27 Nisan , 2024, 10:31:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

3 yilik evliyim ve 20kilo aldim, cooook mutsuzum

Başlatan Burcu310, 05 Mayıs , 2009, 12:06:05

« önceki - sonraki »

Burcu310

Arkdaslar adim burcu 28 yasindayim almanyada yasiyorum ve yaklasik 3 sene evliyim ve toplam 20kilo aldim, acayip cirkinlestim, vücütum cok kötü gözüküyor!
Azimimde sifirlandi, diyet felan dogru düzgün uygulamiyorum. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Bana yardim edin lütfen....

öslem

burcu ben diyet işinden anlamam. zaten diyet sadece kilo verdiğinde bırakacağın bişe olmamalı. eee insan bırakınca aynı kiloları yeniden alıyorsa bir anlamı olmuyor.
valla benim önceki taktiğim her öğünü yemeye çalışıyordum. hatta ekstra öğünlerde yitordum ama az az. yani midemi yormadan ve hemen sindirilecek şekilde yiyordum canım. çok yemek midenn genişlemesine neden olur. her öğünde az az yemeli ve bol su içmeli  bence.
ama aşırı kilo aldım diyorsan vücudunun yapısına uygun olarak bişeyler yapman gerekir. yani doktora görün bir sitersen   :icon_thumright:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

DİLVİN

BURCUMMM

YA ÜZÜLECEK BİŞEY YOK

VERİRSİN KILOLARINI DERT ETME KENDINE

AZ YEMEK YE

SPOR YAP  :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

can yine cannnn

burcucum bende nişanlılıkla evlilik arasında tam 9 kilo almıştım birde oğluma hemen hamile kalınca 25 de ordan 34 kilo ama az ve sık yiyerek verdim doğumdan sonra kilolarımı sende yapabilirsin bu kadar üzülme hem diyet falan laf bence düzenli beslenmek kafi :opucuk: :opucuk: :opucuk:
can dediklerim....

мiŁenα.

skma tatlımmm canını kılo verılebılecek bıseee sana ozelden bı ılac vanımmmar en yakı  arkadasım kullandııı epey verdı vee zararı yok kocası kardıyolog kendı hemsıre yan etkısı yokkk canımmm ıstersen ısmını verımmm

:love9: :love7: :love9:

goncagul

aynı sekılde bende asırı aldım 38 bedenle evlendım 42 oldum yaaaaaaaa nasıl vercem bılmıyorum ama ben ısteyerek almadım amelıyet oldun 3 kez serum falan ıgne

Burcu310

Alıntı yapılan: •°¤*(¯`°(m)(ð¥$€)(m)°´¯)*¤°• - 05 Mayıs , 2009, 15:34:43
skma tatlımmm canını kılo verılebılecek bıseee sana ozelden bı ılac vanımmmar en yakı  arkadasım kullandııı epey verdı vee zararı yok kocası kardıyolog kendı hemsıre yan etkısı yokkk canımmm ıstersen ısmını verımmm

günaydin bitanem, ismini alayim ilacin ama ben hamile kalmak istiyorum ozaman nekadar mantikli olur ilacla kilo vermek?

мiŁenα.

tatlım hamıleler ve emzırenler kullanamıyo bensana ozelden atım ısmını sımdı reklam yapmıs olurum falannnn ....

ama dedıgım gıbııı 1 kutuylaa saglıklı bısekılde verdı kıloyuuuu arkadasımmm ve bılıncsız ınsanlar deıller hemssıre ve doktorr yanııı :-*

:love9: :love7: :love9:

oezlem

merhaba burcu sana üzülme diyecegim ama ayni türden olayi bende yasadim.
Bende 5 yil önce almanya ya geldim, 1 yil icinde 20 kilo aldim sonradan spor yaptim 10 kilosunu falan verdim daha sonrada hamile kalinca kilolar kaldi.
Suan bende cok üzülüyorum diet yapmaktanda bikkinlik geldi artik bi cözüm blursan banada haberver canim :D

denizkabuğu

Ne diyeyim hepimiz fazla kilolarımızdan şikayetçiyiz Pilavın makarnanın yanında kesinlikle ekmek yeme bu yemeklerin yanında az hatta hiç yoğurt yeme yemekte yediğinin yarısını yemeğe çalış yavaş yavaş azalt. bebiş yoksa yürüyüş yap bol bol su iç bun dediklerimi alışkanlık haline getir :dontknow:
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

oozge

ooooooo mayısta eklemıs bu konuyu
sımdı  kılo verıyo artıkkk veeeeeee
süper olduuuuuuuuu burcummmmmmmmmmmm  :love9: :love9: :love9:

Burcu310

Evet arkadaslar kilo vermeye basladim, tabi asiri degil ama yavas yavas birsey oluyor gibi :icon_thumright:

4 hafta kaldi trye gelmeme biraz daha veririm insallah gelene kadar :occasion14:

oozge

ooooo 4 haftada verırsın canımcımmmmm
hem imajda degıstııııııııııı
  :hieyt:

Burcu310

oozge

zaten bi içim suydun şimdi hele afettttttttttt oldun afetttttttttttttttt  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: