29 Nisan , 2024, 00:08:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GÜNLÜK YAPTIĞINIZ İŞLER DAHA DOĞRUSU RUTİNLEEEERRR

Başlatan ARMAĞAN, 24 Ağustos , 2007, 09:54:08

« önceki - sonraki »

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

Nagihancım senin kız naz pek uslu durmuyor heralde bende kızımın adını naz koymayı düşünüyorum çokmu nazlı olur :hello2: Ama olsun bea seninki fotoğrafta çok tatlı görünüyorrr..

irem eren

sağolsun benim kız kardeşim var yanımda o yardım ediyo.eşimde çok yardım eder hele çocuklar küçükken çok kıyak yapardı. :nazar:yemek,bulaşık valla temizlik bile yapardı zvallı adam :love8:eeeee birer yaş arayla çocuk büyütmek kolay değil :icon_flower: :icon_flower:

ARMAĞAN

nagihan

benim kocam hiçbirşey yapmıyor.  :(
temizlik yapmam lazım ama yapamıyom. kızım hep kucakta.  uyuyacakta ben birşeyler yapacağım. genel büyük temizliklerden yapmam lazım ama yapamıyorum. bebeğim olmadan önce çok titiz ve düzenliydim. şimdi hiçbirşey yapamadıkça çok daralıyorum. kendimi çok sıkıyorum.  :crybaby2:

irem eren

ya bu kocalar niye hiç yardım etmez eşlere anlamıyorum.erkeklerin çoğu böyle galiba.benimki hariç ama.allaha şükür çok yardım eder elinden de gelir. :aferin: :aferin:

nagihan

ya bir yerini kaşı yada dilini ısır aman nazar deymesin  :nazar:
ben hala bu moddayım  :( :crybaby2:

irem eren

kafana çok takma eniştemde aynı hiç yardım falan etmez önceleri sık sık kavga çıkardı evde sonra ablam pes etti huzuru buldu.böyle bi savaşa sen hiç girme bence kimseyi değiştiremezsin çünkü boşver gitsin en iyisi taktıkça çabuk yaşlanırsın

nagihan

bugun biraz idyan ettim.
oturmakla bu evde şişler olmuyor. madem dışarı cıkıcaz sen de nazın çantasını ayarla dedim. benimki hemen tırıs tırıs kalktı da bişiler yaptı.  :icon_pale:

irem eren

demekki ara sıra böyle yapmak lazımmış yani.
valla dün ben eniştemi intertetten seyrediyordum baktım bi güzel sofra kaldırıyo tebrik ettim kardeşimi oda aynını yapmış.erkekler kadınların elinde maşa görmek istiyo galiba :caca: :caca:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: nagihan - 14 Eylül , 2007, 23:54:31
benim kocam hiçbirşey yapmıyor.  :(
temizlik yapmam lazım ama yapamıyom. kızım hep kucakta.  uyuyacakta ben birşeyler yapacağım. genel büyük temizliklerden yapmam lazım ama yapamıyorum. bebeğim olmadan önce çok titiz ve düzenliydim. şimdi hiçbirşey yapamadıkça çok daralıyorum. kendimi çok sıkıyorum.  :crybaby2:
naz'ın doğması isabet olmuş yoksa sende rahmetli babaannem gibi titizlik hastası olacaktın demek ki  :cussing:

Kızlar içinizi rahatlatayım  benim kocamda bi iş yapmaz (bi de hamileyim yapacak halim yok artık  )evde bi de üstüne üstük dağıtıkça dağıtır. Temizlik yaptığımda da temizlik yapıyorum diye kızar kadın alayım eve dediğimde kıyametleri koparır, bende napçam bilmiyorum  :cildir: Doğuma gittiğimde ev dağınık kalırsa sana hakkımı helal etmem dedim. Ama yutmadı galibaa...

Almiş'inAnniş'i

bir kadının rutin olarak yaptı şeylerden biri de kocasından dert yanmaktır  :ehi:

burcu-emir

ARMAĞAN

AMA REMZİYE HAKSIZLARMI CANIM YAA.  GEÇEN GÖRÜMCEMDEYİM. BİZDE TABİ BİR KADIN İTTİFAKI VAR. İFTARIMIZI YAPTIK. NEYSE SONRADAN GÖRÜMCEMİN EŞİ GELDİ, AYRICA ONA DA AYRI BİR SOFRA KURDUK. YEMEĞİNİ BİTİRDİ ADAM KENARA GEÇTİ. BİZ BU ARADA ÖNCEKİ SOFRANIN BULAŞIKLARINI YIKIYORUZ. MUTFAKTAN BAĞIRIYORUM. YEDİYSEN GETİR SOFRAYI DİYE. NE DERSE BEĞENİRSİNİZ. ''GELİP TOPLAYIN SİZİ NİYE ALDIK BİZ'' DEDİ.  :cildir:  BİZDE TABİ CEVAP YETİŞTİRİYORUZ MUTFAKTAN '' ANNENDE SOFRANI TOPLUYODU EVLENMESEYDİN O ZAMAN'' :ehi: :ehi: :ehi:

Yaa ben anlamadım şimdi kocana dert yanmayacanda kime yanacaksın o evde ikiniz yaşıyonuz ki ...   ???