Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 18 Ocak , 2013, 14:16:43
HAYIR OLSUN RÜYALARINIZ KIZLAR..BEBİŞ YOLDA DESENE HEMDA MAŞALLAHI VAR :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

EDOŞ KIZ MICIN AÇIKTA KALMIŞ PARGALININ NE İŞİ VAR :k06: :k06:

VEE BEYAZDA GÜZEL BİR DUAN GERCEKLEŞECEK :amin: :amin: :amin: :amin:
saol cnm bakalim kismet  :amin: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nazlıyarim

çok etkilendim sanırım sabaha kadar rüyamda mehmet ali birandı gördüm uyanıyom kalkıyom görüyom eşimde 3 ihlas bi fatiha oku bari dedi.allahım rahmet eylesin...
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

kızlar arkadaşım beni görmüş rüyasında bi el atın hele :opucuk: :opucuk: :opucuk:

bana doğumgünü hediyesi almaya çıkmış ama alırken aklına gelmiş biz ayşenin doğumgününü 1 hafta önce kutlamıştık neden yine kutluyoz diye düşünmüş ama yinede bana güzel bir doğum günü yapmışlar :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

ekim 4 benim doğumgünümede çooooooooookkk var  :sad1: :sad1: :sad1:

Balböceği

Gece günaha soktular beni yılan çaydan gördüm bolca  :cildir:

nazlıyarim

babamın öldüğünü gördüm eve taziyeye geliyorlardı allahım sen koru  :amin: çok fenaydı
BENİM HALA UMUDUM VAR...

ayy

Alıntı yapılan: nazlıyarim - 21 Ocak , 2013, 16:32:39
babamın öldüğünü gördüm eve taziyeye geliyorlardı allahım sen koru  :amin: çok fenaydı

ömrü uzamış derler kuzum böyle rüyalarda :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

ayy

kızlar ben rüyamda yatsı namazı kılıyordummm

sabah nette baktım aynen şu yazıyor:  RÜYADA YATSI NAMAZI KILAN TÜM AMELLERİNİ TAMAMLAMIŞ ECELİ YAKLAŞMIŞ  diyor :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

ne yani ben ölcemmi şimdi töbe töbee :y25: :y25: :y25: :y25:

muhribe

ayşecim Allah hayra çıkarsın inanma böyle şeylere  :opucuk:

burcum

ayşecim ALLAH bilir rüya tabirlerini de senin benim gibi kullar yazıyor :icon_thumright:
2 gün önce bir rüya gördüm anam anam sabahı sabah ettim adamı boğacaktım neredeyse :y25: ALLAH ım hayırlara çıkarsın :amin:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 22 Ocak , 2013, 09:26:33
ayşecim ALLAH bilir rüya tabirlerini de senin benim gibi kullar yazıyor :icon_thumright:
2 gün önce bir rüya gördüm anam anam sabahı sabah ettim adamı boğacaktım neredeyse :y25: ALLAH ım hayırlara çıkarsın :amin:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Sabah saat 9'da uyandım gittim plastikleri mi koydum kapıya..

Kapıyı pencereyi açtım, olmadı tekrar yattım  :k06:

Rüyamda düğün gördüm pek bişey anlamadım ama annemin yatak odası imiş birden rahmetli ananem geliyor

"Bak şunlara yine şuçu bana atacaklar" diyor. Elinde yarım ev ekmeği var bir tane daha bişey var göremedim

Annemin yatağının kenarı yani yere oturdu. Anane sen misin bu diyorum sen benim ananemmisin diyorum  :y25:

Ellerimi yanaklarına koyuyorum sessizce ağlıyorum ama öldüğünü biliyorum  :y25: üstünde yeşil hırkası beyaz türbenti var, gözlerinin içine bakıyorum yemyeşil gözleri var sarılıyorum o anda bişey oluyor filimlerde oluyor ya kayboluyor.. Birden.. Canım benim yaşadığı gibi öldü mekanı cennet bunu biliyorum en azından..  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

edaa  :y25: :y25: :y25: Allah rahmet eylesin canım mekanı cennet olsun  :amin:

rüyada beyaz ve yeşil görmek hayra yorulur canım. rüyan güzel aslında...  :icon_thumright:

GüzeLCe

Alıntı yapılan: ❃❃Balböceği❃❃ - 22 Ocak , 2013, 12:56:47
Sabah saat 9'da uyandım gittim plastikleri mi koydum kapıya..

Kapıyı pencereyi açtım, olmadı tekrar yattım  :k06:

Rüyamda düğün gördüm pek bişey anlamadım ama annemin yatak odası imiş birden rahmetli ananem geliyor

"Bak şunlara yine şuçu bana atacaklar" diyor. Elinde yarım ev ekmeği var bir tane daha bişey var göremedim

Annemin yatağının kenarı yani yere oturdu. Anane sen misin bu diyorum sen benim ananemmisin diyorum  :y25:

Ellerimi yanaklarına koyuyorum sessizce ağlıyorum ama öldüğünü biliyorum  :y25: üstünde yeşil hırkası beyaz türbenti var, gözlerinin içine bakıyorum yemyeşil gözleri var sarılıyorum o anda bişey oluyor filimlerde oluyor ya kayboluyor.. Birden.. Canım benim yaşadığı gibi öldü mekanı cennet bunu biliyorum en azından..  :amin:
böceqım mekanı cennetolsun inşllh

Balböceği

Son nefesinde Allah diyerek öldü, başka bir kadındı  :y25:

Oldukça genç gördüm içim huzur dolu, Rabbim mekanını cennet etsin  :amin:

Balböceği

Âmin kızlar  :amin:

Ananem ailenin tek kadını kendinden küçük kardeşiyle arasında 2 yaş var

Ananem 82 yaşında aşûre günü vefat etti

İki yıl sonra dayımız öldü 82 yaşın da ve oda  aşûre günü  :)

İşte böyle garip bi hikaye  :love9: mekanları cennet olsun  :amin: