GÜZELLİK HAKIINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

Başlatan denizözgüden, 09 Mayıs , 2009, 17:18:16

« önceki - sonraki »

denizözgüden

MERHABA ARKADAŞLAR BEN DENİZ GÜZEELİK UZMANI VE KUAFÖRÜM MESLEK LİSESİ ÇIKIŞLIYIM VE ŞU ANDA GAZİ ÜNİVERSİTESİNDE KUAFÖRLÜK VE CİLT BAKIMIYLA İLGİLİ EĞİTİM GÖRMEKTEYİM SİZİNDE SAÇLA CİLTLE GÜZELLİKLE İLGİLİ SORULARINIZ VARSA ELİMDEN GELDİĞİ KADAR YANITLAYABİLİRİM

• :flowers: :flowers: :flowers: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
[/color][/color]

мiŁenα.

canım benım saclarım kalın tellı ve cokkk ben sampuan olarak dove kullanıyorummm bıdee bu sacşarı yatıstırıcı bıse yokmuu dalgalı yaa ben hep duz sacları sewmısımdırr :laughing7: :laughing7:

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

benım da sacımın ucları cok kuru ama tum sacım dııl sadece ucları ve uzatmak ıstıyorum bıraz

denizözgüden

canım dalgalı saçlar için olan ürünleri kullanabilirsin geçici çözüm olarakda evde uygulayabileceğin seramiklerle düzleştirmek olabilri kalıcı çözümü ise defrize yaptırmak yani permanın tam tersi saçı dümdüz yapıyor ama çok da kırılıyor
bu arada pırasa saçlarda hiç şekil almıyor sadece dümdüz kullanabilirsin toplasan bile tutmuyor en iyisi saçlarınla barış ve dalgalı saçlara için olan ürünleri tercih et

denizözgüden

canım sende saçların uçlarını 2 ayda bir 1 cm felan kestirabilirsin saçların çok rahatlar birde ıslakken tarama saçlarını uçlarını çok kırar

vadi= muge & melis

мiŁenα.

cok tsk denızcımmm
bıde bı soru dahaaaa sımdı benım cııldım yaglııııı...cok sıkıntım varra z strese yedıklerıme dıkkat etmesem sıbılce oluyooo offfff nefret edıoyuorummmm :dontknow: :dontknow: :dontknow:

:love9: :love7: :love9: