27 Nisan , 2024, 22:22:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

mardın de 47 kısının katlıamını kınıyorum

Başlatan goncagul, 06 Mayıs , 2009, 16:00:39

« önceki - sonraki »

goncagul

bu ne kacıncı devırdeyız ya cok kınıyorum bunları yazık yaa

pringles

küçücük bir kız ağlıyordu bugün...annem öldü.babam öldü.kardeşim öldü.abim öldü.amcam öldü.ninem öldü.biz saklanırken kardeşimin alnına geldi kurşun.baktım gözleri açıktı.ama sesi yoktu dedi.birsürü çocuk öksüz kaldı o köyde,birsürü çocuğun artık ailesi yok.1200 kurşun yağmış o eve...21. yüzyılda o insanları üzerine birde para vererek silahlandıran bu cahil zihniyet utansın! o çocuklara,kadınlara silah kaldıran eller kırılsın!

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

ya inanın aglamaktan hem eşim hem ben harab olduk yaaaa o cocuklara 
birde bi kız cocugu vardı annem babam öldü benim saçlarımı örerdi abla sende güzel saç yapabilirmisin diyodu muhabirde ördü anneme ör derdim oda tamam der ve örerdi cok güzel diince ben orda koptum yaaaa bittim vallaa yazıkktır günahtırr yaaaa
ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANLARI CENNET OLSUN !!!  :amin: :amin:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

öslem

insanlar caniliği almışlar ellerine marfet gibi etrafa yayıyorlar işte. yazık ne günlere ve nasıl insanlara kaldık artık. eskidende yaşanırdı bu olaylar ama insanların taşkınlıkları arttı gün geçtikçe. sadece kınamaktan başka bişey gelmiyor elimizden. elinden gelenlerde yapmıyor bişey. yaniiii yazık çok yazık. artık nerede nasıl şeyler yaşanıyor ve biz nasıl bir zamana gidiyoruz gerçekten ben korkar oldum.

allah ruhlarını şad eylesin vee geride kalanların yardımcısı olsun  :amin:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: goncagul - 06 Mayıs , 2009, 16:00:39
bu ne kacıncı devırdeyız ya cok kınıyorum bunları yazık yaa

çok güzel bi konuya değindin canım teşekkür ederim sana. ya bütün gün sinirlerim altüst gezdim o çocuklar ağladı ben ağladım. yapanların elleri kırılsın, rabbim rahat huzur göstermesin onlara. Ölenlerinde mekanı cennet olsun. allahım yakınlarına sabır versin :amin:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

goncagul

gercekten cok etkılendım bu ne cahıllıktır ya ben de doguluyum ama doguluların adın ı kırletıyolar olma bu kadar o bebeklere cocuklara yazık degıl pekı onların psıkolojısı ne olacak kım vercek bunun hesabını allahım nasıl bır zamana dogru yol alıyoruz cocuklarımıza ırakacagımız dunya bu mu olacak herkes bırbırını oldurcek mı yeter artık hepımız ınsanız ve kardesı kavga nıye oldurmek nıyeee  :crybaby2: :crybaby2:

goncagul

pardon ama neden sasırmadın burda komık bısey yapmıyoruz dalga gecılcek bır konu da degıll nasıl ınsanlar var bu hayatta yaaa

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

komik demedim şaşırmadım dedim çünkü aşiretlerde olyor bu ondan canım :caca:

goncagul

iyice düşünmüş olsadın şıp diye anlardın amaa nerdeeeeeeeeeeeeee :toothy10:

goncagul

Alıntı yapılan: ebruli - 09 Mayıs , 2009, 16:14:26
inat için yazıyorum eğlence oluyor bana :toothy10:
ayyyyyyyyyyyyyyy ne komıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

anlasan yine şaşardım yine anlamadın işte yazık yazık :violent1: