Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

Aşkk

amin kübracım :amin: evet canım film gibi gerçekten çok etkilendim dediğin gibi yoğunluktan oluyor sanırım :sad1:
aynen fatoşum ömrüne ömür katmış canım  :binkybaby:  :opucuk:

muhribe

akşam saati pazara çıkıyoruz, seccade satan bir adam var
kaynanama bir seccade alayım diyorum
bir tanesini beğeniyoruz yeşil renkli
soruyorum adama 5 lira diyor, tamam ver diyorum
sonra adam poşete koymaya kalkıyor seccadeyi ama kocaman halı gibi bişey
dur diyorum bu çok büyük normal seccade boyutu olan yok mu diyorum
bakıyor aynısının küçüğünü buluyor
onu alıyoruz  :dontknow:

muhribe

rüyada Seccade görmek

Manevi rütbeye yahut iffetli bir kadına delalet eder.

Rüyada bir insanın seccade görmesi, hayırlı bir iştir. Sevapla tabir olunmakla beraber, hayırlı işler ve iyilikte bulunan bir kimseye işarettir.

İyi huylu ve güzel bir insanla evlilik yapılacağına işaret eder. Seccadede namaz kıldığını görmek, hacca gitmeye yorumlanır.

Bolluk, bereket ve paradır. Ayrıca huzur ve mutluluğu da simgeler.

:amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

bir sürü yılan gördüm kocamanlar dı  :-ooo hatta adamın birini yuttu bitanesi.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

Ozay

Bu gece rüyamda vefat edeli henüz 24 gün olan ablamı gördüm.

çok güzeldi. bir sofrada oturuyordu. yemekler vardı. eski bir dostuyla sohbet ediyordu ama ben ne dediğini duymuyordum.

yüzünüde pek göremedim ama kıyafetleri saçları güzeldi.  :-[

ne anlama geliyor acaba bilgisi olan varmı?

ยรlคภ๓คz göภlüm

iLK ÖNCE ALLAH RAHMET EYLESİN, MEKANI CENNET OLSUN... RÜYAN ÇOK GÜZEL, İNŞALLAH ÖMÜR TARAFTA YERİ ÇOK GÜZELDİR...

Ozay

Allah razı olsun. İnşallah öyledir  :crybaby2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Ozay - 06 Haziran , 2013, 10:17:55
onbeş yıl önce babam öldüğünde bir yakınımız da babamı öyle görmüştü. güzel bir sofranın başında, güzel bir asker üniforması üzerinde ve yüzü de temizmiş...  yeri güzel diye yorumlamışlardı

Ozay

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 06 Haziran , 2013, 11:54:30
Alıntı yapılan: Ozay - 06 Haziran , 2013, 10:17:55
onbeş yıl önce babam öldüğünde bir yakınımız da babamı öyle görmüştü. güzel bir sofranın başında, güzel bir asker üniforması üzerinde ve yüzü de temizmiş...

Allah rahmet eylesin. seninde rüyan güzelmiş. benimde babam 10 sene önce vefat etti.

bende ablamın saçlarını güzel gördüm. böyle kısa ve boyanmış ama çok hoş duruyordu. yüzü konuştuğu kişiye dönüktü oyüzden pek göremedim. inşallah birdahaki sefere yakından görürüm  :amin:

Aşkk

Allah rahmet eylesin  inş :amin: inş rüyan gibi  yeri de çok güzeldir  :amin:

Ozay

Amin Allah razı olsun.

Balböceği

Bugun 8'den sonra bir rüya gördüm hayırlı olur inşallah  :amin: uzun zamandır rüya görmüyordum  :k06:

Rüyamda 2 kız, kadın neyse beni hazırlıyorlardı... Siyah beyaz elbise giymişim beyaz eşarp kadınlar boynuma yeşil bişeyden şekil yapıyorlar ama onlarda siyah beyaz elbise giymişler...

Sonra bir erkek bize saldırıyor yeşil boya döküyor onlara, elinde ustura var bana zarar verecek aman elinden alıyorum polisler geliyor falan   :ehi:

Hayırlısı olsun  :amin:

Balböceği

Rüyamda, bir bahçedeyiz oğlum elma ağacından yeşil kocaman bir elma koparıyor ıstırıyor sonra banada koparıyor bende alıyorum.. Annemde ev sahibim olan kadına kocaman bir sepetin içinde kırmızı elma veriyo annemde kırmızı elma yiyor.. Hayırdır inşallah  :amin:

Lă_Tăhzen!

Hayirlara ciksin bugun ogrendim bi arkadasimdan etkilendigimiz ruyalar olursa sadaka vermek lazimmis  ruyalarimizin hayirli  olmasi icin

ponçik

Rüyamda bizim müdür herkese dondurma dağıtıyordu, balayına gidecekmiş gitmeden böyle birşey yapayım demiş  :laughing7: adam  evli 2 çocuğu var normalde  :ehi: ne balayıymış bu acaba  ;D