Rüyalarımız

Başlatan 2009, 01 Mayıs , 2009, 11:33:42

« önceki - sonraki »

Balböceği

benim ruyalarda ne gorursem cikar ama hemen olmaz ustunden bayagi bi gecer ama cikarr

Balböceği

konu asagi kaymisss  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

EDACIM BOCUGUM RUYAMDA SENI GORDUM HAYIRLARA GELSIN INŞALLAH  :amin: :amin:
CANIM BOYLE YAZIŞIRKEN ANIDEN NE OLDUYSA BEN VE BI KAC ARKADAS BIRANDA SENIN YANINA IŞINLANDIK
AAAA EDA BAK YANINDAYIZ IANANAMIYORUM DIYORUM SENDE ŞOKDASIN TABI BIRAZ MUHABBET EDIYORUZ SANA SARILIYORUM CANIM KARDESIM DIYORUM SANKI YILLARDIR BIRBIRIMIZI TANIYORUZ  :k06: :k06:
BEN SANA DIYORUM KI EDA HANI EVI ÇOK KUCUKTU BAK GAYET GUZELMİŞ SENDE EVET AMA DAHA GUZEL OLSUN ISTIYOUM DEDIN ZATEN TASINACAM DEDIN
SONRA BEN SANA ŞU PERDELERI AÇDA ITALYAYI GORMEK ISTIYORUM DEDIM SEN BI ACTIN PERDEYI MUHTEŞEM BI GUZELLIK ÇIKTI KARSIMA
EDA  DEDIM HANI BURASI KUCUK BI KASABAYDI BAK NE KADAR GUZEL VE DE BUYUK BI ŞEHIRMİŞ DEDIM ÇOK BEGENDIM YAŞADIGIN YERI..HA BU ARAD YANIMDAKI KIZLAR KIMDI TAM HATIRLAMIYORUM KIMSEDE SES YOK BI TEK BEN KONUŞUYORUM  :ehi:
BU ARAD EVDE TOSUN YOKTU BEND DEDIM KI TOSUN GELMEDEN KALKALIM BIZI GORMESIN LAF SOYLEMSIN BUNLARDA KIM DIYE  :ehi: :ehi:
YANIMDAKI KIZLARLA TEKRAR EVIMIZE IŞINLANDIK  :k06: :k06:

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gule gule bi hos oldum kizzz keske hayyat gercek isinlanma olsaydi
ama guzel ruyaa hayirlara vesile olsunnnnn  :amin: :amin: :amin:

kaldigim yer kucuk ama guzel zengiler mekani buraa ama guzel yerrr cok guzel bi ruyaaa  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin: :amin: CANM ÇOK GUZEL BI MANZARASI VARDI HALA AKLIMDA

Balböceği

sibelim bende bugun ruyamdaaa 1 kac hamile akdin gordum bunlardan bitanesi
benimle beraber hamile kaldiydi onun 3 aylik olmusss karni buyumustu ruyamdaa  :-\ :-\ :-\

kalabalik bi ortamdii  ???

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HAYIRLARA GELSIN EDOŞUM GUZEL RUYALAR BAKALIM YOKSA YAKINDA TEYZEMI OLCAM  :amin: ::)

Balböceği

aman durrr  :ehi: :ehi:

ya aklimda cocuk falanda yok yatarken ama ne bilim eskisi gibi bu ayda cocuk ruyasiylami hamile kalcamm  :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benim rüyamdada kızım olmuş dün,eşimle yıkıyorduk onu çooooooooook tatlıydı ya uyanınca sinir oldum

βαlκιz

bende bugun rüya gördümm çok korktum kızlarrr  :y25:
eşimin annesi bize geliyodu ben onu kovuyodum gelme falan diyodumm
gidiyorduu
sonra deprem olmaya başlıyorduu ama çokk fenaydıı acayip sallanıyodukk
bende aglıyodum keşke kovmasaydım annemi diyodum anne diye aglıyodum
resmi vardı evde onu öpüyordumm aglıyordum
sonra ev yıkılıyodu bi bölümü yıkılıyodu evinn
çok kötüydüüüüüüü  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
ne anlama geliyo acabaaaaaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

balkizim ser gordugunde hayir hayir gordugunde ser vardir derlerr
ama insallah hayra cikarr demek istemiyom kotu sey getirme aklinaa ruyani ya bi suya anlat yada uyandiginda sol tarafina 3 kere tukurrr

gülfer

bende bugün rüyamda bi tane örümcek vardı bana zarar vermeye çalışıyo beni biyerden kovuyodu

baktı benle baş edemiycek birden yanında arkadaşları yani örümcekler çoğaldı sonra hepsi büyüdü kocaman oldular

lavabonun içindelerdi su döktüm gitmediler eşimi çağırdım geldi hepsini dışarı attı sonra birden bi kaçtanesi küçüldü

diğerleri gitti küçükler yine benle uğraştılar ama bişey yapamadılar

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ☆☆BaLkIzZ☆☆ - 24 Mart , 2010, 15:23:07
bende bugun rüya gördümm çok korktum kızlarrr  :y25:
eşimin annesi bize geliyodu ben onu kovuyodum gelme falan diyodumm
gidiyorduu
sonra deprem olmaya başlıyorduu ama çokk fenaydıı acayip sallanıyodukk
bende aglıyodum keşke kovmasaydım annemi diyodum anne diye aglıyodum
resmi vardı evde onu öpüyordumm aglıyordum
sonra ev yıkılıyodu bi bölümü yıkılıyodu evinn
çok kötüydüüüüüüü  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:
ne anlama geliyo acabaaaaaa
ruya tabırlerıne baksaydın balkızım hayırdır ınsallah  :amin:

elif35

ben rüyalara gerçekten çok inanırım kızlar edacım seninde maşşalahın var kız senden başka rüya gören yok heralde hep de ilginç rüyaların var  :toothy10:

bende rüya gördüğümde hamileymişim ama bilmiyordum.rüyamda doğum yapmışım evimdeydim annem halamın kızı ve gelini vardı bebeğim benden bir gün sonra evegelicekmiş ben nasıl ağlıyorum ama o hastande tek başına napçak diye ilk bebeğimde düşük yapınca buna çok düşkün oluyormuşum aklımca çok ağlamıştım düşük yaptığımda neyse işte ben rüyamd ağlıyom annem halamın kızı falan gülüyorlar diyorum ben ağlıyorum siz gülüyorsunuz kzııyorum onlara sonra beni elimden tutup kaldırıyorlar kapıyı açıyolar bi bakıyorum abim,halamın oğlu diğer halamın kızı,eniştem,görümcem hepsi kapının önündeler halamın kızının kucağında benim bebeğim pembe bir battaniyeye sarılı bir kız bebek bana uzatıyor "al artık bu senin diyor" bana diğer halamın kızıda bana diyorki"bak bu zamana kadar boşuna ağladın Allah snada bir evlat verdi diyor"ben kucağıma alıyorum sımsıkı sarılıp kokluyorum onu öyle uyandım..bundan 4 gün sonra test yaptım ve hamile olduğumu öğrendim ve Allah'ın izniyle de bir kızım olucak ben bu rüyadan çok etkilenmiştim  :y25:

Balböceği

yagmur10 napim kizzz en cok ben gorup yaziyommm
:k06: :k06:

ama guzel ruya gormussunn boyle ruyalari kimse gormezzz  :opucuk: