27 Nisan , 2024, 23:10:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Kontrol Hapi Kilo Aldiriyormu?

Başlatan ırmagım, 11 Mayıs , 2009, 11:46:31

« önceki - sonraki »

serra_emine

O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Balböceği

iylik ne olsun meleklerin mekanina buyurr oraya gidek

мiŁenα.

canım hap ertesı gun haplardanmı dogum kontrol hapımı

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

ayy bana ertesi gün hapları hiç mantıklı gelmiyor doğru bulmuyorum ha kürtaj ha o aynı şey Allah o duruma getirip kullanmak nasip etmesin  :amin: :amin: bende hamile kalmadan önce 7 ay doğum kontrol hapı kullandım evt kilo aldırdı fakat kafam rahattı o dönemde hiç çocuk düşünmüyordum,ama en sağlıklı ve temiz yöntem kesinlikle prezervatif  :k06:

serra_emine

evet guzel yontem o  :ehi: valla başka bişey düşünemıyom zaten
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

βαlκιz

yarın saglık ocagına gidim alim bariii  :k06: :k06: çocukları tartmaya gitcemm veriyolar hemen zaten fazla veriyolar senin ikizz sen iyi korun diyolarr  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

βαlκιz

zaten baş hemşire bizim 2 kat üstte oturuyo ondanmı istesemmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

yuhhh bacim daha neler en iyisi gidecekmisin ordan veriri kadinn  :k06: :k06: :k06:

kiz dilim yaniyorrrrrr hala aciyor

βαlκιz

benimde kasıklarım belim falan agryooo bugun birden agrımaya başladııı  :cildir: :cildir: senin diline nolduu  ::)

Balböceği

essek arisi soktu  :toothy10: :toothy10:

ya bacim sorma oglde birden yanma acima oldu birden bire bisi de yemedim su andaa
tadini anlamadigim bi tat varrr oda mideme vuruyor bulandiryorrr

βαlκιz

::) ::) ::) ??? ??? ??? şüpheli belirtilerr  :ehi: :ehi: :ehi:
benimde kasıklarım agrıyoo eşim gelmiş bebekmi var yoksaa diyooo  :-ooo :-ooo 

Balböceği

insallah sende bendeee aman dogur cnm ne kadar dogurmak istiyosannn
ama dilim fena acima hissi var anamacimmm gecmedi bi turluu

Balböceği

βαlκιz

limon sık dilinee bendede oluyoodu öyle bişey demişti birii limon muyduu yaa  ::) ::) iyigelir belkii yap senn  :ehi: :ehi: