Doğum Kontrol Hapi Kilo Aldiriyormu?

Başlatan ırmagım, 11 Mayıs , 2009, 11:46:31

« önceki - sonraki »

Balböceği

мiŁenα.

ertesı gun hapları 17 mılyon ve tek hap yanı 2 tane bır sefrde ıcıyon :-\ :-\

en ıyısı prezervatıf

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

ღ♥ Nilda♥ღ

ben bi defa kullanmaya çalıştim yüzüme gözüme bulaştırdım olmadı yani ama aldırıyoo diye biliyom :)
.   

Balböceği

bencede aldiriyorrrr ben kullanmam kullanmayida dusunmuyorummm bakalim
hele bi cocuk olsunn insallah olurdaaa sonra napcamiza karar veririrzzz  ::)

βαlκιz

kilo aldırıyosa ben 2 ay kullanim yaaa boşuna zayıfladım kilo almak istiyorummm hem kilo alırım hem korunurum iştee  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

keske bende kilo almak icin cirpinsaydim zayif olsaydimda  :caca: :caca:

мiŁenα.

Balböceği

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

tabı dana gıbı oldum gıgım cıkmıyor :ehi:

azra35

arkadaşlar hap sütü azaltıyomuş o yüzden ben kullanmıyorum

sünbü

arkadaşlar bu haplar kilo aldırmıyo kilo problemi olan bir kişi olarak söylüyorum aldırmıyor hatta bu söylenenlere dayanarak ben de akraba dr a sordum psikolojik dedi öylede çıktı ama sütün kaitesini düşürüyo ben kızım 1,5 yaşına gelince kullamaya başladım hala emiyo ama süt ona çerez niyetine

βαlκιz

ya bende hap kullanmak istiyorum kilo olsun önemli degilde ben korkuyorum bigün içmesem bişey olur allah korusun bi çocuk daha falan  ::)
yada kullanma şeklini bilmyorum tam hapa başlıycam biticek sonra hasta olucam adet bitince tekrarmı başlıycam  ::) ::)

sünbü

ehh tabii hapı unutmayacan ilaç bittikten 7 gün sonra içicen ister hasta ol ister olma istersen ilk günü olsun ilaç zaten 21 günlük üzerinde günlerde var ben kullandığım hapın prospektüsünde unuttuğunuzu anladığınızda hemen için günde 2 tane içmiş oluyosun zaten unuttuğun gün ya 1 defa ya da 2 defa oluyo hiç olmuyodu bu da nadiren olursa