Bizimki kirliliğinden değil temizliğinden bir gün giydiğini ertesi gün giymez bende öylayim malesef arhanda mecburen aramızda kala kala oda öyle olucak biz marketleri zengin etmeyi düşünüyoruzda ondan.... :k06:

duru boncuk

boşver sevdacım pis olmaktansa temiz olmak iyidir  :icon_thumright:temizlik imandan gelirmiş :icon_thumright:

nagihan

bu sayfada unutulmuş arkadaşlar
hepiniz hayatınızdan ve rutin işlerden pek bir memnunsunuz sanırım.  ??? :icon_scratch: :k06:

sevda

Ayol nagihaannnn hergün evi düzenle yemek yaaappp sonraaa çocuğu uyut arada akşam için yemek yap yada nete girrr sonra yine çocuğa yedirr ardından eşin gelsin yemek yee toplaaa ütü yaaappp yada çamaşır yıkaa aynı annemmm her günümüzzzz pek hoş değil ama böyle işteeee malesefff.... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

duru boncuk

benim bu rutinlere birde hergün bir tava yada tencere yakmayıda ekleyiim bariii :suclu:

nagihan

Alıntı yapılan: sevda - 01 Aralık , 2007, 15:08:52
Ayol nagihaannnn hergün evi düzenle yemek yaaappp sonraaa çocuğu uyut arada akşam için yemek yap yada nete girrr sonra yine çocuğa yedirr ardından eşin gelsin yemek yee toplaaa ütü yaaappp yada çamaşır yıkaa aynı annemmm her günümüzzzz pek hoş değil ama böyle işteeee malesefff.... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

maleseften sonraki gülme ikonları durumun çok güzel açıklıyor.