Hangi Ünlüye Benziyorsunuz Ya da Benzemek İsterdiniz

Başlatan goncagul, 02 Mayıs , 2009, 20:24:59

« önceki - sonraki »

goncagul

sibel can ısterdım guzel bır kadın
kıme benzedıgımı bende bılmıyorum

can yine cannnn

02 Mayıs , 2009, 21:14:22 #1 Son düzenlenme: 02 Mayıs , 2009, 21:20:08 ((*))nermin_a((*))
ebru gündeş isterdim  çok beğeniyorum şimdiyse bende kime benzediğimi bilmiyorum
can dediklerim....

oozge

KybeLe

ßende düşünmedim benzemekte istemiyorum ben iyiyim böyle  :ehi:ama beni bir çok kişiye benzetirler.. örn, gülşen(hiç sevmem) cameron diaz , jessica simpson. bir kaç tane daha vardı ama unuttum şuan aklıma gelmiyor vallahi.  :icon_scratch:
Oğluşuuumm :)

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

beni küçüklüğümden beri türkan şoraya benzetirlerrrr  :cildir: :cildir: özellikle aglayınca birde gözlerim kocaman bide türkan sorayla aynı yerlemizde ben var 2 mizinde  :k06: :k06:

Suskunluğum Asaletimdendir..!!

goncagul

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

goncagul

sanane yaaaaaaaa guzel ıste :caca: :caca: :caca:
ben begenıyorum kocısınde begenıyo yeter kımse begenmesede olurKISKANANLAR CATLASINNNNN

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

°♥ღ♥°ღD£nİz°ღ♥ღ°

goncagul

PATLASINNNNNNNNNNNNN OHHH HADE OYNAYALIM KANIMMMMMMMMMM BEBEMM :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

öslem

valla beğendiğim çok kişi var ama hiç bir ünlüye benzemeyi düşünmedim. onlar bana benzesin ayolllllll  :toothy10: :toothy10:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

goncagul

KybeLe

Oğluşuuumm :)

öslem

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM