Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

bu gece rüyamda balkonun içine sarkmış bir erik ağacı gördüm.eşimde sürekli balkona çıkıp dalından kocaman  erikler koparıp bana yedirdi.aşerme durumumda yok erikle fazla aram yok zaten  ;D

--elif--

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 02 Nisan , 2013, 09:28:30
bu gece rüyamda balkonun içine sarkmış bir erik ağacı gördüm.eşimde sürekli balkona çıkıp dalından kocaman  erikler koparıp bana yedirdi.aşerme durumumda yok erikle fazla aram yok zaten  ;D
yasemincim yinede ye sen erik senin canın çekmesede bebeğinki çekermiş  :k06:
benim ablamada hep erik görürdü eniştem dünyayı dolaşmıştı erik bulcam diye

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ebrar&yusuf - 02 Nisan , 2013, 09:34:23

tamam canım.ben şanslıyım erik mevsiminde sayılırız.bulması kolay olur.  :k06:

--elif--

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 02 Nisan , 2013, 09:52:32
Alıntı yapılan: ebrar&yusuf - 02 Nisan , 2013, 09:34:23

tamam canım.ben şanslıyım erik mevsiminde sayılırız.bulması kolay olur.  :k06:
cnm ne kadarlık oldun cinsiyetiniz bellimi

Balböceği

Rüyamda 3 yeşil ciltli Kuran'ı Kerim gelmiş bana içini açıyordum Türkçe meali falan birini eltime vereyim dedim Kuran'ı yeni öğrendi diye sonra bakıyorum 3 ciltlikmiş bozmayım bunu diyorum hayırdır inşallah  :amin:

Balböceği

Rüyamda tekrar eşimle evleniyordum  :-ooo gelinlik giymiştim külçe külçe altınlar geliyordu  :-ooo

Hayırdır inşallah  :amin:

@Melek Yüzlüm@

ben 3 keredir rüyamda da hamile oldugumu görüyorummmm :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende kuyumcudaydim altin bakiyodum kendime  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nazlıyarim

bu ara ne gördüysem unutuyorum çok sıkılıyorum zaten rüyalarımda aman hatırlamamam daha iyi sanırım  :tongue3:
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

ben bugünlerde gene çok kötü rüyalar görüyorum.nezman böyle görmeye başlasam kötü şeyler oluyor :sad1: :sad1:Allahım sen koru :amin: :amin:

destina06

rüyamda bir erkek bebek vardı kucağımda kimdi beninmiydi başkasınmıydı bilmiyorum :dontknow: yolda yürüyoruz nerden gelip nereye gidiyoruz bilmiyorum :dontknow: arkadaşın bebeğinin çorapları bende kalmış üşümüşmesin onu giydiriyorum ayağına sonra kucağımdan tam düşüyodu ayağından yakaladım tek ayağından tuttuğum için baş aşağı döndü sonra tekrar kucağıma bastırdım o sırada baş aşağı geldiği için kusmaya başladı sırtını kucağıma bastırıyodum rahat kussun diye ağzından hep süt çıktı yeni emmiş bebek kusar ya öyle :dontknow: hayırlara çıksın :amin: :amin:

destina06

Alıntı yapılan: AYŞE TEYZE - 12 Nisan , 2013, 00:10:49
ben bugünlerde gene çok kötü rüyalar görüyorum.nezman böyle görmeye başlasam kötü şeyler oluyor :sad1: :sad1:Allahım sen koru :amin: :amin:

Allah korusun sizi ayşem :amin:

almila__

annaaaaaa kızlar ben ruyamda ne gordum  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
kıvanç geliyodu yanıma uzulme falan dıyodu bana   :k06: :k06: :k06: :k06:
hayırdır inş  :k06: :k06: :k06: :k06:

almila__

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 08 Nisan , 2013, 19:36:53
ben 3 keredir rüyamda da hamile oldugumu görüyorummmm :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

fatmam bende bu hamılelıgımde ruyamda tst yapmıştım ve pozıtıf cıkmıstı
1ay sonra da ruyam cıkmıştı

almila__

ayşem sulem hayırdır inş :amin: :amin: