29 Nisan , 2024, 18:37:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşinizle Aranız genelde nasıl?

Başlatan CixY, 07 Mayıs , 2009, 09:29:14

« önceki - sonraki »

CixY

07 Mayıs , 2009, 09:29:14 Son düzenlenme: 23 Kasım , 2012, 00:37:49 ßăʟßöƈεğἶ
Ben bazen kocişimi çok seviyorum ama bazen öldürmek istiyorum :k06:
Tam bi ana kuzusu..
Evlilik psikolojisine girmesi zaman alır doğru ama beni düşünen kim?
Ben ailemi evimi memleketimi bırakıp geliyorum buraya,üstüme gelen o oluyor.
Arada kavgalar bazen tatlı oluyor ama dayanamadığım zamanlar olmuyor değil..
Yalnız mıyım bu konuda?

gezegen

canım öncelikle güzel bir konuya değinmişsin. Elbette evlilik bir paylaşımdır ve her iki tarafta üstüne düşeni yapmak zorundadır aynı fedakarlığı göstermek durumundadır. Eşinin artık ayrı bir aile olduğunuzun, kendi ailesinin onu yönetceği yaşta olmaığının farkında olması gerekir İlerde çocuğunuz olduğu zaman bu daha da önem kazanacak. Bende başka bir şehire gelin geldim çok sevdiğim için. İstanbul gibi büyük bir metropolü bırakıpta hemde. Ama çok şükür hiç pişman olmadım. Eşim beni hiç üzmedi, ailesine ezdirmedi. Sürekli ailesinin yanında yaşamış olmasına rağmen evlendikten sonra hep bizim evimizi onlardan ayrı tuttu karıştırmadı. Çok iyi bir koca oldu ve çok iyi bir baba olacağını da kanıtlamış oldu. Bence zamanla eşinde alışaaktır. Özellikle bebiş geldikten sonra daha da farkına varacaktır enimimki bira sabret...

мiŁenα.

CANIMMM KOCISLE FLORT ZAMANI GIBI DEIL TABIKIDE AMA ANNESI ARAMMIZA GIRMEDIGI MUDDETTT COKKKKKKKKKKKKK GUZELLL AMA ANNESI ISE KARISINCA EWDE HUZURSUZLUK OLUYORRR...AMA BASBASA KALALIMM BIZIM BI PROBLEMIMIZ YOKK ESIM HER DEDIIGIMI YAPARRR  :love9:SEWIYORUM KOCISIMI YAAAA

:love9: :love7: :love9:

CixY

Çok teşekkür ederim Sedacım..
Evet bazen bende çok mutlu olduğumu hissediyorum beni mutlu etmek için elinden geleni yapıyor.
Ama bazen çıldırtıyor beni..Sanki bazı şeyleri inadıma yapıyormuş gibi..
Geçen yıl nişanlıyken benim doğum günümü hatırlamadı.
Ertesi gün söyledim dün doğum günümdü diye,sende benim doğum günümü kutlama dedi..
Ama bu yıl evliyiz,kadeşinin doğum gününü kutlamak istedi.
Gidip pasta ,kola,hediye aldı.
Açıkcası belli etmedim ama çok kırıldım..
İçimde kaldı diyebilirim.
Sabrediyorum yapacak bişeyim yok.

CixY

İşte aynı sorun bende de var...Kocamla aram çok iyidir aslında ama ailesinden biri girince çok değişiyor.
Özellikle annesi!!
Acayip bi annesi var..Evliliğimin 1.ayında beni çalıştırdı..O güzel cicim aylarını hiç yaşatmadı...

miray

canım hoşgeldin öncelikle  :flowers:
her evlilikte böyle sorunlar oluyo merak etme sadece sende değil
iyi kaynanalar var ama kaynana işte yapıcak kaynanalığını  :cildir:  :cildir:
benim kaynanamda düşkün oğluna  :cildir:
biz suan aynı sitede oturuyoruz kiradayız  :crybaby2: başka bi yerden ev alıp gidicez diye cok korkuyo oğluna cok bağlı  :honk: evliliğimizin ilk aylarında herseyimize karışıyordu hatta benim annemlere ne zaman gideceğime  bile o karar veriodu  :cildir: eşimle cok kavga ettik bu yüzden  :crybaby2:  :crybaby2:
ama simdi alıştım idare ediyorum  :-\
bebişimde olduktan sonra hiçtakmıyorum
zaten eşimde bana hak vermeye basladı
ama annesi sonucta o da 
ne yapsın arada kalıo bazen ama yinede beni ezdirmedi hiçbizaman  :love9:
seninkide yola gelir merak etme düzelir zamanla hersey yoluna girer inş

CixY

:opucuk:  teşekkürler miraycım..hoşbuldum..
inşallah düzelir  :amin:

goncagul

kocamla genelde cok kapısırız
ama o bana pek kıyamaz aıle sorunumuz pek yok allaha sukur
genelde kavga cıkaran taraf ben olurum bıraz cadıyım da
onu cok sevıyorum benım her ıstedıgımı yapar alır :love9: :love9: :love9:

CixY

Alıntı yapılan: goncagul - 07 Mayıs , 2009, 10:33:53
kocamla genelde cok kapısırız
ama o bana pek kıyamaz aıle sorunumuz pek yok allaha sukur
genelde kavga cıkaran taraf ben olurum bıraz cadıyım da
onu cok sevıyorum benım her ıstedıgımı yapar alır :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: nazar değmesin ozaman

goncagul

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

valla miraycım kaynanana çok yüz verme derim mesefeni koru ben bunu  geçte olsa öğrendim kafam rahat
eşimlede gayet iyiyiz allah bozmasın :nazar: :icon_thumright:

< ESLAL >

bizde çok çok iiz :nazar: ama bizim ikimizinde ailesi uzakta biz herşeyi ikimiz yaptık bu bizim için büyük avantaj oldu ben o işteyken bile sıkılıyorum bazen gelsin die bakıyorum canım benim  :love9: ama kesinlikle aileler uzak olmalı çocukların bi aile oldunu kabullenmek gerek heriki taraf içinde

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

benim aramda cok güzeldir eşimle kafa yapılarımız hep aynı zaten hobilerimiz müzik tarzlarımız bu bi avantaj bizim için  :icon_thumright:
tabi ki kavga ettiğimiz günler oluyo hatta biz sürekli tartısırız ondan bundan aradan bırakın dakikayı saniye gecmez ya o gelir ya ben gider hemen sarılırız özür dileriz çünkü birbirimizi ne kadar sevdiğimiz biliyoruz istesekte kıyamayız birbirimize
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
ezocum haklısın cnm aileler kabullenmeli cocuklarının artık yetişkin bir birey olup onlar gibi aile kurduklarını ama insanlar benimseyemiyo mesela benim babam hala derki bana sen benim gözümde hala yeni doğmuş bebeğimsinn kıyamaz bana hala ama işte zaten evliliklerdeki sorunların büyük kısmı aileler yüzünden oluşuyo ama hala farkında deüğiller belkide farkındalarda farkında olmak istemiyolar  :k06:  :icon_scratch:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

oozge

< ESLAL >

evt maalsef öyle canım ama ben bu konudada sıkıntı yaşamadım şükür benim yaşadığım sorunlar daha farklı sebeplerden oldu keşke hiçbiri yaşanmasa ama oluyo işte biz kocacımla tartışmayızda kolay kolay belkide birbirimizi çok ii tanıdımızdandır idare etmeyi beceriyoruz galiba ;) ben artık hiç taknıyorum bana iyilerse bende iyi oluyorum kötüyse köte yapcak bişey yok  :k06: