eşiniz veya sevgiliniz ne kadar kıskanç

Başlatan denizözgüden, 09 Mayıs , 2009, 14:41:47

« önceki - sonraki »

denizözgüden

eşiniz yada sevgiliniz ne kadar kıskanç?
kıskanılmaktan hoşlanıyormusunuz yoksa sizi sıkıyor mu ? :muzz: :muzz: :muzz: :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

aşkitom

eşim eskiden yanii yeni evlendiğimiz zaman hiç kıskanç değildi.o kadar açık kıyafet giymeme rağmen ses çıkarmazdı
aradan bikaç yıl geçince kıskanmaya başladı.markete bile gitmemi istemiyor bazen..yinede fazla kıskanmaz..
bende fazla kıskanılmayı istemem sıkar beni..

bende ilk evlendiğimiz zaman çok kıskanıyordum.dışarda gezerken yanından bir bayan geçse sinir oluyordum :D
şimdi ise fazla kıskanmıyorum eşimi..

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

denizözgüden

HEMEN HEMEN AYNI ŞLEYLERİ BENDE YAŞIYORUM BENİM BAŞTAN BERİ AÇIK KIYAFET GİYMEME İZİN VERMİYOR DEDİĞİN GİBİ MARKETE BİLE GÖNDERMİYOR GÖNDERSEDE DK BAŞI ARIYOR

aşkitom

bu erkeklere akıl sır ermiyo valla..
annemlerle aramız yaklaşık 1 saat ve beni yalnız göndermez..neymiş bekar zannederlermiş..ya parmağımda kocccaman alyans var..
yok ne dersen de bırakmıyor..hamişkende yolda doğurursun diye göndermezdi. ;D
artık araba ile gidiyoruz beraberce..

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

öslem

offfffff benim kciş çok kıskanç. hemde öyle böyle değil. ama bana çoğunlukla belli etmemeye çalışır  :laughing7:

bide kıskanç olduğunu kabul etmiyorrrrr  :ehi: :ehi:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

fıstık

kıskanç olmadığını söyler ama mini etek giymeme müsade etmez :k06: :k06: :k06:

hamileyim tayt bile giydirmedi neymiş sıkarmış rahat edemezmişim yalaaaaaaaaaaaannnnn

hamile taytı zaten niye sıksınnnnn :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

denizözgüden

:) ALLAHTAN BEN HAMİLEYKEN HER İSTEDİĞİMİ GİYEBİLECEĞİM BENİMKİDE MİNİ ETEK GİYMEME ÇOK DEKOLTE BADİ GİYMEME İZİN VERMİYOR BİDE DEVAMLI ÇITÇITLI BABİ GİYECEĞİM KISKANMIYORUM DEDİKLERİNE BAKMA BAL GİBİDE KISKANIYORLAR
  BİDEE ÇOK YAKIŞAN BİŞEY OLDUĞUNDADA GİYMEMEİZE İZİN VERMİYORLAR ÇOK GÜZEL OLDUĞUMUZ İÇİN

öslem

valla bu tayt takıntısı nedendir bilmem  :toothy10: :toothy10:

erkanda aynen öyle bana. tayt giyme çorap giy diyooooooooo  :ehi: :ehi:

kıskanıyor kıskanıyor ben biliyorum ama gelde anlat anlatabilrsen ömrümü yedi yaaaaaa  :toothy10:

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ya bu konuda cok sanssızımm  :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

benimki acaip derecede kıskancc sokakta bi elimi tutusu var sanki milletin gözüne sokcak ispat etcek gibii benim karımmmm  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ya gömlek bile giyemiyorum onun yanında etek asla yazın napcam bilmiyorumm  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

aman bi erkek dönüp bakmasınn hemen dalıyoooo baslıyo kavgaya  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

anlatıyorum cok rahatsız oldugumu sölüyorum ama benim yanımdakii kadınıma kimse bakamz diyoo
:BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

yani elinden gelse birde eve kapıcak beni sankii dünyanın en güzel prensesini saklıyooo  :cildir:  :BangHead: :BangHead:

markete gidemem oraya gidemem buraya gidemem arabayla trafige cıkamam  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

nasıl olsa o işte bende gündüz yapıom yapcamıı  :ehi: :ehi: :ehi:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

denizözgüden

ANLIYORUM EVET KİSE BAKMASIN DİKKAT ÇEKMEYELİM İSTİOLAR

handan

benim eşim kıskanç değildir.
haa kıyafetime karışmazmı?
karışır
ama buna ben kıskançlık demiyorum
çünkü eşim yakışanı giy der
açık kıyafetlerin yakışmadığını tayların ve mini  etek gibi açık giysilerin kadınları basitleştirdiğini söyler.
bende saygı duyuyorum  :D

fıstık

handancım senin eşin kılıfını bulmuş  :k06:

sonuçta benim istediğim mini etek afedersin popişte bitenlerden değil  :k06: ama işte huy

neymiş herkes benim bacaklarıma bakacakmış o da erkeğim diye gezecekmiş asla öyle bişi olamazmış

bişi anlatayım

yeni evliyiz bir pazar günü gezmeye çıkalım dedi tamam dedim yeni bir kot etek almıştım ve kendide görmüştü sadece dizimin üzerinden

4 parmak yukarıdaydı bende onu giydim böylemi gidiceksin dedi evet bitanem yakışmamış mı dedim yooooooo çok yakışmış dedi

neyse bir çay bahçesine gittik kapıdan hemen girişteki masaya oturduk orası iyi değil bu tarafa geç dedi

tamam dedim aradan 1 dakika geçmedi yok orasıda iyi değil yan tarafa otur dedi oluuurrr dedim

yine beğenmedi  :k06: 4-5 kez yerimi değiştirdikten sonra nescafe söyledik geldi 1 fincan kahvesini içinceye kadar

10 dakikada 3 sigara içti benim kahvemi bitirmem için sürekli gözümün içine baktı

yaklaşık 20 dakika sonra hadi kalkalım dedi tamam dedim yemeğede gidicektik o yüzden neden kalktık diye sormadım

aaaaa ama benim aşkım paket yaptırdı evde rahat rahat yiyelim diye  :k06: :k06: :k06:

ve kıskandığını kabul etmedi hala daha da etmez :toothy10: :toothy10: :toothy10:

öslem

fıstık senin kocişinde maşallahı varmış yaaaaa  :ehi: :ehi:

yok benimki o kadar değil yaaaa. yinede hakkını yemeyeyim. amaçaktırmadan etrafı dikizler bakan falan varmı diyeee  :toothy10: :toothy10:

fıstık

Alıntı yapılan: öslem - 09 Mayıs , 2009, 20:31:27
fıstık senin kocişinde maşallahı varmış yaaaaa  :ehi: :ehi:

yok benimki o kadar değil yaaaa. yinede hakkını yemeyeyim. amaçaktırmadan etrafı dikizler bakan falan varmı diyeee  :toothy10: :toothy10:

valla bende öyle açık saçık şeyler giymem ama böyle yapınca insan giymek istiyo :k06: :k06: :k06:

hayır bide sakin sakin yoooo niye kıskanayımki demesi yokmu :toothy10: